Як вибрати та купити зарядний пристрій для вашого гаджета
Купуючи гаджети, ви отримуєте мережевий зарядний пристрій у комплекті. Часто згодом штатна зарядка виходить з ладу. Також є винятки – коли навушники чи інші девайси постачаються з кабелем, але без зарядки. У таких випадках потрібно купити зарядний пристрій.
Різновиди зарядних пристроїв
Щодо принципу роботи, заразні пристрої бувають наступних видів:
- Мережеві. Найпопулярніші зарядні пристрої, із якими кожен знайомий. Підключаються до розетки (220 В). Адаптер оснащений вилкою для з'єднання із джерелом живлення. USB Havit HV-H131P 2А – зарядка високої якості, представлена у нас на сайті. Має 2 USB роз'єми, надійний корпус, акумулятор гаджета при зарядці практично не нагрівається. Такий зарядний пристрій можна купити з гарантією 1 рік.
- Автомобільні. Це зарядні пристрої, які відновлюють рівень заряду девайса, використовуючи внутрішню мережу автомобіля. Конструкція адаптера дозволяє зарядити смартфон або інший гаджет через запальничку авто. USB Havit-СС2008 3.1a – оптимальний варіант зарядного пристрою такого типу за доступною ціною.
- Існують ще бездротові ЗП. З допомогою сили магнітної індукції заряджається гаджет. Кабель тут не потрібен, але варто уточнити, чи ваш девайс підтримує такий тип заряду. На сайті ви можете купити USB 3 in 1 Havit HV-H147U+power bank – універсальний зарядний пристрій, відмінно підійде для подорожі. Крім функції бездротової зарядки, є повербанк. Таким чином ви зможете підзарядити свій смартфон далеко від доступу до розетки.
Ми реалізуємо продукцію із гарантією від виробника.
Як вдало купити зарядний пристрій: тип роз'єму, швидка зарядка тощо
Немає універсальних зарядок, які б підходили до всіх без винятку гаджетів. Тому, підбираючи новий зарядний пристрій, варто врахувати такі характеристики:
- Роз'єм (тип). Спочатку виробники робили зарядки із роз'ємами виключно під свої гаджети. Це було прибутково, оскільки користувач купував завжди оригінальні зарядки на заміну. Підходящі було складно підібрати, вони не підходили за будь-якими характеристиками (потужність, параметри гнізда). Зараз виробники стандартизують зарядні пристрої. Можна виділити три основні види зарядок:
- MicroUSB. Цей вид роз'єму змінився MiniUSB. Відрізняється тривалим ресурсом та надійністю з'єднань. Міцний та довговічний. Але це не двосторонній роз'єм. Тому необхідно уважно підключати до девайса кабель.
- USB Type-C. Найпопулярніший і зручний роз'єм зарядного пристрою. В основному використовуються для заряджання гаджетів, що працюють на операційній системі "Андроїд". Також сумісний із девайсами на інших операційних системах.
- Lightning. Використовується із гаджетами Apple. Це стандартний роз'єм для девайсів бренду із міцною конструкцією. Він є двостороннім.
- Кількість роз'ємів. Якщо ви плануєте заряджати в основному один девайс, рекомендуємо купити зарядний пристрій з одним роз'ємом. Але якщо потрібно одночасно поповнити запаси енергії на декількох гаджетах, варто придбати універсальний варіант з декількома роз'ємами (для смартфона, фотоапарата, електронної сигарети, навушників тощо).
- Наявність швидкого заряджання. Якщо ваш гаджет оснащений акумулятором великої ємності, рекомендуємо купити зарядний пристрій із технологією швидкого заряджання. Деякі виробники стверджують, що такий зарядний пристрій може впливати на ресурс гаджета, зменшуючи його через великий струм. Перед тим, як купити ЗП зі швидкою зарядкою, варто переконатися, що ваш девайс підтримує такий тип заряду. Його переваги:
- адаптується до техніки з акумулятором з великою ємністю;
- час зарядки девайса значно зменшено.
- Параметри вихідного струму. На цей показник рідко звертають увагу. Щоб зарядити смартфон, вам знадобиться заряд 1-1,5 А. Щоб відновити енергію у великих пристроях – близько 2,4 А. Для навушників підійде малопотужна зарядка – 0,5 А. При купівлі ЗП обов'язково подивіться показники найбільшого струму. Інформацію можна знайти в інструкції користування або на корпусі зарядного пристрою.
- Якість матеріалу. Довговічність ЗП безпосередньо залежить від цього показника. І зовнішня оболонка та функціональні елементи мають бути виготовлені з якісних матеріалів. Не рекомендуємо купувати зарядний пристрій, виготовлений із дешевого пластику.
На нашому сайті представлені зарядні пристрої для електронних сигарет, смартфонів, навушників, павербанків, електронних книг та ін.