Трембіта та Орфей - 00000001

Акції та огляди*

Представляємо гітару Sun City: все про інструменти вітчизняного виробництва

Шукаєте недорогу та якісну гітару? Пропонуємо вам хороші моделі, виготовлені в Україні. Бренд Sun City є результатом ребрендингу колекції гітар від українського виробника музичних інструментів "Трембіта" та повного переосмислення виробничих процесів та конструктиву, при цьому зберігаючи традиції в гітаробудуванні.

Електроакустичні гітари: як вибрати й на що звернути увагу?

Електроакустична гітара – це інструмент, що поєднує в собі функціональність акустичної та електро гітари.

Купити електрогітару в Україні: інструменти для початківців і професіоналів

Якщо ви ще не вирішили купити електронну гітару, то зараз саме час зробити це. Це інструмент, який дасть вам максимальну свободу творчості та можливість створювати музику в будь-яких жанрах: рок, блюз, метал чи поп.

Купити гітару в Києві – яку вибрати?

Гітара – найпопулярніший музичний інструмент у всьому світі. Без неї не проходить жоден live-концерт.

Знайомство з електрогітарами Squier

Серед всіх музичних інструментів електрогітара є найпопулярнішою. Електрогітари Squier для багатьох музикантів стали першим кроком на шляху до вершин майстерності і привели виконавців-початківців на сцену. 

Як вибрати укулеле ORTEGA – що потрібно знати покупцеві про маленькі гавайські гітари

Маленька, але горда гавайська гітара укулеле – унікальний інструмент, звучання якого підкорює серця слухачів і викликає схвалення навіть досвідчених музикантів-професіоналів. 

Як навчитися грати на укулеле?

Укулеле – це суцільні переваги. Він легкий, не потребує під'єднання до мережі: вміститься в похідний рюкзак, розвеселить на вечірці.

Як вибрати укулеле – всі секрети екзотичної гітари

Укулеле – гавайська гітара – маленький і чарівний музичний інструмент, який своїм зовнішнім виглядом привертає увагу, а його унікальне звучання в руках майстра хвилює і надихає. 

Чорна п'ятниця

Відчуваєш цей мороз по шкірі? Відчуваєш, як тобі стає страшно?

Страшно від того, що ти можеш купити занадто багато музичних інструментів! Адже в мережі магазинів Tos.in.ua ТРИ дні знижок з нагоди Чорної п'ятниці!

Лише з 22 по 24 листопада в магазинах Tos.in.ua в ТЦ Шувар на другому поверсі, Трембіта на вул. Коперника, 5, Орфей на вул. Січових Стрільців, 1 та на сайті https://tos.in.ua роби покупки на суму від 400 грн та отримуй знижку 15%! 

Не прогав свій шанс купити музичні інструменти та обладнання мега вигідно!

день студента

Що? На студентських вечірках нудно? Це тому що ти без гітари!
І Tos.in.ua виправить це!

Лише сьогодні у День Студента протягом дня, заходь у наші магазини Tos.in.ua в ТЦ Шувар на другому поверсі, Трембіта на вул. Коперника, 5 та Орфей на вул. Січових Стрільців, 1 роби покупки на суму від 100 грн, показуй свій студентський і отримуй знижку 10%!

Те саме, і на сайті https://tos.in.ua! Просто скинь фото студака!
Святкуй День студента з музикою!

Показано 1 по 10 з 24 (Всього сторінок 3)