(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Звукознімач MAXTONE EP 313

Звукознімач MAXTONE EP 313

267 грн.

Показано 1 по 20 з 97 (Всього сторінок 5)

Звукозніма́ч - пристрій, призначений для перетворення коливання струн в електричний струм. Сигнал із  звукознімача може бути оброблений  для отримання різноманітних звукових ефектів, і, згодом, підсилений для відтворення через динаміки. Використовуєтся в електрогітарах, бас-гітарах та напівакустичних гітарах. Існує декілька видів звукознімачів: магнітні, п'єзоелектричні, оптичні.

Звукознімач – це серце гітари. Саме звукознімачі можуть повернути до життя «мертву» за звучанням гітару. Саме вони можуть зробити хорошу гітару відмінною! Хоча перебільшувати не треба: звукознімачі не завжди здатні зробити з будь-чого супер-інструмент, але факт є фактом – звук неодмінно поліпшиться. А найцікавіша властивість – завдяки звукознімачам можна навіть модифікувати гітару і отримати саме таке звучання, яке хочете Ви. Більше сустейну? Тепліший чи яскравіший звук? Більше дисторшну? Чи менше? Вдало підібраний звукознімач допоможе Вам отримати саме ТОЙ звук.

Мовою науки, електромагнітний датчик (він же і є звукознімач) – прилад, який перетворює енергію одного типу в іншу. Активні складові звукознімача – один або більше магнітів і провід котушки. Магніти створюють магнітне поле навколо датчиків. Коли Ви вдаряєте по струнах, магнітне поле рухається разом зі струною, і звукознімач транслює ці зміни в магнітному полі через слабкий, але достатній для гітарного звуку електричний сигнал. А звук, який ми чуємо – цей же електричний сигнал, який у підсилювачі перетворюється на коливання мембрани динаміка.