Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Укулеле FZONE FZU-003 (Red)
Укулеле FZONE FZU-003 (Red)

881 грн.

Укулеле PARKSONS UK24C
Укулеле PARKSONS UK24C

1 536 грн.

Укулеле PARKSONS UK21Z
Укулеле PARKSONS UK21Z

1 631 грн.

Укулеле FZONE FZU-003 (Pink)
Укулеле FZONE FZU-003 (Pink)

881 грн.

Укулеле FZONE FZU-003 (Blue)
Укулеле FZONE FZU-003 (Blue)

881 грн.

FZONE FZU-110M (Midnight Blue)
FZONE FZU-110M (Midnight Blue)

1 441 грн.

Укулеле FZONE FZU-110S (Red)
Укулеле FZONE FZU-110S (Red)

1 361 грн.

Укулеле FZONE FZU-003 (Green)
Укулеле FZONE FZU-003 (Green)

881 грн.

Укулеле FZONE  FZU-003 (Yellow)
Укулеле FZONE FZU-003 (Yellow)

881 грн.

Укулеле концертне FZONE FZU110M
Укулеле концертне FZONE FZU110M

1 441 грн.

Укулеле PARKSONS UK24Z
Укулеле PARKSONS UK24Z

1 711 грн.

Укулеле PARKSONS UK21C
Укулеле PARKSONS UK21C

1 412 грн.

Показано 1 по 12 з 127 (Всього сторінок 11)
останні записи

Укулеле: гавайська гітара, «улюблениця» Елвіса Преслі та Леонарда Коєна

Укулеле — мініатюрний струнний інструмент, прототип якого два століття тому з’явився на острові Мадейра. На вигляд, як іграшка, дитячий варіант акустичної гітари. Насправді ж — повноцінний музичний інструмент із колоритним гавайським звучанням. Світ полюбив укулеле після того, як король рок-н-роллу, Елвіс Преслі, виконав на своєму концерті в 1970 році легендарну пісню «Twenty One Pilots» під назвою «Can’t Help Falling In Love». Не відставав і Леонард Коєн, використовуючи укулеле під час виконання свого хіта «Hallelujah». Та саме визнання гавайської гітари як самодостатнього музичного інструменту сталося в 1915 році на Тихоокеанській виставці в Сан-Франциско. Бажаєте купити укулеле за кращою ціною? Звертайтеся до нас.

Хороша ціна та інші переваги укулеле

Чим та чи краще взагалі гавайська гітара за свого класичного «родича»? Чи є те, що може передати лише такий інструмент?

  1. Укулеле відрізняється не лише низькою ціною, але й компактністю. Така гітара завжди буде з вами: дома, у подорожі, на вечірці. Ніяких проблем із транспортуванням.
  2. Чотири струни, які забезпечують унікальне, вкрадливе звучання. Струни виготовляються з нейлону, який не ріже пальці, на відміну від жорстких аналогів звичайних металевих струн.
  3. Дека, гриф та насадка для грифу виготовляются з різних матеріалів. Вони багато в чому визначають вартість інструменту. Гриф зазвичай дерев’яний; накладка до нього може бути виготовлена з дерева та пластику. Дека може бути виготовлена з ламінату, полікарбонату та масиву дерева (червоного кедра, клену, ялини, сапеле, сенгону, липи тощо). Найбільш сучасні й доступні варіанти мають полікарбонатну деку. «Масивні» укулеле в нашому магазині продаються за найвищою ціною — саме вони забезпечують особливу гучність інструменту.

Довжина мензури такого інструменту не перевищує 400 мм. Розміри конкретного укулеле, який можна недорого придбати в нашому інтернет-магазині музичних інструментів, залежать від його типу. Музичні жанри, які важко уявити без укулеле з магазину, — джаз, блюз, акустичний рок, реггі, фолк.

Сопрано, баритон, тенор та бас укулеле: види та розміри «гавайки»

Укулеле сопрано (53х33 см) є, мабуть, найбільш популярним варіантом цього інструменту. За розміром ця гітара найменша з усіх чотирьох варіацій. Вона відома яскравим звучанням, яке люди зазвичай асоціюють зі всіма укулеле. Сопрано зазвичай має 12–15 ладів і стандартне налаштування GCEA. Укулеле сопрано дешево продається в магазинах музичних товарів, таких як «Орфей» та «Трембіта». Як більш зручний варіант купівлі — на нашому сайті.

Укулеле-баси (58х38 см) мають 15–20 ладів і більший корпус, що дає змогу розширити жанровість та діапазон звучання, на відміну від використання сопрано. Басові (і тенорні) укулеле також налаштовуються за допомогою стандартної GCEA. Тенори укулеле (66х43 см) більші за басові та сопранні аналоги. Завдяки цьому та повному, гучному звучанню, вони можуть використовуватися для концертних виступів. Професійні виконавці віддають перевагу укулеле тенор, оскільки вони мають більше ладів і орієнтовані на ширший спектр нот.

Укулеле баритони є найбільшими з усіх варіацій «гавайки». В умілих руках вони звучать тепло, гучно та повно, наче звичайна гітара. Ідеальний варіант для гри блюзу руками (без медіаторів та інших аксесуарів). Ці укулеле, довжиною від 76 см, навіть налаштовуються аналогічно звичайній гітарі (DGBE).

Укулеле Parksons та інші: обладнання яких брендів ви можете придбати в нашій компанії?

Хочете купити недорого гавайську «королеву» музики? Цей інтернет-магазин, а також офлайн-представництва «Орфей» та «Трембіта», дають змогу підібрати оптимальний інструмент із бажаним звучанням. Тільки погляньте, які брендові речі в нас у каталозі!

  1. Укулеле Yamaha. Продукція визнаного лідера на ринку виготовлення музичних інструментів. Укулеле «Ямаха» (Yamaha) відомі своєю технологічністю та акустичними можливостями. Слабке «місце» — струни.
  2. Укулеле «Фендер». Справжнє аутентичне звучання й оригінальний дизайн — далеко не всі переваги «Фендерів». Більшість гітар цього бренду виготовляються з масиву махагоні — коштовного дерева, яке забезпечує гучність «гавайки».
  3. Укулеле Parksons. Інструменти цього бренду відрізняються своєю демократичністю: є варіанти з ламінату, полікарбонату та масиву цінного дерева. Одні з найнижчих цін та аутентичне звучання — гарантовано.

Також у наявності укулеле Lanikai, Ibanez, Maxtone, Ortega. Звертайтеся до нас, якщо бажаєте купити унікальний інструмент із неповторним гавайським звучанням! У нас є навіть рідкісні укулеле «Махало», які важко знайти не лише у Львові, а й Києві. Доставляємо товари по всій Україні.