Про компанію


Ласкаво просимо у світ музичних товарів! Вже не один десяток років наші магазини Трембіта та Орфей займаються реалізацією професійної музичної апаратури та аксесуарів для широкого кола покупців і є одними з кращих в Україні. Серед величезного діапазону музичних товарів є як загальнодоступні моделі для початківців та аматорів, так і зразки вищого професійного класу, які здатні задовільнити запити найвимогливіших покупців. Музичні інструменти, звукове, світлове, студійне обладнання, елементи для установки сцен, обладнання для DJ, різноманітні аксесуари та догляд за музичними інструментами – це ще далеко не весь перелік товарів, який представлений у наших магазинах.


Завдяки тісній співпраці з провідними постачальниками музичної продукції в Україні, ми продаємо найкращі товари за адекватними цінами. Асортимент налічує понад 30000 найменувань від найвідоміших світових виробників. У наших магазинах представлена ​​продукція таких брендів як: Yamaha, Cort, Admira, Fender, Gibson, Taylor, Ibanez, Marshall, Dunlop, Roland, Casio, Shure, Behringer, Epiphone, Godin, Martin, Laney, Blackstar, Proel, AKG, Sennheiser, Soundking, D’Addario, Alhambra, Admira, JBL і багато-багато інших. Все музичне обладнання є оригінальним, має гарантію і сертифікат якості, гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку.


У наших магазинах працюють кваліфіковані продавці, які знають про музині інструменти та обладнання все і навіть більше, та готові поділитися з вами актуальною інформацією. У нас діють вигідні умови для покупок в кредит, акції, спеціальні пропозиції та знижки. Обрати та замовити музичні інструменти можна на сайті або в оффлайн-магазинах Трембіта та Орфей. На нашому сайті розміщені докладні описи кожного товару. Якщо у вас виникають додаткові питання, ви завжди можете скористатися допомогою наших консультантів.


Історія наших магазинів сягає ще до початку ХХ століття. У приміщенні сучасного магазину Трембіта, що знаходиться у Львові на вулиці Коперника, 5, приблизно з 1911 року працювала велика крамниця музичних інструментів та грамофонів «Мелодія». Уже в повоєнні роки тут діяла вечірня музична школа, а в 60-ті знову починає працювати магазин музичних інструментів під назвою Трембіта. У 1992 році на базі магазину було створено ТзОВ «Фірма Орфей». У 2014 році магазин на вулиці Коперника, 5 закривають на ремонт. Паралельно у Львові на вулиці Січових Стрільців, 1 розпочинає роботу ще один магазин з музичними товарами під назвою Орфей. А вже через рік, у серпні 2015 свої двері перед покупцями відкрила оновлена Трембіта. Ще через два роки, у 2017 розпочав роботу сайт, на якому можна не виходячи з дому обрати необхідний інструмент чи музичну техніку.


Свої покупки у наших магазинах роблять і відомі музиканти та виконавці, зокрема Mad Heads, Joryj Kłoc, перша жінка-головний диригент Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац Оксана Линів та багато інших. Неодноразово в приміщеннях магазинів влаштовували різноманітні майстер-класи скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, легендарний американський барабанщик і викладач Dom Famularo, засновник Американської Музичної Академії Влад Дебрянський. Також з приміщення магазину Трембіта вівся прямий ефір радіо Люкс «Вишнева двадцятка».