Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
DUNLOP 9103 BLACK MARACAS
DUNLOP 9103 BLACK MARACAS

80 грн.

DUNLOP 9102 GEL MARACAS
DUNLOP 9102 GEL MARACAS

80 грн.

Дитячий перкусійний набір Streetlife Kids Percussion Set ANL4419X
Дитячий перкусійний набір Streetlife Kids Percussion Set ANL4419X

447 грн.

Тамбурін Gewa 841.545
Тамбурін Gewa 841.545

310 грн.

MAXTONE 818C (Yellow)
MAXTONE 818C (Yellow)

382 грн.

MAXTONE 818C (Red)
MAXTONE 818C (Red)

382 грн.

Тамбурин MAXTONE 818C (White)
Тамбурин MAXTONE 818C (White)

382 грн.

MAXTONE 818C (Black)
MAXTONE 818C (Black)

382 грн.

Шейкер Latin Percussion LP442F Finger Shots
Шейкер Latin Percussion LP442F Finger Shots

239 грн.

Шейкер Latin Percussion LP441 Soft shake
Шейкер Latin Percussion LP441 Soft shake

267 грн.

Шархун GEWA 830.264
Шархун GEWA 830.264

1 143 грн.

Тамбурин GEWA Jingle Wreath Half Moon
Тамбурин GEWA Jingle Wreath Half Moon

324 грн.

Показано 1 по 12 з 212 (Всього сторінок 18)
останні записи

Перкусія - це те, з чого починалася музика. Це світ ударних інструментів, що володіють оригінальним і автентичним звучанням, які зайняли свою нішу в культурі кожного народу. Точний час появи перкусії невідомо, що й не дивно - перші види з'явилися ще на ранніх стадіях розвитку культури, ставши її невід'ємною частиною. Цікавим є той факт, що в наш час саме поняття цього слова стало набагато ширше: шляхом експериментів музиканти знаходять власні варіанти перкусії, відкриваючи особливу, унікальне звучання.
У традиційному понятті перкусією називаються інструменти народно-етнічного характеру:
    Табла - один із символів народної індійської музики і традиції «хиндустани», виконаний у вигляді парного барабана. За класифікацією табла - Мембранофони, з різними нюансами форм і будови.
    Дарбука - поширений в країнах Близького Сходу перкуссионний ударний інструмент. Зроблена в формі кубка, відомої ще з часів неоліту, дарбука вважається найдавнішим за походженням інструментом, тому точний час її появи невідомо. Корпус дарбука виготовляється з глини, але зустрічаються і металеві моделі.
    Тамбурин - старовинний французький барабан з подовженим корпусом, також відноситься до перкусії. Найбільшою популярністю цей інструмент користувався на півдні Франції, на початку VIII ст.
    Бубен - спадкоємець тамбурина. Конструкція бубна проста: натягнута на дерев'яний обвід шкіряна мембрана доповнюється металевими дзвіночками, які починають дзвеніти після звуковидобування.
    Джембе - з'явився спочатку VIII ст. барабан, який вважається народним перкусійні інструменти своєї батьківщини - Малі та має, як правило, мембрану з козячої шкіри.
    Бар Чаймс – самозвучний аналог азіатських вітряних дзвіночків. Звуковий процес цього інструменту заснований на звуці трубочок, виготовлених з металу, які торкаються одна одної. Своєю популярністю чаймс зобов'язаний барабанщику Марку Стівенсу з Америки, завдяки якому інструмент стали використовувати багато перкусіоністів.
    Маракас (або Марак) - традиційний ударно-шумової перкусінний інструмент індіанців таїно. В наші дні маракас вельми відомий на території Латинської Америки.
    Ковбелли (англ. Cowbell - коров'ячий дзвоник) - ударний інструмент з класу металевих ідіофонів, з невизначеною висотою звучання. Останнім часом Ковбелли став частиною сету багатьох барабанщиків, завдяки своєрідному звучанню, що заміняє хет.
    Шейкер - назва ряду ударних інструментів, використовуваних в перкусії. Найменування інструменту походить від слова англомовного походження «Shake» (трясти), адже так і відбувається процес звуковидобування в цьому перкусійні інструменті. Шейкер являє собою порожнистий корпус, наповнений різними сипучим вмістом, таким як пісок, зерна рослин, або бісер.
    Бонго - кубинський ударний інструмент у вигляді здвоєного барабана. Використовується в традиційній кубинської і латиноамериканської музики.
Крім основних, перерахованих вище, існує ще безліч етнічних інструментів.  Як було сказано раніше, поняття перкусії стало набагато ширше. Музиканти самі виготовляють власні ударні інструменти з оригінальним звучанням, поповнюючи сімейство перкусії новими екземплярами. Так і в разі групи Slipknot. Однією з «фішок» цієї групи є саморобні барабани, виготовлені у вигляді залізних бочок і бідонів, що звучить вкрай оригінально.
Знайдіть і Ви своє звучання, адже перед Вами ціле поле для експериментів! В умілих руках перкусією може стати що завгодно - починаючи від дерев'яних ложок, закінчуючи ударними власного виготовлення.