(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 96 (Всього сторінок 5)

Барабани і ударні установки - це музичні інструменти, які можуть об'єднуватися в комплекси для надання зручності і комфорту музикантам. Запчастини і аксесуари для барабанів часто застосовуються музикантами в процесі виконання композицій на ударних як через пошкодження або зношеності, так і для здійснення профілактики деталей.
Обручами називають круглі кільця, які встановлюються поверх пластика. Обручі виготовляють з дерева або металу, а призначені вони для регулювання натягу пластику. Більш поширеними є металеві обручі, які, в свою чергу, діляться на два підвиди - литі і штамповані. Правильний вибір обручів для пластику вкрай важливий, адже обручі не тільки впливають на настройки, а й безпосередньо на звучання барабанів.
Захисні наклейки, затискачі для обручів, а також гумові протектори застосовують для настройки і установки обручів барабанів. Встановлюють обручі на барабани за допомогою спеціальних болтів, вкручувати в спеціальні замки. Гвинти також необхідні для кріплення обручів до музичних барабанів.
Ключі для барабанів
Ключами для барабанів називають чотиригранні інструменти для більш точного налаштування пластиків, а також для регулювання ланцюгів і пружин педалей. Завдяки потужним ключам для настройки музичних інструментів, музиканти зможуть використовувати додаткові рукоятки і важелі для збільшення зусиль при натягу пластиків.
Вінілові наклейки для пластику роблять із спеціальних матеріалів і можуть бути різних типів - для карданів, подвійних педалей, або для одиночних педалей. Вінілові наклейки для пластику клеять в місце для удару калаталом. Клейкі скотч-стрічки для барабанних паличок забезпечують їх надійну фіксацію і чудове збереження.
Пластики, які по-іншому називають "мембранами" - це незамінні компоненти будь-яких барабанів. Звуки, які витягуються з барабанів, утворюються від ударів паличками безпосередньо по мембранами. Сучасний ринок аксесуарів для "ударних" неймовірно широкий і може запропонувати як бюджетні моделі пластиків для початківців барабанщиків, так і більш дорогі мембрани для професійних виконавців. Слід зазначити, що ціни на пластики безпосередньо залежать від їх звучання і зносостійкості.