(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Мегафон MAXTONE GTC10R

Мегафон MAXTONE GTC10R

342 грн.

Мегафон MAXTONE GTC25S

Мегафон MAXTONE GTC25S

1 411 грн.

Мегафон MAXTONE GTC25SUR

Мегафон MAXTONE GTC25SUR

1 738 грн.

Мегафон MAXTONE GTC107

Мегафон MAXTONE GTC107

555 грн.

гучномовець HL AUDIO H50

гучномовець HL AUDIO H50

2 041 грн.

гучномовець HL AUDIO H33

гучномовець HL AUDIO H33

1 065 грн.

гучномовець HL AUDIO H15

гучномовець HL AUDIO H15

1 522 грн.

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

На сьогоднішній день на ринку мобільних автономних систем оповіщення представлений широкий вибір різних підсилювачів голосу (рупорів, мегафонів, електромегафонов) найрізноманітніших моделей. Щоб серед всього цього різноманіття пристроїв вибрати дійсно хорошу і відповідну модель правильно, необхідно орієнтуватися серед даної продукції і розуміти відмінності одних пристроїв від інших.

Застосовуються гучномовці і мегафони в різних ситуаціях, тому і вимоги до них різні. Електромегафони, мегафони, рупора і підсилювачі голоси потрібні практично в усіх сферах нашого життя. Наприклад, взяти громадський транспорт, де щодня ми чуємо повідомлення про зупинки, що здійснюються за допомогою акустичних динаміків гучномовця. Мобільні та автономні системи оповіщення використовуються також в дошкільних шкільних навчальних закладах, ВУЗах, спортивних секціях і стадіонах, в соціально-суспільній структурі при проведенні мітингів, зборів, екскурсій, рекламних презентацій, лекцій. Такі пристрої незамінні для екскурсоводів, представників правоохоронних органів, співробітників МНС з метою попередження про надзвичайні ситуації. Наступну категорію активних користувачів сповіщувальної систем представляють будівельники на будмайданчиках, працівники житлово-комунальних господарств, а також співробітниками газодобувних структур для оповіщення на великій території.

Класифікуються мегафони і гучномовці за способом свого носіння і кріплення. Вони бувають поясними, ручними, плечовими, стаціонарними, абонентськими, підлоговими, автомобільними для легкових і вантажних машин, а також вбудованими настінними і стельовими. У продажу можна зустріти навіть вибухозахищені моделі.