Трембіта та Орфей - 00000001

Акції та огляди*

Умови акції "Квітень з промокодом"

Квітень з промокодом

1. Акція "Квітень з промокодом" — полягає в наданні знижки 3% при фізичній купівлі в магазинах "Трембіта" м.Львів вул. Коперника 5, "Орфей" м.Львів вул. Січових Стрільців 1, "TOS.in.ua" Львівська обл. с.Сокільники вул. Стрийська 30 ТРЦ "King Cross Leopolis", при замовленні товарів в інтернет магазині "Tos.in.ua", та в "Direct" за промокодом "KVITEN3". Промокод потібно написати при замовленні в дірект, чи на сайті або назвати продавцю в магазині,  В акції не приймають участь подарункові сертифікати.

2. Акція поширюється на усі товари, в магазинах: "Трембіта", "Орфей", "TOS.in.ua", та інтернет-магазині "https://tos.in.ua/".

3. Акція діє з 01.04.2024 року до 30.04.2024 року

4. Якщо у Вас виникли питання, просимо написати нам в чат, доступний на нашому Viber або Telegram.

5. Участь в Акції означає згоду Учасника з умовами Акції, визначеними цими правилами.

6. Всі питання, не врегульовані цими Правилами, регулюються Цивільним кодексом України та Правил користування послугами інтернет-магазину tos.in.ua які доступні за адресою https://tos.in.ua/

Умови акції "Чорний тиждень"

Чорний тиждень

1. Акція "Чорний тиждень" — полягає в наданні знижки від 100 до 3000 грн при фізичній купівлі в магазинах "Трембіта" м.Львів вул. Коперника 5, "Орфей" м.Львів вул. Січових Стрільців 1, "TOS.in.ua" Львівська обл. с.Сокільники вул. Стрийська 30 ТРЦ "King Cross Leopolis", або в інтернет магазині "Tos.in.ua" в розділі "Акція". В акції не приймають участь подарункові сертифікати.

2. Акція поширюється на певні товари, визначені магазинами: "Трембіта", "Орфей", "TOS.in.ua", які будуть позначені жовтими цінниками.

3. Акція діє з 17.11.2023 до 26.11.2023

4. Якщо у Вас виникли питання, просимо написати нам в чат, доступний на нашому Viber або Telegram.

5. Участь в Акції означає згоду Учасника з умовами Акції, визначеними цими правилами.

6. Всі питання, не врегульовані цими Правилами, регулюються Цивільним кодексом України та Правил користування послугами інтернет-магазину tos.in.ua які доступні за адресою https://tos.in.ua/

Представляємо гітару Sun City: все про інструменти вітчизняного виробництва

Шукаєте недорогу та якісну гітару? Пропонуємо вам хороші моделі, виготовлені в Україні. Бренд Sun City є результатом ребрендингу колекції гітар від українського виробника музичних інструментів "Трембіта" та повного переосмислення виробничих процесів та конструктиву, при цьому зберігаючи традиції в гітаробудуванні.

Електроакустичні гітари: як вибрати й на що звернути увагу?

Електроакустична гітара – це інструмент, що поєднує в собі функціональність акустичної та електро гітари.

Купити електрогітару в Україні: інструменти для початківців і професіоналів

Якщо ви ще не вирішили купити електронну гітару, то зараз саме час зробити це. Це інструмент, який дасть вам максимальну свободу творчості та можливість створювати музику в будь-яких жанрах: рок, блюз, метал чи поп.

Купити гітару в Києві – яку вибрати?

Гітара – найпопулярніший музичний інструмент у всьому світі. Без неї не проходить жоден live-концерт.

Акустична гітара Yamaha – як вибрати?

Практично для кожного гітариста-початківця питання, як вибрати й де купити якісний інструмент, перетворюється на справжню проблему. Справа не тільки в тому, що асортимент, представлений на ринку України, нереально величезний, і всі акустичні гітари мають власне унікальне звучання. 

Знайомство з електрогітарами Squier

Серед всіх музичних інструментів електрогітара є найпопулярнішою. Електрогітари Squier для багатьох музикантів стали першим кроком на шляху до вершин майстерності і привели виконавців-початківців на сцену. 

Як вибрати укулеле ORTEGA – що потрібно знати покупцеві про маленькі гавайські гітари

Маленька, але горда гавайська гітара укулеле – унікальний інструмент, звучання якого підкорює серця слухачів і викликає схвалення навіть досвідчених музикантів-професіоналів. 

Як навчитися грати на укулеле?

Укулеле – це суцільні переваги. Він легкий, не потребує під'єднання до мережі: вміститься в похідний рюкзак, розвеселить на вечірці.

Показано 1 по 10 з 32 (Всього сторінок 4)