Який павербанк купити: правила вибору зарядного пристрою
Повербанк – це портативний акумулятор, завдання якого заряджати смартфон або інші пристрої. Виробники пропонують найрізноманітніші девайси. Power bank може бути маленьким, схожим на флешку або габаритним та важким. Коли тільки з’явився такий пристрій, виробники експериментували з різноманітними формами, текстурами, габаритами. На сучасному ринку можна купити павербанки різних брендів, які зовні дуже схожі один на одного. В інтернет-магазині ТОС представлений широкий асортимент повербанків. Підібрати пристрій можна, керуючись наступними характеристиками: виробник, ємність батареї, вхідні та вихідні роз’єми, габарити, вага та зовнішній вигляд. Гортайте наш онлайн-каталог та вибирайте потрібний павербанк, купити який можна з доставкою в будь-яку точку України.
Як підібрати і купити powerbank для смартфона, ноутбука, колонок та навушників
Powerbank відрізняються не тільки зовнішніми характеристиками, а й принципом функціонування. Перед тим як купити павербанк, вам необхідно подивитись на адаптер девайсу, який потрібно заряджати. Зверніть увагу на вольтаж і ампераж. Так ви зможете легко підібрати power bank з ідентичними параметрами. Розберімось з позначеннями на адаптерах:
- Вольтаж. Це вихідна напруга, яка вимірюється в вольтах. Мінімальний показник павербанків – 5 В. Для смартфонів зі швидкою та звичайною зарядкою підійдуть повербанки з вольтажем від 5 до 9 В. Для планшетів та потужних смартфонів рекомендуємо купити power bank з показниками від 9 до 12 В. А от зарядити ноутбук можна від павербанку з 15 -18 В вихідної напруги. Саме роз’єм Type-C дозволяє видавати більшу вихідну напругу. Інші – до 5 В.
- Сила струму. Від цього параметра залежить те, на скільки швидко зарядиться пристрій. Вимірюється сила току в амперах (А). Дрібні девайси (навушники, колонки тощо) можна сміливо заряджати від павербанків з силою струму 0,5 А. Для смартфона рекомендуємо купити повербанк на 1-2 А. Проте, якщо ваш смартфон обладнаний функцією швидкої зарядки, варто купити power bank з силою струму від 2 і більше ампер. Такі зарядні пристрої також можна використовувати з планшетами. Також варто звернути увагу на максимальну силу струму. Передається стільки струму, скільки споживає пристрій. Але якщо сили струму не вистачає у павербанку, а пристрій просить більше, то процес заряджання буде повільним.
- Максимальна вихідна потужність. Вимірюється у ватах (Вт). Вона вказує на те, які пристрої за який час можна зарядити. Щоб отримати значення показника, потрібно помножити ампери на вольти. Якщо ви плануєте купити безпровідний повербанк, зауважте, що в описі пристрою вказують лише цей показник, без вольтажу та сили струму.
- Ємність. Від цього параметра залежить те, скільки часу протримається павербанк. Вимірюється цей показник в міліампергодинах (mAh) або у ватгодинах (Wh). Хочете купити легкий та компактний powerbank на 5000 mAh, варто знати, що він не зарядить на 100% потужний смартфон. Хоча для непередбачуваних ситуацій – це непоганий вибір. Його можна завжди носити з собою у наплічнику, він легко поміститься у невеликій жіночій сумочці. Майже всі смартфони може зарядити повербанк місткістю від 5000 до 10000 mAh. Якщо плануєте заряджати кілька потужних пристроїв, то радимо купити павербанк на 10000 – 20000 mAh. Моделі powerbank на 30000 mAh можуть зарядити будь-який девайс кілька разів.
- Індикатори покажуть, чи працює та заряджає ваш павербанк. Це зазвичай світлодіодні маячки. Хоча є моделі з дисплеями. Вони чіткіше видають інформацію про заряд тощо.
- Роз’єми та інтерфейси. Зазвичай, коли ви купуєте павербанк, то отримуєте в комплекті і кабель зарядки, проте адаптера, який під’єднується до розетки, в наборі немає. Зараз можна зустріти на сучасних пристроях роз’єми Type-C, які працюють на отримання та віддачу заряду. Проте більшість моделей повербанків ще обладнана роз’ємами USB A для віддачі заряду. Виробники не поспішають забирати USB A, адже з цим роз’ємом та з Type-C можна заряджати девайс від power bank, підключеного до розетки. Також варто пам’ятати про одночасне заряджання кількох пристроїв. Але тут є один нюанс: чим більше пристроїв, підключених до зарядного одночасно, тим менший заряд вони отримають. Безпровідні повербанки найкраще підходять для стаціонарного використання, адже заряджати девайси від них в сумці або в кишені не вийде.
Отже, вибирати повербанк варто, відштовхуючись від характеристик вашого девайса. А от якого кольору та розміру купити powerbank – вирішувати вам. Тож заходьте на наш сайт та обирайте якісні та надійні павербанки від перевірених брендів. У нас представлені пристрої з ємністю батареї від 5 до 30 тисяч mAh, з вхідними роз’ємами USB Type C, USB Type A та Micro-USB. Обирайте свій аксесуар і насолоджуйтесь девайсами, не дивлячись на заряд батареї.