Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Струни для скрипки D`ADDARIO J810 4/4H Prelude 4/4H
Струни для скрипки D`ADDARIO J810 4/4H Prelude 4/4H

580 грн.

Струна для скрипки D`ADDARIO H312 4/4M Helicore A 4/4M
Струна для скрипки D`ADDARIO H312 4/4M Helicore A 4/4M

341 грн.

Струна для альта D`ADDARIO H412 4/4 MM Helicore Medium D
Струна для альта D`ADDARIO H412 4/4 MM Helicore Medium D

438 грн.

D`ADDARIO H410LM Helicore LM
D`ADDARIO H410LM Helicore LM

1 866 грн.

Струни для Скрипки SOLID SYMPHONY VN1032
Струни для Скрипки SOLID SYMPHONY VN1032

116 грн.

Струни для скрипки Nicolo
Струни для скрипки Nicolo

210 грн.

Струни для скрипки 4/4 Parksons Violin
Струни для скрипки 4/4 Parksons Violin

146 грн.

Струни для Скрипки D`ADDARIO J810 4/4M Prelude 4/4M
Струни для Скрипки D`ADDARIO J810 4/4M Prelude 4/4M

580 грн.

Струни для Скрипки MAXTONE VN STRING4/4
Струни для Скрипки MAXTONE VN STRING4/4

109 грн.

Струни для віолончелі GEWApure Classic Line 4/4 F641019
Струни для віолончелі GEWApure Classic Line 4/4 F641019

1 368 грн.

 Струни для віолончелі Classic Line 1/2
Струни для віолончелі Classic Line 1/2

2 148 грн.

Струни  для контрабасу  Classic Line 3/4 F644243
Струни для контрабасу Classic Line 3/4 F644243

1 083 грн.

Показано 1 по 12 з 46 (Всього сторінок 4)
останні записи

Якісні струни для скрипки, електроскрипки - запорука чудового кантиленного звучання Королеви інструментів і багато в чому такий же важливий фактор, як і майстерність виконавця. Протягом історії розвитку скрипки майстри експериментували саме з ними, використовуючи для їх виготовлення різні матеріали і техніки обробки. В даний час скрипкові струни виготовляють як з натуральних, так і синтетичних матеріалів - різниця в звуці мінімальна і проявляється в залежності від якості і потенціалу самого інструменту.
Скрипка має довгу історію і досить давнє походження - сімейство струнних смичкових інструментів поширене в десятках країн і коріння його йдуть століття. При виготовленні струн для цих інструментів традиційно використовувалися:
    жили тварин;
    кишкова тканину;
    метали;
    кінський волос.
Більшість натуральних матеріалів, таких, як волокна з хвоста і гриви коня, останні кілька десятиліть практично не застосовують для виготовлення струн. Хоча той же кінський волос використовують в якості основного матеріалу для смичкової стрічки. Виняток становлять сполучні тканини тваринного походження - жили і кишечник домашніх тварин (овець, кіз). Майстри цінують їх властивості та звук, який вони дають. Крім того, ці натуральні матеріали значно дешевші синтетичних, міцніші на розрив, еластичніші. В даний час їх використовують для виробництва струн преміум-класу для дорогих скрипок.
В даний час альтернативою натуральним струнах для смичкових інструментів є вироби із синтетичних матеріалів, які повністю імітують властивості тваринної сполучної тканини. З точки зору звуку такі струни не поступаються натуральним, але багато іменитих скрипалі все ж вважають за краще використовувати традиційні, оскільки на дорогих майстрових інструментах саме вони виробляють тепле, м'яке і насичене звучання.
Кілька років тому в Японії майстром і вченим-медиком Сігеесі Осаки були створені унікальні скрипкові струни з натуральної блакитний павутини. Відомо, що павутина володіє величезним запасом міцності - в порівнянні зі сталлю аналогічного діаметру. Крім того, вона більш еластична, ніж та ж сталь. Скориставшись поєднанням цих двох факторів, а також тим, що павутина дуже зносостійка, майстер створив унікальні струни для скрипки - міцні, легкі та довговічні. Їх звучання виявилося неймовірно тонким і співучим. Їх гіднос оцінили кращі скрипалі світу.
Єдиним їх недоліком є ​​невеликий динамічний діапазон і менша міцність на розрив, ніж у жильних виробів. Доопрацювання технології відбувається в даний час і зовсім скоро на ринку з'явиться новий вид скрипкових струн - ймовірно, кращий компроміс між натуральними і синтетичними струнами.
Сучасні скрипки мають чотири струни різної товщини, налаштовані в послідовності мі-ля-ре-соль. Струни кріпляться до кілків на грифі і через підставку проходять до підгрифру, на якому фіксуються наглухо.
    перша: Ми другої октави. Називається «квінта», виготовляється з металу.
    друга: Ля першої октави. Виготовляється зі спеціального металевого сплаву або жив тварини.
    третя: Ре першої октави. Натуральна з алюмінієвою намоткою.
    четверта: Сіль малої октави. Натуральна, зі срібною намоткою.
Кожна з струн має свій характер і звучання. Перша - найдзвінкіша і співуча, друга - має матовий глухуватий тембр, третя - звучить м'якою і насичено, четверта - має низький, густий тембр, що розкриває характер інструменту.
Скрипкові струни змінюють нечасто. По-перше, тому що в порівнянні з щипковим їх знос набагато нижчий, а по-друге, вироби відомих фірм відрізняються підвищеною міцністю і стійкістю до корозії. Їх вартість вища за середню. І тим не менше, струни потребують елементарному догляді. Він полягає в регулярному очищенні струн і захисту їх від вогкості. Для очищення металу можна використовувати спеціальний рідкий засіб-очищувач і м'яку тканину. Нею ж можна видаляти вологу після кожного заняття, перед тим, як класти скрипку в кейс.