Трембіта та Орфей - 00000001

Про компанію

Незмінні традиції: музичний магазин «Трембіта» 

відсвяткував 110-ту річницю

Минають роки та навіть епохи, а традиції, які були започатковані понад сторіччя тому, залишаються такими ж – це все можна сказати про магазин музичних інструментів «Трембіта», який нещодавно відсвяткував 110-ту річницю та потрапив до Національного рекорду як найстаріша крамниця музичних інструментів в Україні.


«Трембіта» потрапила до Національного рекорду як найстаріша крамниця музичних інструментів в Україні.

Магазин «Трембіта» добре відомий не тільки всім львів’янам, а й гостям міста, адже тут є все, що необхідно як музикантам-початківцям, так і справжнім професіоналам. Асортимент широкий – від традиційних українських інструментів до екзотичних: звукове та світлове обладнання, гітари, струни, духові, клавішні, ударні та смичкові інструменти, а ще безліч музичних аксесуарів та навіть цифрові роялі.


В «Трембіті» знайдете понад 30 тисяч оригінальних товарів від найвідоміших світових виробників: Yamaha, Cort, Admira, Fender, Gibson, Taylor, Ibanez, Marshall, Dunlop, Casio, Shure, Epiphone, Godin, Martin, Laney, Blackstar, AKG, Sennheiser, Soundking, D’Addario, Admira, JBL і бaгaтo іншиx. На кожен інструмент вам обов’язково нададуть гарантію, та за потреби запропонують гарантійну та післягарантійну підтримку.


Музичний магазин «Трембіта» відсвяткував 110-ту річницю

А ще тут можна зустріти відомих покупців, серед яких Mad Heads, Joryj Kłoc, пepшa жінкa-гoлoвний диpигeнт Опepи тa філapмонійнoгo opкecтpy в місті Ґpaц Окcaнa Линів тa бaгaтo іншиx.

Історія найвідомішого музичного магазину Львова розпочалася в далекому 1911 році. Тоді за проєктом архітектора Романа Фелінського на вулиці Коперника, 5 було збудовано кам’яницю, де у партері і облаштували музичний магазин з промовистою назвою «Мелодія». В той час у ньому можна було знайти, крім музичних інструментів, навіть грамофони. А в повоєнні роки тут діяла ще й музична школа.

На «Трембіту» «Мелодію» перейменували в 60-х роках ХХ століття. Новітня історія магазину розпочинається з 1992 року, саме тоді на його базі починає функціонувати ТзОВ «Фіpма Оpфeй». А на сьогодні магазин «Трембіта» є мережею TOS.IN.UA, що налічує вже три фізичних магазини. Весь асортимент також представлено на сайті, тож покупці можуть вибирати бажані товари 24/7.

Завітавши в «Трембіту», розумієш, наскільки великий та величний світ музики, і саме тут кожен може знайти щось особливе для себе. 110 років – це лише початок історії, адже магазини «Трембіта» залишаються вірними своїй спеціалізації, невпинно розвиваються, аби задовільнити найвибагливіших покупців!