(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
ALESIS ACOUSTIC LINK

ALESIS ACOUSTIC LINK

1 322 грн.

Аудіоінтерфейс MARA22XTU

Аудіоінтерфейс MARA22XTU

3 025 грн.

Аудіоінтерфейс ALESIS iO MIX

Аудіоінтерфейс ALESIS iO MIX

5 823 грн.

Інтерфейс Zoom U-44

Інтерфейс Zoom U-44

4 700 грн.

Інтерфейс Zoom U-24

Інтерфейс Zoom U-24

3 550 грн.

Інтерфейс USB ESI U22 XT

Інтерфейс USB ESI U22 XT

3 190 грн.

Показано 1 по 20 з 30 (Всього сторінок 2)

Кількість пропозицій аудіоінтерфейсів і звукових карт на ринку України настільки велика, що музиканти просто губляться і не знають, що саме купити. У спеціалізованих магазинах Києва зустрічаються десятки аудіо інтерфейсів, а комп'ютерні магазини можуть запропонувати не менше днсяток звукових карт.

Для чого доведеться купити аудіоінтерфейс? Він з’єднує  мікрофон (або інше джерело звуку) і комп'ютер, будучи своєрідною сполучною ланкою між аналогових звуком і цифровим. По суті, аудіоінтефейс конвертує аналоговий звук в цифровий.

Вбудована звукова карта комп'ютера надає в цьому відношенні дуже обмежені можливості. По-перше, стандартна «звуковуха» зазвичай підтримує одночасну передачу тільки пари аудіоканалів, що унеможливлює запис багатьох інструментів (наприклад, ударних) або великих колективів. Крім того, звичайні звукові карти мають високу затримку і страждають джиттером (помилками обчислення аудіосигналу).

Аудіоінтерфейси позбавлені цього недоліку. Найважливіша характеристика, яку потрібно вивчити перед тим, як купити аудіоінтерфейс - це не його ціна, а тип і кількість вхідних вихідних роз'ємів, які залежать від поставлених завдань. Звичайно, ціна аудіоінтерфейсу прямо залежить від цього параметра - чим більше каналів, тим вона вища.

Існують спеціалізовані аудіоінтерфейси, розраховані на виконавців різних категорій - наприклад, гітаристів або клавішників, які можуть бути оснащені додатковими ефектами.

Купити аудіоінтерфейс нескладно, знаючи його сумісність з власним комп'ютером. Mac або PC, ті чи інші додатки - все це має значення. Щоб не помилитися і не купити "кота в мішку", потрібно обговорити з консультантом в магазині все особливості конкретного аудіо- інтерфейсу.