(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 168 (Всього сторінок 9)

Перкусія - це те, з чого починалася музика. Це світ ударних інструментів, що володіють оригінальним і автентичним звучанням, які зайняли свою нішу в культурі кожного народу. Точний час появи перкусії невідомо, що й не дивно - перші види з'явилися ще на ранніх стадіях розвитку культури, ставши її невід'ємною частиною. Цікавим є той факт, що в наш час саме поняття цього слова стало набагато ширше: шляхом експериментів музиканти знаходять власні варіанти перкусії, відкриваючи особливу, унікальне звучання.
У традиційному понятті перкусією називаються інструменти народно-етнічного характеру:
    Табла - один із символів народної індійської музики і традиції «хиндустани», виконаний у вигляді парного барабана. За класифікацією табла - Мембранофони, з різними нюансами форм і будови.
    Дарбука - поширений в країнах Близького Сходу перкуссионний ударний інструмент. Зроблена в формі кубка, відомої ще з часів неоліту, дарбука вважається найдавнішим за походженням інструментом, тому точний час її появи невідомо. Корпус дарбука виготовляється з глини, але зустрічаються і металеві моделі.
    Тамбурин - старовинний французький барабан з подовженим корпусом, також відноситься до перкусії. Найбільшою популярністю цей інструмент користувався на півдні Франції, на початку VIII ст.
    Бубен - спадкоємець тамбурина. Конструкція бубна проста: натягнута на дерев'яний обвід шкіряна мембрана доповнюється металевими дзвіночками, які починають дзвеніти після звуковидобування.
    Джембе - з'явився спочатку VIII ст. барабан, який вважається народним перкусійні інструменти своєї батьківщини - Малі та має, як правило, мембрану з козячої шкіри.
    Бар Чаймс – самозвучний аналог азіатських вітряних дзвіночків. Звуковий процес цього інструменту заснований на звуці трубочок, виготовлених з металу, які торкаються одна одної. Своєю популярністю чаймс зобов'язаний барабанщику Марку Стівенсу з Америки, завдяки якому інструмент стали використовувати багато перкусіоністів.
    Маракас (або Марак) - традиційний ударно-шумової перкусінний інструмент індіанців таїно. В наші дні маракас вельми відомий на території Латинської Америки.
    Ковбелли (англ. Cowbell - коров'ячий дзвоник) - ударний інструмент з класу металевих ідіофонів, з невизначеною висотою звучання. Останнім часом Ковбелли став частиною сету багатьох барабанщиків, завдяки своєрідному звучанню, що заміняє хет.
    Шейкер - назва ряду ударних інструментів, використовуваних в перкусії. Найменування інструменту походить від слова англомовного походження «Shake» (трясти), адже так і відбувається процес звуковидобування в цьому перкусійні інструменті. Шейкер являє собою порожнистий корпус, наповнений різними сипучим вмістом, таким як пісок, зерна рослин, або бісер.
    Бонго - кубинський ударний інструмент у вигляді здвоєного барабана. Використовується в традиційній кубинської і латиноамериканської музики.
Крім основних, перерахованих вище, існує ще безліч етнічних інструментів.  Як було сказано раніше, поняття перкусії стало набагато ширше. Музиканти самі виготовляють власні ударні інструменти з оригінальним звучанням, поповнюючи сімейство перкусії новими екземплярами. Так і в разі групи Slipknot. Однією з «фішок» цієї групи є саморобні барабани, виготовлені у вигляді залізних бочок і бідонів, що звучить вкрай оригінально.
Знайдіть і Ви своє звучання, адже перед Вами ціле поле для експериментів! В умілих руках перкусією може стати що завгодно - починаючи від дерев'яних ложок, закінчуючи ударними власного виготовлення.