(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 116 (Всього сторінок 6)

Барабанні палички грають дуже важливу роль при грі на ударних інструментах, адже при їх відсутності справжньої, повноцінної гри просто не вийде. Якщо розглядати модель паличок, то вони складаються з комеля, тіла, плеча і наконечника. Комель є точкою балансу барабанної палички, тіло - це місце хвата.  Наконечником називають завужену ділянку палички і найчастіше саме цією частиною проводять удари по тарілках. Саме форма і довжина плеча впливає на звучання і поведінку палиці. При короткому плечі барабанні палички мають більш тривалий термін служби, за рахунок того, що їх набагато складніше зламати. Однак ці палички вважаються важкокерованими, так як мають малий відскік. Барабанні палички використовуються для гри на ударних інструментах. Зазвичай виготовляються з дерева (клен, ліщина, дуб, граб, бук). Існують також моделі, зроблені цілком або частково зі штучних матеріалів - поліуретан, алюміній, карбон і ін. Часто зустрічаються випадки виготовлення зі штучних матеріалів наконечника палички, в той час як "тіло" палички залишається дерев'яним. Зараз все популярнішими стають нейлонові наконечники, за рахунок своїх виняткових характеристик зносостійкості.

Щітки

В таких популярних стилях музики як блюз, свінг або джаз часто використовуються щітки для барабанів - це пристосування, яке складається з рукоятки і тонких прутів, прикріплених до неї. Прути бувають як пластиковими, так і металевими, а рукоятки - дерев'яними з пластиковим або гумовим покриттям. Завдяки щіткам музиканти зможуть домогтися більш розсипчастого, витонченого звучання, ніж з барабанними паличками. Сьогодні існує кілька типів "хвата" при грі на ударних музичних інструментах щітками. Найбільш поширений - традиційний хват, який повністю аналогічний хвату класичних барабанних паличок.

Перш за все, один від одного щітки відрізняються матеріалами і розмірами. Деякі моделі можуть мати пластикову ручку, інші - дерев'яну. Сама щетина виготовляється як з металу, так і з різних штучних матеріалів, наприклад, з пластмаси. Більшість сучасних виробників щіток можуть запропонувати складаються вироби, щетина у яких може "забиратися" в корпус по закінченню гри.