(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Електрогітара CORT Motor OIL1 BKS Акція

Електрогітара CORT Motor OIL1 BKS

4 949 грн. 9 534 грн.

Новинка PARKSONS ST-40 (BK)

PARKSONS ST-40 (BK)

2 985 грн.

Lag Arkane AF200 Акція

Lag Arkane AF200

7 849 грн. 10 465 грн.

Електрогітара Fender Squier Bullet Stratocaster HSS BK Акція
Електрогітара CORT CR100 (CRS)

Електрогітара CORT CR100 (CRS)

6 821 грн.

Електрогітара CORT AERO 11 (TCGW) Акція

Електрогітара CORT AERO 11 (TCGW)

7 353 грн. 9 191 грн.

Електрогітара  Cort X-6 BK

Електрогітара Cort X-6 BK

7 724 грн.

Електрогітара Vintage VS6 Акція

Електрогітара Vintage VS6

9 690 грн. 10 767 грн.

Електрогітара VGS VST-100 3-Tone SB Акція

Електрогітара VGS VST-100 3-Tone SB

3 736 грн. 4 395 грн.

Електрогітара VGS Eruption Select Black Акція

Електрогітара VGS Eruption Select Black

11 856 грн. 13 948 грн.

Показано 1 по 20 з 328 (Всього сторінок 17)

Електрогітара — від новачка до професійного музиканта

Придбання електрогітари викликає чимало запитань, особливо, якщо це відбувається вперше. Тому для новачків варто обирати інструмент, що солідно виглядає, гарно звучить та співпадає з музичним смаком. Дітям варто обирати дещо інші варіанти. Вони виглядають як справжні електрогітари з тими ж опціями, що й у звичайних інструментів, проте мають коротший гриф та маленьку деку. Дітям зручніше користуватися ними завдяки меншому розміру та вазі. Тим же, хто вже вміє грати на електрогітарі, обирати простіше.

У будь-якому випадку купівля інструменту визначається ціною. Для музикантів-початківців не варто обирати дорогу модель. До того ж, досвідчені гітаристи також користуються інструментами різних цінових категорій. Головне, аби електрогітара мала високу якість( Yamaha Fender, Cort, PARKSONS, GIBSON, SQUIER, IBANEZ, EPIPHONE). Це збільшує вірогідність того, що музикант не залишить своє захоплення та буде вдосконалювати талант. Інструмент, на якому не зручно грати, напевно, налякає навіть дуже захопленого новачка.

Електрогітара може мати кілька варіантів корпусу:

  • цільний;
  • повний;
  • половинчастий.

Варто зазначити, що варіант корпусу впливає на звучання електрогітари. Цільний корпус — найбільш розповсюджений. Виготовлений із цільного шматка дерева. Електрогітари з таким корпусом можуть бути простими, з одним звукознімачем та багатофункціональними, з кількома звукознімачами. Повний корпус свідчить про те, що електрогітара пуста всередині. Вона схильна до фідбеку (зворотного зв’язку сигналу). Такі електрогітари обирають джазові музиканти через повне, багате звучання та глибокі низькі тони. Половинчасті інструменти мають цільний дерев’яний блок усередині. Вони дають теплий звук, посилені атаки та затримку, який подобається блюзовим виконавцям. Хоча половинчасті електрогітари підходять музикантам, що грають у різних стилях — від джазу до панк-року.

Показники звуку та особливості корпусу гітари

На якість та характер звучання впливають також і інші параметри. Наприклад, базові показники електрогітари залежать від довжини мензури. Дзвінке та яскраве звучання дають довгі мензури. Вони демонструють глибокі ноти за умови використання товстих струн. Яскраві, живі звуки з нотками дзижчання здатні видавати звукознімачі (сингли). Значний вплив на звучання має конструкція грифа. Отже, обираючи електрогітару варто розуміти чого хоче музикант, це допоможе швидше визначитися з конкретним варіантом.