Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Поліроль-очисник гітарний DUNLOP+салфетка 654C formula No65
Поліроль-очисник гітарний DUNLOP+салфетка 654C formula No65

278 грн.

Засіб для чистки Тарілок DUNLOP 6434
Засіб для чистки Тарілок DUNLOP 6434

196 грн.

Засіб для чистки Тарілок DUNLOP 6422 CYMBAL INTENSIVE CARE
Засіб для чистки Тарілок DUNLOP 6422 CYMBAL INTENSIVE CARE

192 грн.

Демпфер Meinl MDH
Демпфер Meinl MDH

279 грн.

Засіб для чистки тарілок Trick 825860
Засіб для чистки тарілок Trick 825860

379 грн.

ZILDJIAN DRUMSTICK WAX
ZILDJIAN DRUMSTICK WAX

207 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
останні записи

Стан музичного інструменту дуже сильно впливає на якість його звучання. Традиційні духові інструменти відрізняються приголомшливою довговічністю, однак вимагають відповідного догляду. Тому був розроблений комплекс спеціальних засобів, які не тільки ефективно видаляють забруднення і підтримують функціональність всіх елементів, але і дозволяють продовжити інструменту термін служби і життя.
Мідні духові інструменти виготовляються з міді та латуні з додатковим нікельованим або хромовим напиленням, покриті спеціальним лаком. Подібний підхід до виробництва робить сучасні труби і валторни такими красивими і блискучими. Якщо озирнутися в минуле, то можна помітити різницю, як виглядали духові інструменти минулих епох і навіть початку ХХ століття, позбавлені блиску, потемнілі, схильні до корозії і впливу навколишнього середовища.
Покриття додатковим напиленням і лаком не тільки надає інструменту красу і лиск, але і оберігає його від передчасного руйнування. Але і ці інструменти потребують догляду - перш за все в рухомих з'єднаннях, в місцях роботи клапанів та вентилів. Для цього використовують:
    спеціальні щітки;
    мастило;
    масло;
    серветки для полірування;
    замшу.
Наприклад, спеціальні засоби для чищення поролонові диски від DUNLOP дбайливо і миттєво видаляють з поверхні інструмент забруднення, не дряпають лак, не залишають розводів. Спеціальні масла для клапанів або нетоксичні мастильні речовини пом'якшують хід клапанів, запобігають можливих зусиль - і деформацію клапана. Як слід очистити клапани, вентилі та мундштук можна за допомогою спеціальних щіток - з ворсом середньої м'якості і густоти. Робити це за допомогою підручних засобів не рекомендується, так як можна легко пошкодити покриття, яке, як правило, не підлягає відновленню.
Для дерев'яних духових існує окремий тип засобів, які дбайливо очищають і змазують корковий матеріал. Він потребує додаткового захисту, яку вони забезпечують на період використання. Наносити їх слід регулярно відповідно до інструкції.
Підбираючи засоби по догляду за інструментом, слід чітко розрізняти косметичний і технічний виходи. Як правило, існують спеціальні універсальні набори, які включають всі засоби, які дозволять підтримувати коректне функціональний стан і зовнішню красу духового інструменту.
Технічний догляд за інструментом - очищення і змащування всіх рухомих елементів-слід проводити раз в два-три місяці, однак орієнтуватися слід, перш за все на стан самого інструменту. Для цього необхідні щітки, масла й змащення. Вони продаються як в комплектах, так і окремо.
Косметичний догляд передбачає очищення зовнішньої поверхні інструменту і полірування лаку. Для цього призначені спеціальні очисні серветки і спеціальна фланель, оброблена особливим хімічним складом, який не залишає розводів і не утворює статики, що притягує пил. Протирати інструмент слід до заняття і після, щоб на ньому не залишалися сліди від дотику (шкірне сало має властивість притягати пил і засихати на лакованій поверхні), пил тощо.
Комплексний догляд передбачає:
    розбір і очищення всіх елементів інструменту;
    обробку їх спеціальними мастильними матеріалами;
    очищення поверхні і полірування лаку.
Його слід проводити в обов'язковому порядку перед виступом, щоб інструмент знаходився в кращому своєму стані