Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Мікшерний пульт YAMAHA MG10
Мікшерний пульт YAMAHA MG10

6 048 грн.

Мікшерний Пульт ALTO PROFESSIONAL ZMX122FX
Мікшерний Пульт ALTO PROFESSIONAL ZMX122FX

5 333 грн.

Мікшерний пульт 2+2 HL AUDIO SMR6 + DSP + USB media palyer
Мікшерний пульт 2+2 HL AUDIO SMR6 + DSP + USB media palyer

3 203 грн.

Мікшерний Пульт  ALTO PROFESSIONAL ZMX52
Мікшерний Пульт ALTO PROFESSIONAL ZMX52

2 005 грн.

SOUNDKING MIX02A
SOUNDKING MIX02A

2 322 грн.

ALESIS MULTIMIX 4 USB FX
ALESIS MULTIMIX 4 USB FX

3 521 грн.

Мікшерний Пульт ALTO PROFESSIONAL ZMX862
Мікшерний Пульт ALTO PROFESSIONAL ZMX862

3 324 грн.

Мікшерний пульт 2+2 YAMAHA MG06X с DSP
Мікшерний пульт 2+2 YAMAHA MG06X с DSP

5 202 грн.

SOUNDCRAFT Notepad-5 Мікшерний пульт
SOUNDCRAFT Notepad-5 Мікшерний пульт

4 058 грн.

YAMAHA MG12XUK
YAMAHA MG12XUK

8 772 грн.

SOUNDCRAFT Ui-16 Мікшерний пульт
SOUNDCRAFT Ui-16 Мікшерний пульт

16 181 грн.

Цифровий мікшерний пульт YAMAHA TF5
Цифровий мікшерний пульт YAMAHA TF5

100 701 грн.

Показано 1 по 12 з 143 (Всього сторінок 12)
останні записи

Мікшерні пульти — основне призначення та можливості обладнання

Електронний прилад, який використовують для зведення звукових сигналів — підсумовування декількох джерел в один або більше виходів — це мікшерний пульт. Спочатку саме змішування сигналів було основним завданням музичного обладнання цього типу. Саме з цією метою в 1958 році компанією Віллі Штудера у Швейцарії було випущено перший мікшер під назвою «Studer 69». Сучасні моделі пультів мають широкий спектр можливостей. Ці прилади дозволяють проводити над аудіосигналами різного роду маніпуляції: посилення, еквалізацію, динамічну обробку. Мікшер здатен перенаправляти сигнал для об’єднання в групи, моніторингу, обробки зовнішніми ефектами тощо. Та все ж головне завдання мікшерного пульту — це зведення воєдино безліч джерел сигналу та отримання оптимального балансу звучання на виході.

Мікшерні пульти — професійне обладнання високої якості на сайті магазинів “Трембіта” та “Орфей”

Мікшерний пульт — головне обладнання будь-якої музичної студії: як професійної, так і домашньої. Якщо деякі студійні прилади можна замінити комп’ютером, встановивши на ньому потрібну програму, то без мікшера людям, які працюють зі звуком, не обійтися. Обладнання представлене на ринку різними брендами. Найвідоміші компанії-виробники, які постачають мікшерні пульти в Україну, — це Behringer, Allen&Heath, Yamaha, Soundking та ін. Найякісніше й найсучасніше обладнання пропонує своїм покупцям інтернет-магазин музичних інструментів tos.in.ua.

Мікшерні пульти: класифікація

Умовно мікшерні пульти можна поділити на такі типи:

  1. Концертні (основний або моніторний).
  2. Студійні.
  3. Мовні пульти (для телебачення та радіо).
  4. Діджейські.

Незважаючи на відмінність у специфіці, мікшерні пульти мають багато спільних рис: наприклад, вхідні осередки й майстер-секція. У кожного мікшера є своє призначення, і цей фактор потрібно обов’язково враховувати під час вибору пристрою. Придбати хороший мікшерний пульт та інші музичні товари за низькою ціною можна, відвідавши сайт інтернет-магазинів “Трембіта” та “Орфей”.

Мікшери бувають трьох видів: стаціонарні, переносні та портативні. Стаціонарні консолі здебільшого використовують на концертних майданчиках та у великих, солідних студіях звукозапису. Такі мікшерні пульти мають велику кількість каналів і відносяться до класу професійного обладнання. У цій групі найчастіше переважають цифрові пристрої.

Переносні мікшери мають від 16 до 20 каналів і можуть бути представлені напівпрофесійними та професійними моделями. Їх використовують для проведення різного роду заходів: концертів, студійних записів тощо.

Портативні мікшерні пульти — це, як правило, компактні прилади бюджетного класу. Це кращий варіант консолі в тих випадках, коли достатньо лише від 6 до 8 каналів. Мікшерні пульти такого типу використовують для озвучування та музичного супроводу заходів під фонограму. Завдяки невеликим габаритам і малій вазі їх легко переміщати. Найчастіше такі мікшери використовують у домашніх студіях.

Також мікшерні пульти поділяють на аналогові та цифрові. Вартість останніх вища, але й ціняться вони звукорежисерами більше ніж аналогові. Лідирують у списку найпопулярніших пристроїв такого типу цифрові мікшерні пульти “Ямаха”. Їх використовують у високобюджетних студіях та проектах. Мікшерні пульти легко підключаються до комп’ютера для управління у вибраній програмі, а Wi-Fi-підключення та робота з планшетами забезпечує такий рівень доступу, якого немає в аналогових пультах. Цифрові моделі мікшерів мають здатність запам’ятовувати налаштування. Це значно спрощує роботу звукорежисерів, які працюють із великою кількістю найрізноманітніших проектів. Користуючись аналоговим пультом, вам доведеться запам’ятовувати або ж записувати всі налаштування. Одна з переваг цифрових мікшерів — можливість модульного нарощення, залежно від потреб проекту.

Активний мікшерний пульт та пасивний — так консолі можна класифікувати за принципом роботи обладнання. Пасивні моделі у своїй конструкції не мають звукопідсилюючих елементів, не потребують джерел живлення та використовуються для комутації апаратури, яка видає досить потужний сигнал. Пульти малофункціональні. Здебільшого вони оснащені регуляторами гучності за каналами, регуляторами за високими та низькими частотами і одним загальним регулятором на виході, який налаштований на ослаблення сигналу. Тому пасивні мікшерні пульти використовуються вкрай рідко.

Низька ціна консолі будь-якого типу гарантована інтернет-магазином музичних товарів tos.in.ua. Пропонуємо вам недорого купити мікшери високої якості та замовити доставку товару додому. Скільки коштує послуга, ви можете дізнатися в обраної компанії-перевізника. Та все ж запевняємо вас, що вартість доставки продукції, представленої на нашому сайті, як і ціна товарів, завжди залишається вигідною для покупців. Придбати хороші мікшерні пульти у Львові, Одесі, Києві, Харкові та інших містах ви зможете дешево, а продати, якщо виникне таке бажання, — за вигідною ціною.