(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
DUNLOP HE232 GUARD PLATE

DUNLOP HE232 GUARD PLATE

264 грн.

 DUNLOP 6524 FINGERBOARD 01

DUNLOP 6524 FINGERBOARD 01

170 грн.

Restore PlanetWaves PWPL01

Restore PlanetWaves PWPL01

228 грн.

Полірувальна серветка з фібри , Micro Fiber

Полірувальна серветка з фібри , Micro Fiber

140 грн.

Немає в наявності
Показано 1 по 20 з 31 (Всього сторінок 2)

Щоб гітара довше зберігала якісне звучання, за нею необхідно правильно і регулярно доглядати, використовувати спеціальні засоби для очищення та захисту корпусу, грифа, накладки, металевих і декоративних деталей. Підбір таких засобів завжди індивідуальний. На нього впливає специфіка самого інструменту - покритий він фарбою і глянсовим лаком, або просто відполірований і просочений спеціальним маслом.

Для догляду за корпусом, в залежності від його типу, використовують поліролі, лимонне масло, очисники і віск. Для комплексного догляду можна використовувати відразу кілька засобів, які будуть м'яко видаляти забруднення і створювати захисну плівку на поверхні корпусу. Для догляду за грифом - розроблені очисники, що знімають наліт пилу і бруду, і кондиціонери, які підтримують необхідний рівень вологості в накладці грифа.

Для якісного обслуговування і захисту інструменту можна придбати засоби для догляду за електрогітарою в комплекті. Ціна комплекту часто буває нижче, ніж якщо купувати кожен засіб окремо. Зручні ємності і аплікатори допомагають економно витрачати кошти - як правило, 180-200 мл поліролі, наприклад, вистачить на 7-8 місяців використання.

Найбільш вразлива частина грифа - дерев'яна накладка, поверхня, на яку припадає максимум контакту з пальцями музиканта. Під час занять на ній накопичується забруднення, яке з часом в'їдається в дерево, забивається в пори матеріалу, під лади і помітно знижує якість звучання. Для очищення і догляду за накладкою використовуються спеціальні очисники - синтетичні універсальні рідини які безпечно і м'яко розчиняють забруднення і дозволяють видалити їх, не пошкодивши матеріал.

Крім очищення і зволоження накладка грифа потребує ще й додаткового захисту, оскільки не має будь-якого спеціального лакового покриття і може пересихати, забруднюватися і деформуватися. Для вирішення цих проблем застосовується комплексний засіб - кондиціонер, який забезпечує догляд за деревиною, створює захисний шар на поверхні накладки, підтримує оптимальний рівень вологи в дереві, ізолює природні для деяких порід дерева мікротріщини. Це легка рідина на масляній основі, яка при усмоктуванні і висиханні утворює ультра тонкий і еластичний шар, який не відчувається під пальцями - не прилипає, не скупчується біля ладів, не скатується і не тріскається, а надійно захищає накладку від пересихання.

При виборі засобів догляду за корпусом гітари необхідно враховувати один важливий фактор - покритий він лаком чи ні. Нелаковані дерев'яні поверхні вимагають більш ретельного і специфічного догляду. Зазвичай товстий міцний шар лаку захищає дерево від агресивного впливу середовища, але "голе" дерево вимагає принципово іншого підходу з використанням лимонного масла. До його складу входять м'які синтетичні очисники, які швидко випаровуються, і зволожувачі, які вбираються в поверхню деревини і підтримують оптимальний баланс вологи в матеріалі.

Завдяки своєму складу лимонне масло швидко і ефективно розчиняє забруднення, які відкладаються в процесі занять на грифі інструмента. При цьому засіб дозволяє максимально м'яко видалити нерозчинні речовини, не пошкоджуючи поверхню дерева. Додатковий засіб догляду за нелакованими гітарами - віск. Він продається в трьох основних формах: твердий бджолиний віск, крем, спрей. Всі види воску застосовуються головним чином для маскування дрібних дефектів покриття корпусу, для герметизації тріщин на лаку і захисту дерев'яної поверхні від впливу вологи, пилу і бруду.

Для догляду за лакованими гітарами використовують спеціальні поліролі, які представляють собою щільну часто прозору рідину або кремоподібну речовину з нейтральним ароматом. Для зручності використання поліролі випускаються у вигляді спрею. У його складі - ефективні синтетичні очисники, ароматизатори, натуральні масла, а також речовини, які утворюють на поверхні корпусу міцний захисний шар. Деякі поліролі мають додаткові антистатичні властивості для захисту гітари від впливу пилу, що осідає на лаку і дряпає його.

Для нанесення і розподілу очищувачів і поліролей на корпус гітари використовуються спеціальні м'які серветки з синтетичної тканини, які добре вбирають вологу. Вони не ушкоджують лак, не залишають розводів і ворсу на поверхні інструменту, добре наводять глянець і знімають надлишки.