Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Класична гітара Cort AC100 Open Pore
Класична гітара Cort AC100 Open Pore

2 299 грн.

Класична Гітара YAMAHA C40M
Класична Гітара YAMAHA C40M

3 144 грн.

Класична Гітара YAMAHA C40
Класична Гітара YAMAHA C40

3 144 грн.

Класична гітара 3/4 YAMAHA CS40
Класична гітара 3/4 YAMAHA CS40

3 873 грн.

Класична гітара YAMAHA C40B Black
Класична гітара YAMAHA C40B Black

4 053 грн.

Класична гітара 3/4 Cort AC70 OP з чехлом
Класична гітара 3/4 Cort AC70 OP з чехлом

3 030 грн.

Класична Гітара YAMAHA C70
Класична Гітара YAMAHA C70

4 116 грн.

Класична гітара CORT AC100 (SG)
Класична гітара CORT AC100 (SG)

2 499 грн.

Класична гітара Pro Arte GC 242 II
Класична гітара Pro Arte GC 242 II

4 534 грн.

Класична гітара YAMAHA C80
Класична гітара YAMAHA C80

5 931 грн.

Класична гітара CORT AC100DX (OP)
Класична гітара CORT AC100DX (OP)

2 745 грн.

Класична гітара Ortega RST5
Класична гітара Ortega RST5

4 287 грн.

Показано 1 по 12 з 126 (Всього сторінок 11)
останні записи

Класична гітара: створюйте акустичну музику для душі!

Легендарна пісня The Beatles під назвою Yesterday в оригіналі виконувалася під акомпанемент класичної гітари. Гітара — це рок, блюз, кантрі, поп і безліч інших музичних жанрів, які кожен із вас знає та любить. Саме цей інструмент дозволяє вам транслювати музику свого серця через струни. Хочете бути як Десперадо або Кіт Річардс? Вам варто придбати в нас класичну гітару за низькою ціною.

7 речей, які треба знати до того, як купити класичну гітару

Особливості та переваги цього інструменту представлені нижче в нашому невеликому огляді:

 1. Призначення інструменту — сольне та ансамблеве виконання, акомпонування.
 2. Звучання — акустичне, адже гітара такого типу виготовляється винятково з деревини.
 3. Матеріали виготовлення струн — більш зручний нейлон, жорсткий карбон та рідкісні жили.
 4. Гриф музичного товару становить 53 см; це полегшує затискання конкретної ноти, але вимагає від музиканта наявності певної сили в пальцях та зусиль під час гри.
 5. Медіатор під час гри на класичній гітарі майже не використовується. Основні «аксесуари» гітариста — його пальці та нігті.
 6. Стандартна кількість струн — 6 з ладом Е1, Н, G, D, A, E. Є гітари з більшою кількістю струн, проте вони не набули широко поширення. Число ладів — 12.
 7. Гольпеадор — тільки в класичних гітарах, які використовуються для акомпанементу у фламенко. В інших моделях він просто буде перекривати канали для трансляції звуків деревини.
 8. Мітки ладів — відсутні або розташовані поза площиною грифа.
 9. Підсилювачі — зазвичай не потрібні; у деяких випадках замість них використовуються звичайні мікрофони.

Корпус гітари виготовляється зовсім не з випадкової деревини. Матеріалом для виробництва гітар, які можна дешево купити в нас, слугує ламінат та масив. Ціна класичних гітар із ламінату значно менша за вартість інструментів із масиву дерева. Але звучання останніх більш повне, насичене, концертне.

Ціни класичної гітари: як вони та звучання залежать від деревини корпусу?

Під час виготовлення акустичних гітар, які недорого продають магазини «Орфей» та «Трембіта», використовується велика кількість порід дерева. Ми вважаємо за доцільне розповісти про найкращі та найбільш розповсюджені варіанти:

 1. Ялина є кращою та найпопулярнішою деревиною, яка використовується під час виготовлення акустичної гітари і впізнається у світлому корпусі інструменту. Причиною її популярності є те, що вона забезпечує всестороннє звучання гітари.
 2. Махагоні, ймовірно, є найпопулярнішим матеріалом для створення гітарних спинок і боків, хоча це дерево іноді використовується і як основа для корпусу. Червоне дерево відоме своєю щільністю та темними насиченими відтінками. Забезпечує красиве, повне та «тепле» звучання інструменту, яке буквально переносить в Іспанію.
 3. Клен набагато рідше використовується під час виготовлення корпусу гітари. Тим не менше, це хороший матеріал: саме з нього створені основи одних із найпопулярніших акустичних гітар в історії музики (наприклад, Gibson J-200). Клен славиться своїм яскравим тоном, відмінною проекцією та високою щільністю.

Як одна з найдорожчих хвойних порід, деревина розового дерева має багато унікальних переваг. Гітари, які виробляються з надзвичайно рідкісного та дорогого Rosewoodа, забезпечують неймовірно збалансоване та універсальне звучання інструментів та музичного обладнання.

Купити класичну гітару від будь-якого з прославлених брендів можна в нас!

Напевно, важливо купити інструмент, який сподобається дизайном. Та під час купівлі важливіше «влучити» в бренд та релевантні можливості класичної гітари, ціна якої в нашому інтернет-магазині музичних інструментів є досить низькою.

Одразу зазначимо: різновидів акустичної гітари не існує. Вона така лише одна, що створює неймовірно м’який оркестровий саунд. Від творчості Андреса Сеговія до робіт Крістофера Паркенінга: класична гітара, яку за низькіою ціною ви можете придбати в нашому інтернет-магазині музичних інструментів, використовується у всіх без винятку жанрах.

У каталозі магазину ви зможете підібрати ідеальний у плані звучання та дизайну варіант. Наш асортимент представлений продукцією Yamaha, Ibanez, Maxtone, Ortega, Parksons, Fender,Camps, Rodriguez,Cort, Stagg,Valencia,Admira Juanita,Almeria, Alhambra, Cataluna та інших. Розмірний ряд інструментів — ½, ¾, 4/4. Гітари першого підтипу створені спеціально для дітей — їх часто іменують половинками «класики». Гітари з розміром ¾ та 4/4 — повнорозмірні, чи «дорослі» струнні інструменти.

Бажаєте замовити одну з таких гітар для навчання, виступів чи розваг? Офлайн-магазини нашої компанії знаходяться в місті Львові («Орфей», «Трембіта»). Інтернет-магазин працює з усіма регіонами України. Київ, Ужгород, Луцьк чи Чернігів — швидка доставка товару гарантована в будь-яку географічну точку.