(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Каніфоль Gewa Karwendel

Каніфоль Gewa Karwendel

94 грн.

D`ADDARIO VR300 Natural Rosin Dark

D`ADDARIO VR300 Natural Rosin Dark

101 грн.

Сурдина MAXTONE VMC01

Сурдина MAXTONE VMC01

60 грн.

Сурдинка для скрипки

Сурдинка для скрипки

30 грн.

Показано 1 по 20 з 145 (Всього сторінок 8)

Смичкові музичні інструменти - найпоширеніша група, що входить в обов'язковому порядку до складу будь-якого симфонічного оркестру. Окрім цього, контрабаси, скрипки і віолончелі застосовуються практично у всіх музичних напрямках. Аксесуари для смичкових музичних інструментів є вкрай важливим атрибутами для музикантів, що бажають професійно і грамотно грати на музичних інструментах.
У категорію аксесуарів входять різні кілки, каніфолі, підборідники, містки під струни, стійки, струнотримачі, футляри, чохли, підставки і багато інших пристосування, необхідні музикантам.
Каніфоллю називають засіб для чистки смичка і струн, яким музикант змащує вироби безпосередньо перед грою. Каніфоль буває світлою або темною. Підборідником називається пристосування для альта або скрипки, що дозволяє під час виконання підтримувати музичні інструменти підборіддям.
Містком називається пристосування для скрипалів, одягаються на підставу скрипки для правильного положення музичного інструменту на плечі у музиканта. Струнотримач - деталь музичного інструмента, яка підтримує струни і передає вібрацію відповідних частин інструменту, а потім - оточуючому простору.
Гігрометр і зволожувач - це два вкрай необхідних аксесуара, які повинен мати в футлярі для дерев'яного музичного інструменту кожен музикант. В результаті недостатності вологості, корпус музичного інструменту може розтріскуватися, а оптимальний стан вологості буде позитивно впливати на голос і акустичні властивості інструменту. Як правило, оптимальна вологість для скрипок, гітар, контрабасів і віолончелей становить 45%.