Фірмові флейти для професійних музикантів та новачків
Флейта вважається одним з найдавніших музичних інструментів. Вона з’явилася близько сорока тисяч років до нашої ери. Точної дати появи цього музичного інструменту сьогодні не відомо. Проте тема створення флейти описана у грецькій міфології. За древніми оповідками вважається, що флейту винайшов Адрал, син Гефеста. Цей музичний інструмент трансформувався безліч разів. Існує два види флейт:
- Поперечна. Перші звістки про цей інструмент датовані приблизно першим тисячоліттям до нової ери. Тоді флейту використовували у Китаї, Індії та Японії. Цей інструмент розповсюдився у Європі в період Середньовіччя.
- Поздовжна. Вперше опанували цей інструмент в Єгипті п’ять тисяч років тому. До цього часу поздовжна флейта вважається основним духовим інструментом на Близькому Сході. Інструмент з п’ятьма-шістьма отворами для пальців може забезпечити повний музичний звукоряд, в якому можуть змінюватись окремі інтервали, створюючи різноманітні лади за допомогою прикривання отворів, перехрещення пальців та зміни сили дихання.
Купити флейту всесвітньо відомих виробників (Yamaha, Muramatsu, Gemeinhardt) можна в інтернет-магазині tos.in.ua. У нас представлений великий асортимент якісних та надійних музичних інструментів за доступною ціною.
Різновиди флейт та їх особливості
Мелодія, яка народжується внаслідок гри на флейті, сповнена чарівності, ніжності та вишуканості. В середньому регістрі створюються прозорі, чисті, сповнені надзвичайної краси звуки. Саме тому флейту вважають народним інструментом в багатьох країнах світу. Вона наче наділена містичними властивостями. В руках професійного музиканта цей інструмент здатен народжувати м’яку та водночас виразну мелодію, яка западає в серце кожному слухачеві.
Сьогодні можна частіше зустріти поперечну флейту. Це довга трубка циліндричного типу, на якій розташована система клапанів (вони закривають шістнадцять отворів). На одному кінці є отвір, до якого потрібно прикладати губи для вдування повітря. Основні види поперечних флейт:
- Флейта-альт. Цей музичний інструмент за конструкцією нагадує звичайну флейту, проте він у півтора раза більший за неї і звучить на кварту вище.
- Флейта-піколо. Це найвищий за звучанням музичний інструмент серед духових. Ця флейта вдвічі коротша за звичайну. Її часто використовують в духових та симфонічних оркестрах. Вона наділена пронизливим тембром (у форте). Сольні твори для такої флейти зустрічаються дуже рідко (наприклад, концерти Вівальді).
- Флейта-бас. Такий музичний інструмент використовують не дуже часто. На відміну від звичайної, басова флейта звучить на октаву нижче.
Для відтворення мелодій минулих епох з другої половини двадцятого століття все частіше використовують блокфлейту. Це один із різновидів поздовжньої флейти. На лицевій стороні інструмент має сім пальцевих отворів, на тильній – один (октавний клапан). Існують блокфлейти тенор, сопрано, альт тощо. Такі інструменти виготовляються здебільшого з пластику чи дерева. Часто блокфлейту використовують для навчання дітей.
На нашому сайті новачки та професійні музиканти зможуть швидко знайти потрібні інструменти (від «Ямаха» і т. п.) та замовити їх з доставкою по всій Україні (Івано-Франківськ, Дніпропетровськ (Дніпро), Київ, Одеса, Вінниця тощо). Ми пропонуємо зручні умови оплати та гарантію якісного післяпродажного обслуговування. Наша компанія робить усе, щоб гості сайту змогли купити фірмові музичні інструменти. Саме тому є опція оплати товару частинами.