(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Новинка Студійні монітори M-AUDIO BX5 D2 PAIR
Акустична система Yamaha NS-IC600
Новинка SOUNDCRAFT Ui-16 Мікшерний пульт
Новинка SOUNDCRAFT Signature 12 Мікшерний пульт
Новинка SOUNDCRAFT Notepad-8FX Мікшерний пульт
Новинка SOUNDCRAFT Notepad-5 Мікшерний пульт
Новинка SOUNDCRAFT EFX8 Мікшерний пульт

SOUNDCRAFT EFX8 Мікшерний пульт

11 238 грн.

Numark Sing Master Karaoke Sound System

Numark Sing Master Karaoke Sound System

8 416 грн.

NUMARK PT01 SCRATCH

NUMARK PT01 SCRATCH

4 603 грн.

Новинка MACKIE Big Knob Studio + Моніторний контролер
Новинка M-Audio M-Track 2X2M - звуковий інтерфейс
Новинка JBL PRX815W Акустична система

JBL PRX815W Акустична система

33 552 грн.

Новинка JBL JS-15BT BTB Акустична система
Новинка JBL EON618S Акустична система

JBL EON618S Акустична система

27 987 грн.

Новинка JBL EON612 акустична система

JBL EON612 акустична система

15 527 грн.

Новинка ALTO PROFESSIONAL TS315

ALTO PROFESSIONAL TS315

12 586 грн.

ALESIS ACOUSTIC LINK

ALESIS ACOUSTIC LINK

1 322 грн.

Новинка AKG Perception P120 Мікрофон

AKG Perception P120 Мікрофон

3 594 грн.

Показано 1 по 20 з 1464 (Всього сторінок 74)

Засоби підсилення звуку необхідні для будь-яких масових заходів: концертів, мітингів, фестивалів, презентацій, великих застіль, а також в клубах і кафе. Від якості озвучення залежить і успіх виступу популярного артиста.

Звукова апаратура поділяється за місцем установки (стаціонарні, пересувні), основним застосування (проведення концертів, танцювальних вечорів, для запису в студії), якості (побутові, аматорські та інші). У базовий комплект, єдиний для всіх, входять підсилювачі, акустичні звукопередавачі, засоби управління системою (пульти операторів), комутаційні пристрої.

Звукове обладнання для сцени в великих концертних залах складається з стаціонарних динаміків (пасивні топи, сабвуфери), мікшерів, інструментальних мікрофонів, кількох підсилювачів, радіомікрофонів, еквалайзерів, моніторів, кросоверів, процесорів з мульти-ефектом. Подібні системи посилення та відтворення використовують лише професійні студії. Пересувний пристрій для відкритих майданчиків замість стаціонарних гучномовців застосовує лінійні масиви.

Менше підсилювачів потрібно для проведення дискотек. Для них досить: двох - чотирьох топів, мікшерного пульта, одного підсилювача, двох радіомікрофонів. Для роботи діджея потрібні CD-програвачі, док-станції, навушники.

У нашому інтернет магазині можна купити професійне звукове обладнання для будь-якої організації, невеликий продюсерської компанії, приватних осіб. Вартість може варіюватися в різної цінової категорії.

На сьогоднішній день у продажу представлені різноманітні підсилювачі, процесори для накладення всіляких ефектів, мікшерні пульти кращих виробників світу. Для отримання якісного свята будь-якої тематики, не варто забувати про покупку повного комплексу потрібних для роботи компонентів. В першу чергу, сюди входить акустична система.

Вибір звукового обладнання залежить від фінансових можливостей, призначення апаратури, її якості, бренду. Максимальної вартістю відрізняються якісні набори стаціонарної апаратури, яка застосовується для концертних залів, студій.