(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Лазерне шоу - завжди захоплююче видовище, без якого жодна дискотека не ​​буде повноцінною, без якого музичні фестивалі, концерти і театральні постановки значно втратять у своїй видовищності. Тому лазерні ефекти і світломузика застосовуються повсюдно для створення настрою і позитивного враження від того, що відбувається.

Що таке лазерний проектор? Це пристрій, основною складовою його є лазерний промінь, за допомогою якого можна проектувати зображення на стелю або інші поверхні. Лазерна установка підбирається або розробляється спеціально для різних приміщень або роботи на вулиці.

Види лазерного світлового обладнання

Залежно від свого призначення лазерне обладнання можна розділити на кілька видів:

Стробоскопи. Завдяки використаних в них імпульсних лампах створюється гра яскравого світла і тіні. Спалахи яскравого світла від стробоскопів - популярний ефект в клубах.

Обертові кулі. Також одне з поширених пристроїв для дискотек, яке представляє собою джерело яскравого світла.

Спрямовані прожектори. Використовуються для підсвічування (сцени або танцполу).

Колорчейнджер. Прожектори, колір променів яких автоматично змінюється.

Як вибрати лазерну апаратуру

Не завжди для відмінного шоу потрібний дорогий потужний лазер. Дійсно ефектного видовища можна домогтися за допомогою одночасного використання лазерів різних типів.

При виборі проекторів слід визначити діапазон використання: для домашньої роботи або професійної, в маленьких / великих приміщеннях або на відкритому повітрі. Для професійного використання слід вибирати складне устаткування. «Вуличні» проектори дорожчі від  домашніх, вони можуть працювати від акумулятора (зверніть увагу на час його роботи) і встановлюватися на автомобілі.

Також при виборі проектора перевірте його на наявність / відсутність роз'ємів для роботи з іншою апаратурою, на можливість ручного фокусування променів.