(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Призначення лапм для світлових приладів
В наші дні світлотехніка і електроніка має в наявності широкий  асортимент різного додаткового устаткування для приладів. В першу чергу це стосується як звичайних електричних, так і більш складних за своїм устроєм ламп. Як правило, від якості і технічних характеристик використовуваних ламп буде залежати і ефективність освітлення.
Оскільки лампи, призначені для світлових приладів, є витратними матеріалом, їх потрібно час від часу замінювати. При цьому вкрай важливо мати можливість своєчасно знайти необхідну для роботи використовуваного освітлювального обладнання лампу. В даний час в Україні представлений широкий асортимент різних за своїм призначенням електричних лампочок.
Сьогодні складно собі уявити шоу-програму, дискотеку, урочистий або розважальний захід без застосування світлових приладів - з їх допомогою створюються красиві світлові ефекти, що створюють відповідну нагоди атмосферу. Залежно від типу обладнання і призначення, все сучасні лампи для світлових приладів можна поділити на:
галогенні;
газорозрядні;
ультрафіолетові;
лампи PAR;
лампи для стробоскопів (ксенонові).
Кожен тип ламп має свої переваги і недоліки і застосовується відповідно до поставленим завданням - це може бути, наприклад, інтелектуальне світло під час виступу артиста або світлодіодне оформлення для шоу-програми. За допомогою Спеціальних ламп можна досягти бажаного ефекту практично в будь-якій ситуації.
Вибір правильного освітлення для майбутньої події в багатьох випадках пов'язаний з характеристиками приміщення або об'єкта. Так, скажімо, для освітлення приміщення з високими стелями найчастіше застосовуються газорозрядні лампи, а для приміщень з стелями близько 4-х метрів - люмінесцентні лампи. Якщо необхідно організувати додаткову зорову навантаження, доречним буде застосування з люмінесцентними лампами пуско-регулюючих апаратів.