Трембіта та Орфей - 00000001

Оплата та доставка

Оплатити свою покупку ви можете готівкою, безготівкою (кредитною або розрахунковою банківською картою через термінал), комбінованою оплатою (частина готівкою, інша безготівкою), по перерахунку (для компаній та юричидних осіб).

Увага! У звʼязку з воєнним станом, інтернет замовлення до 300 гривень передоплачуються у повному розмірі!

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється сервісом "Нова Пошта".

Товар може бути оплачений банківською картою безпосередньо на сайті при оформленні замовлення або післяплатою при отриманні товару.

Звертаємо Вашу увагу, що комісія за переказ коштів через сервіс “Нова пошта” оплачується отримувачем!

Товар доставляється на вибране Вами відділення "Нова Пошта" у Вашому місті.


Доставка кур’єром

Доставка товару здійснюється кур’єрською службою "Нова Пошта" в межах міст та околиць. Розрахунок проводиться на місці, за фактом отримання посилки чи в інший зручний для клієнта формат. Працівники оперативно доставлять замовлення на вказану вами адресу в зручний для вас час і продемонструють цілісність , комплектність та працездатність товару (для пристроїв, що працюють автономно), а також оформлять усі необхідні документи. 

Оплата готівкою


Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України у приміщеннях “Нової пошти”. Оплата здійснюється виключно в національній валюті.

 

Оплата платіжними картами Visa і MasterCard


Оплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється безпосередньо на сайті. З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode™.

Окрім цього можливий переказ на картку ПриватБанку через систему Приват24 чи через термінал. За деталями звертайтеся до наших менеджерів.