(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 182 (Всього сторінок 10)

Процесори ефектів з'явилися після того, як була винайдена перша електрогітара. З того часу почало з'являтися все більше і більше гітарних ефектів, які були придумані для того, щоб розширити можливості гри на електрогітарі. Основна ідея полягала в комбінуванні різних гітарних ефектів, що дає можливість отримувати найрізноманітніші комбінації звучання гітари. Завдяки цьому гітарні процесори отримали дуже широке застосування в наш час.

Існує безліч різних педалей і гітарних процесорів. Педалі дозволяють створювати між собою мережу і використовуватися різні комбінації. Такий варіант буде коштує набагато дорожче, ніж просто купити гітарний процесор, але в цьому випадку ви зможете докупити будь-яку необхідну педаль і включити її в мережу.

З процесором ви не завжди зможете домогтися іменного такого звучання, яке вам потрібно. Процесори ефектів досить неповороткі в цьому плані. При грі на електрогітарі, будь гітарист просто зобов'язаний мати хоча б одну педаль. Педалі дозволяють нам зафіксувати налаштування звуку, щоб просто підключити гітару до підсилювача і грати.

 У більшість комбіків вбудовані різні ефекти, в тому числі і драйв. Але в кожному комбо дані ефекти різні, тому немає гарантії, що ви зможете знайти саме такий звук, який вам потрібен допомогою підсилювача. Набагато простіше купити гітарні педалі і забути про проблеми.