(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Диммашина CHAUVET Geyser T6

Диммашина CHAUVET Geyser T6

5 398 грн.

CHAUVET BOB LED

CHAUVET BOB LED

2 997 грн.

Стробоскоп NIGHTSUN NL6004

Стробоскоп NIGHTSUN NL6004

275 грн.

Ефекти на LED FZONE FL9027

Ефекти на LED FZONE FL9027

240 грн.

Лампа EL84

Лампа EL84

312 грн.

Голова LED 15W  MARQ Gesture Spot 100

Голова LED 15W MARQ Gesture Spot 100

8 127 грн.

Показано 1 по 20 з 39 (Всього сторінок 2)

Професійне світлове обладнання для дискотек, нічних клубів, сцен театрів і концертних залів.
Забезпечення сучасною освітлювальною технікою вимагає точного та скрупульозно вибору будь-якого виду апаратури, навіть якщо вона на перший погляд здається незначною. Грамотно підібраною світлове обладнання зробить будь-яку подію яскравою і феєричною, а спогади про неї надовго залишаться в пам'яті.
При виборі освітлювальних приладів слід відштовхуватися від умов і ситуацій, в яких вона буде експлуатуватися. Так, наприклад, професійне світлове обладнання для торгових залів супермаркетів, виставок, готелів буде докорінно відрізнятися від освітлювальної техніки і світломузика призначеної для нічних клубів, сцен, дискотек.
Різниця полягає в тому, що для першого випадку застосовуються статичні прилади, до яких відносяться всілякі «заливні» установки, промислові прожектори, архітектурне і інтер'єрне освітлення, а не створюють руху, а в другому випадку використовується динамічна апаратура, що створює світлові спецефекти шляхом руху світла.
В даному випадку, для кожного конкретного випадку потрібен індивідуальний підхід, тут дуже важливо, не допустить помилки і не підкупитися на привабливі пропозиції, адже правильно підібрані комплект світлотехніки може стати відмінним вкладення в бізнес.
Асортимент професійного світлового обладнання
Світлове обладнання відомих світових брендів представлені різними видами освітлювальної апаратури, призначеної для сцени, концертів, розважальних заходів, величезний вибір шоу техніки для дискотек із звуковою анімацією, інтелектуальних світлових приладів, театральних світильників і світлодіодних прожекторів, обладнання для серпантину і конфетті. Непоганим доповненням для будь-якого рішення стануть лазерні установки, які перетворять танцювальний майданчик в видовище неймовірної краси, це місце стане особливо привабливим і сюди знову захочеться прийти. Величезний вибір лазерів дозволяє підібрати установку для вирішення будь-яких завдань, З огляду на бюджет покупця.
Весь асортимент світлового обладнання, призначеного для шоу-бізнесу та інших цілей, представлений в нашому каталозі. Так, наприклад, величезним попитом серед покупців користуються допоміжні прилади, а не належать до джерела світла, але вони значно покращують оцінку. Характерним зразком даного випадку може стати генератор диму і туману, Який важливий для створення і відтворення ефектних комбінацій променів і перетину ліній.
Застосування професійного світла
Професійне світло має широкий спектр застосування, а світлова апаратура просто незамінна в різних сферах і галузях діяльності людини для технічного проведення заходів, де високоякісне освітлення, дозволяє реалізувати найсміливіші і креативні рішення. За допомогою сучасних установок створюються унікальні проекти нічний підсвічування будівель і архітектурних пам'яток, що пов'язує все міський ансамбль в єдину тональність.
Світлове обладнання необхідне для шоу - програм, дискотек, нічних клубів, театральних сцен, концертних заходів, ресторанів, барів, адже воно дає унікальну можливість для реалізації цікавих рішень спецефектів, які необхідні для проведення масових заходів. Тільки за допомогою якісного звуку, світлового оформлення та шоу-ефектів можна організувати барвисте незабутнє видовище.
Правильно підібраною і вдало розміщене світлове обладнання в будь-якому закладі буде ідеально доповнювати музичний супровід, створить незабутню атмосферу, і позитивно впливатие на настрій гостей. За допомогою стробіювання, частої зміни кольору, світломузика, лазерних ефектів танцювальне простір стане привабливим, і тому для успішних закладів наявність світлотехніки просто необхідна.