Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)

Акції та огляди*

Презентація Yamaha та розіграш гітари
Презентація Yamaha та розіграш гітари

Хочеш побувати на максимально цікавому концерті та ще й виграти гітару?

Тоді тобі точно потрібно прийти в магазин Трембіта 19 жовтня!Синтезатори Yamaha: огляд популярних моделей
Синтезатори Yamaha: огляд популярних моделей

Компанія Yamaha займає позицію світового лідера з виробництва музичних інструментів і користується популярністю серед музикантів усього світу. Пріоритетною сферою для компанії є виробництво синтезаторів "Ямаха".

Питання задавай - укулеле вигравай!
Питання задавай - укулеле вигравай!

Як обрати скрипку новачку: 7 порад, котрі варто врахувати
Як обрати скрипку новачку: 7 порад, котрі варто врахувати

Кажуть, щоби стати гарним піаністом, необхідно грати протягом 8 годин у день. Щоби стати гарним скрипалем, і цього недостатньо: потрібно ще і вміти обирати скрипку без сторонньої допомоги. Особливо важко вирішити це завдання початківцю, який тільки збирається відвідувати уроки та вивчати ази гри на цьому смичковому інструменті. Ми вирішили його полегшити й зібрали 7 порад, які допоможуть новачку зорієнтуватися в «морі» сучасних скрипкових інструментів.

Неповторна сопілка: як обрати свою?
Неповторна сопілка: як обрати свою?

Перша сопілка, яку знайшли археологи на території сучасної України, була виготовлена 20 тисяч років тому. Перші інструменти виготовляли з кісток та рогів тварин. Стародавні майстри робили в них по 4 -5 пальцевих отворів. Це дозволяло награвати різноманітні, хоча і примітивні, мелодії. Пізніше для виготовлення сопілки почали використовувати очерет та різні види дерева: вербу, калину, горіх, грушу, бузину, бук, сосну тощо. Найкращі інструменти виготовляють із твердих порід. У наш час можна купити сопілку навіть із пластмаси.

Як обрати губну гармошку?
Як обрати губну гармошку?

Несамовиті блюзові мелодії, що пронизують до душі, чарівний джаз, а також танцювальні ритми — губна гармошка здатна полонити душу слухача в будь-якому стилі виконання. Але в кожної — свій шарм і свої особливості. Губна гармошка відрізняється не тільки за тональністю. Їх є кілька видів, вони мають різну внутрішню будову, своє призначення (блюзова, джазова тощо), певний рівень якості ( для навчання, професійна губна гармонь або гармоніка для хобі). Також для багатьох важливий бренд виробника — Hohner, Maxtone та інші.

ФОТО У FACEBOOK ВИКЛАДАЙ - НАВУШНИКИ ВИГРАВАЙ!!!!
ФОТО У FACEBOOK ВИКЛАДАЙ - НАВУШНИКИ ВИГРАВАЙ!!!!

Фото на фейсбук закидай - навушники вигравай!

З 13 червня по 14 липня купуй у Трембіті чи Орфеї на суму від 500 грн, зроби фото з обраним товаром у магазині, вистав його у нашій фейсбук групі https://www.facebook.com/groups/trembitamusic/ та отримай шанс виграти студійні навушники Superlux HD668B! Не забудь додати двох друзів до групи 

Різниця між цифровим піаніно, міді-клавіатурою та синтезатором
Різниця між цифровим піаніно, міді-клавіатурою та синтезатором

Перед людиною, яка вирішила займатися грою на клавішних інструментах, постає величезний вибір різноманітних моделей, різниця між якими, втім, може бути значною. Для того, щоб однозначно зробити правильний вибір, необхідно чітко окреслити, чим відрізняється міді-клавіатура, цифрове піаніно та синтезатор. Варто також виділити їх особливості.

Як обрати мікрофон?
Як обрати мікрофон?

Вибір мікрофона має відповідати вимогам, які висуває конкретний покупець. Мова йде про прилад, який пристосований до перетворення звукових коливань на електричні. Модель може бути зорієнтована на передачу звуку на відстані або професійний запис у студійних умовах. Тож давайте поговоримо про те, як обрати мікрофон.


Радіосистеми, радіомікрофони, різновиди та особливості застосування
Радіосистеми, радіомікрофони, різновиди та особливості застосування

Радіомікрофони (бездротові мікрофони чи радіосистеми) складають потужну конкуренцію дротовим пристроям. Ними зручніше користуватися, бо не потрібно носити за собою довгі та важкі проводи. Завдяки таким пристроям користувач отримує більшу свободу руху. Всередині мікрофона міститься радіопередавач, який віддає звук на розташований поблизу приймач через антену. Вона може бути вбудованою чи перебувати назовні. У ресивера (приймача) обов’язково є видима антена. Його робоча частота відповідає частоті мікрофону. Вимірюється цей показник у мегагерцах (МГц, MHz). 

Показано 1 по 10 з 29 (Всього сторінок 3)