(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Вініловий програвач, який відтворює грамплатівки, не був повністю витіснений з робочого місця диск-жокея, незважаючи на стрімку комп'ютеризацію танцювальної сцени. Звичайно, дешевизна цифрових технологій частково зробила свою справу: вінілові програвачі для DJ вийшли з масового вжитку. Однак, вони продовжують залишатися основними робочими інструментами для справжніх гурманів від танцювальної культури.

Вініловий програвач особливо приємний вуху досвідченого диск-жокея, який завдяки накопиченому слухового досвіду, вміє відрізнити цифровий звук від аналогового і знаходить останній незрівнянно більш теплим і соковитим. Багато диск-жокеї люблять аналогову апаратуру ще й за те багатство відчуттів, яке вона дарує диск-жокею в роботі. Радість від тактильного контакту з кожною новою платівкою неможливо повноцінно замінити посмикуванням дискового контролера, який обертає CD або зовсім «перегортає» MP3-файл.

Програвач вінілових пластинок для діджея незрівнянно більш надійний і стресостійкий, ніж побутові моделі подібних пристроїв. Він оснащений рядом додаткових функцій, на зразок плавного регулювання швидкості відтворення, які роблять роботу диск-жокея легкою і приємною. Для відтворення музики у таких програвачах використовуються якісні картриджі та голки, що дозволяють одержати на виході максимально чистий і при цьому теплий, насичений звук. Програвачі вінілових пластинок припадуть до смаку не тільки досвідченим діджеям, але також тим новачкам танцполу, які вже встигли отримати багатий досвід роботи зі звуком і музикою в інших сферах діяльності і знають ціну аналогової апаратури.