(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 123 (Всього сторінок 7)

Мікрофони є важливим елементом в світі музики як в студійній роботі, так і в концертній. Більшість сучасних виробників даних пристроїв пропонують їх в комплекті з кейсами, що захищають їх від механічних пошкоджень і погодних впливів, а також з тримачами, елементами вітрозахисту, перехідниками, шнурами і так далі. Всі ці аксесуари забезпечують додаткову зручність при використанні мікрофонів, а також спрощують їх експлуатацію. Однак, мікрофони можуть продаватися і без цих компонентів, а придбати їх Ви можете у даному розділі інтернет-магазину.

Вітрозахист для мікрофону - це важливий аксесуар, який захищає вироби від дрібних частинок, вітру і опадів, а також знижує рівні шумів, які виникають при вітрі або диханні музиканта. Ефективний захист від вітру забезпечується спеціальними хутряними моделями з ворсом. Цепелін - це тип вітрозахисту, який представляє собою сітчасті жорсткі каркаси і поролонові або ворсові покриття.

Поп-фільтри і фільтри для мікрофона допомагають зводити до мінімуму свистячі і вибухові звуки. Використовуються вони як для вокалістів, так і для дикторів, щоб досягати максимально можливої ​​продуктивності.

 Кейси для мікрофонів призначені для зручного зберігання пристроїв і їх безпечного транспортування. Більшість кейсів виготовляють під конкретні моделі мікрофонів. При виробництві кейсів застосовуються виключно якісні та міцні матеріали, які забезпечують захист від погодних впливів і механічних пошкоджень. Завдяки спеціально розробленим міцним каркасів виробів, мікрофони не будуть підлягати подряпин, ударів і тріщин.