Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)

Акції та огляди*

Чорна п'ятниця
Чорна п'ятниця

Відчуваєш цей мороз по шкірі? Відчуваєш, як тобі стає страшно?

Страшно від того, що ти можеш купити занадто багато музичних інструментів! Адже в мережі магазинів Tos.in.ua ТРИ дні знижок з нагоди Чорної п'ятниці!

Лише з 22 по 24 листопада в магазинах Tos.in.ua в ТЦ Шувар на другому поверсі, Трембіта на вул. Коперника, 5, Орфей на вул. Січових Стрільців, 1 та на сайті https://tos.in.ua роби покупки на суму від 400 грн та отримуй знижку 15%! 

Не прогав свій шанс купити музичні інструменти та обладнання мега вигідно!

день студента
день студента

Що? На студентських вечірках нудно? Це тому що ти без гітари!
І Tos.in.ua виправить це!

Лише сьогодні у День Студента протягом дня, заходь у наші магазини Tos.in.ua в ТЦ Шувар на другому поверсі, Трембіта на вул. Коперника, 5 та Орфей на вул. Січових Стрільців, 1 роби покупки на суму від 100 грн, показуй свій студентський і отримуй знижку 10%!

Те саме, і на сайті https://tos.in.ua! Просто скинь фото студака!
Святкуй День студента з музикою!

Страшно круті знижки у Tos.in.ua до Хелловіну!
Страшно круті знижки у Tos.in.ua до Хелловіну!

Страшно круті знижки у Tos.in.ua до Хелловіну!


Лише четвер, 31 жовтня завітай у магазини Трембіта на вул. Коперника, 5 та Орфей на вул. Січових Стрільців, 1 з 16:00 по 19:00, Tos.in.ua в ТК Шувар на другому поверсі з 16:00 по 20:00 та на сайт https://tos.in.ua/ з 16:00 по 00:00 i купуй все для музики зі знижкою 7%!


Не прогав свій шанс купити музичні інструменти страшенно вигідно і проведи цей вечір з музикою!

Презентація Yamaha та розіграш гітари
Презентація Yamaha та розіграш гітари

Хочеш побувати на максимально цікавому концерті та ще й виграти гітару?

Тоді тобі точно потрібно прийти в магазин Трембіта 19 жовтня!Синтезатори Yamaha: огляд популярних моделей
Синтезатори Yamaha: огляд популярних моделей

Компанія Yamaha займає позицію світового лідера з виробництва музичних інструментів і користується популярністю серед музикантів усього світу. Пріоритетною сферою для компанії є виробництво синтезаторів "Ямаха".

Питання задавай - укулеле вигравай!
Питання задавай - укулеле вигравай!

Як обрати скрипку новачку: 7 порад, котрі варто врахувати
Як обрати скрипку новачку: 7 порад, котрі варто врахувати

Кажуть, щоби стати гарним піаністом, необхідно грати протягом 8 годин у день. Щоби стати гарним скрипалем, і цього недостатньо: потрібно ще і вміти обирати скрипку без сторонньої допомоги. Особливо важко вирішити це завдання початківцю, який тільки збирається відвідувати уроки та вивчати ази гри на цьому смичковому інструменті. Ми вирішили його полегшити й зібрали 7 порад, які допоможуть новачку зорієнтуватися в «морі» сучасних скрипкових інструментів.

Неповторна сопілка: як обрати свою?
Неповторна сопілка: як обрати свою?

Перша сопілка, яку знайшли археологи на території сучасної України, була виготовлена 20 тисяч років тому. Перші інструменти виготовляли з кісток та рогів тварин. Стародавні майстри робили в них по 4 -5 пальцевих отворів. Це дозволяло награвати різноманітні, хоча і примітивні, мелодії. Пізніше для виготовлення сопілки почали використовувати очерет та різні види дерева: вербу, калину, горіх, грушу, бузину, бук, сосну тощо. Найкращі інструменти виготовляють із твердих порід. У наш час можна купити сопілку навіть із пластмаси.

Як обрати губну гармошку?
Як обрати губну гармошку?

Несамовиті блюзові мелодії, що пронизують до душі, чарівний джаз, а також танцювальні ритми — губна гармошка здатна полонити душу слухача в будь-якому стилі виконання. Але в кожної — свій шарм і свої особливості. Губна гармошка відрізняється не тільки за тональністю. Їх є кілька видів, вони мають різну внутрішню будову, своє призначення (блюзова, джазова тощо), певний рівень якості ( для навчання, професійна губна гармонь або гармоніка для хобі). Також для багатьох важливий бренд виробника — Hohner, Maxtone та інші.

ФОТО У FACEBOOK ВИКЛАДАЙ - НАВУШНИКИ ВИГРАВАЙ!!!!
ФОТО У FACEBOOK ВИКЛАДАЙ - НАВУШНИКИ ВИГРАВАЙ!!!!

Фото на фейсбук закидай - навушники вигравай!

З 13 червня по 14 липня купуй у Трембіті чи Орфеї на суму від 500 грн, зроби фото з обраним товаром у магазині, вистав його у нашій фейсбук групі https://www.facebook.com/groups/trembitamusic/ та отримай шанс виграти студійні навушники Superlux HD668B! Не забудь додати двох друзів до групи 

Показано 1 по 10 з 38 (Всього сторінок 4)