Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Міні гітарний підсилювач для навушників JOYO JA-03
Міні гітарний підсилювач для навушників JOYO JA-03

514 грн.

Комбопідсилювач для електрогітари Fender FRONTMAN 10G
Комбопідсилювач для електрогітари Fender FRONTMAN 10G

2 040 грн.

Кабінет гітарний  Blackstar FLY 103
Кабінет гітарний Blackstar FLY 103

1 037 грн.

MARSHALL CODE25 Цифровий комбопідсилювач
MARSHALL CODE25 Цифровий комбопідсилювач

5 468 грн.

LINE6 SPIDER V 20
LINE6 SPIDER V 20

3 999 грн.

FENDER MUSTANG LT25
FENDER MUSTANG LT25

5 125 грн.

Міні-комбопідсилювач Blackstar FLY 3
Міні-комбопідсилювач Blackstar FLY 3

2 370 грн.

Підсилювач Blackstar HT METAL 5H (ламповий)
Підсилювач Blackstar HT METAL 5H (ламповий)

16 108 грн.

Комбопідсилювач Blackstar LT-Echo 10
Комбопідсилювач Blackstar LT-Echo 10

3 049 грн.

Комбопідсилювач  CORT AF60
Комбопідсилювач CORT AF60

7 178 грн.

Комбо-підсилювач CORT CM15R Dark Red з ревером
Комбо-підсилювач CORT CM15R Dark Red з ревером

2 475 грн.

Комбік гітарний Blackstar НТ-5C
Комбік гітарний Blackstar НТ-5C

15 061 грн.

Показано 1 по 12 з 187 (Всього сторінок 16)
останні записи

Комбопідсилювач для електрогітари - найпопулярніший тип звукопідсилюючого обладнання для електроінструментів. Це - комбінований підсилювач гітарного звучання, що поєднує в одному корпусі звукопідсилюючий модуль і динамік. Комбік для електрогітари часто плутають зі звичайним аудіокоректором, однак, крім збільшення гучності, пристрій має можливість відтворювати всі баси і амплітуди, властиві електричному музичному інструменту.

Існує кілька типів комбіків, які розрізняються способом посилення звуку, конструкцією і, як наслідок, вартістю. На сьогоднішній день в кожній ціновій категорії представлена ​​велика кількість різних моделей - від початкового рівня до професійного обладнання ручної збірки, яке використовується відомими музикантами в концертній та студійної роботи.

Комбопідсилювач використовується для посилення звуку електроакустичної гітари - під час домашніх і репетиційних занять, в концертній та студійній роботі. Це незамінний елемент звукового обладнання для сучасних гітаристів. З'явився він одночасно з виникненням перших електрогітар, а перші працюючі прототипи вже використовувалися в 30-і роки ХХ століття. З тих пір комбопідсилювачі істотно еволюціонували і з кожним разом покращували якість звучання гітар.

Розвиток електроінструментів і звукопідсилюючої техніки визначили напрямок розвитку популярної музики на кілька десятиліть вперед - в цю епоху сформувалася рок-музика, що стала головним споживачем посиленого і перевантаженого гітарного звуку. Крім рок-виконавців, комбіки використовують і музиканти-естрадники, які відчувають потребу в якісному посиленні звучання своїх інструментів.

Існує три види гітарних комбопідсилювачів: транзисторний, ламповий,  цифровий. Транзисторні комбіки - повсюдно поширений вид устаткування, який відноситься до середньої і бюджетної цінових категорій. Подібні пристрої стануть відмінним варіантом для початку кар'єри і навчання роботи з підсилювачами в загальних рисах. Його переваги полягають в передбачувано хорошій якості звучання, великих можливостях додаткового налаштування звуку, довговічності і невеликій вартості. Це - хороша апаратура для домашніх занять і репетицій.

Лампові комбіки дуже високо цінуються музикантами за прекрасне специфічне звучання - лампи «підігрівають» звук і надають йому неповторну забарвлення. Саме такі пристосування затребувані серед представників рок-культури, забезпечуючи необхідну атмосферность і автентичність концертів. Цей вид підсилювачів відноситься до професійного обладнання та, як правило, має більш високу вартість.

Цифрові комбіки - популярне явище в світі музичного обладнання останніх років. Їх головна перевага - в широких можливостях емуляції звуку. Тобто один пристрій може відтворювати характер звучання декількох різних комбіків (наприклад, лампових і транзисторних моделей) завдяки цифровим технологіям звукоутворення.

Конструкція комбопідсилювача проста - це традиційно прямокутний резонатора короб, в який вмонтовані темброблок, підсилювач і динамік.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий модельний ряд комбопідсилювачів для електрогітар - від бюджетних і малопотужних, до повнорозмірних повноцінних апаратів від провідних виробників звукопідсилюючого обладнання - Marshall, Kustom, Fender, Vox і інших.