(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Новинка Casio AP-470 Акція

Casio AP-470

31 611 грн. 33 990 грн.

Цифрове Фортепіано Casio CDP-230 RSR Акція

Цифрове Фортепіано Casio CDP-230 RSR

13 400 грн. 15 800 грн.

Цифрове піаніно YAMAHA P45

Цифрове піаніно YAMAHA P45

14 094 грн.

Фортепіано цифрове Casio CDP-130 SRC Акція

Фортепіано цифрове Casio CDP-130 SRC

10 800 грн. 11 290 грн.

піаніно YAMAHA P-125 (WH)

піаніно YAMAHA P-125 (WH)

20 382 грн.

Цифрове Фортепіано Casio CDP-230 RBK Акція

Цифрове Фортепіано Casio CDP-230 RBK

13 400 грн. 15 800 грн.

Цифрове піано YAMAHA YDP143R

Цифрове піано YAMAHA YDP143R

29 274 грн.

Цифрове піаніно GEWA UP 280 G Black Акція

Цифрове піаніно GEWA UP 280 G Black

46 889 грн. 55 163 грн.

Фортепіано цифрове CASIO GP-500 BPC Акція

Фортепіано цифрове CASIO GP-500 BPC

125 100 грн. 139 000 грн.

Фортепіано цифрове Casio Celviano AP-460 BNC Акція

Фортепіано цифрове Casio Celviano AP-460 BNC

30 591 грн. 33 990 грн.

Фортепіано цифрове CASIO CDP-130 BK Акція

Фортепіано цифрове CASIO CDP-130 BK

10 800 грн. 11 290 грн.

Піаніно YAMAHA P-125 (B)

Піаніно YAMAHA P-125 (B)

20 382 грн.

korg sp 280 white Акція

korg sp 280 white

23 014 грн. 25 571 грн.

Dexibell VIVO H7 PRDM цифрове піаніно Акція

Dexibell VIVO H7 PRDM цифрове піаніно

72 333 грн. 80 370 грн.

Clavinova YAMAHA YDP143WH

Clavinova YAMAHA YDP143WH

29 274 грн.

Показано 1 по 20 з 113 (Всього сторінок 6)

Цифрові піаніно – технології на службі творчості

Компактні розміри, зручність використання і доступні ціни – ось три основні якості, завдяки яким електронні піаніно отримали велику популярність серед музикантів. Неважливо, початківець ви чи професіонал, переваги, якими володіє даний тип інструментів, ви без сумніву оціните.

Цей сучасний інструмент має в точності таке ж шляхетне звучання, його клавіатура повністю, як зовні, так і з ігрових відчуттів, копіює клавіатуру акустичного фортепіано. Однак при цьому ви можете легко керувати гучністю звучання або навіть займатися в навушниках. Таким чином, ви не будете створювати ніяких незручностей оточуючим, займатися можна навіть вночі після роботи.

Електронне піаніно, як правило, має безліч функцій, що дозволяє грати і записувати музику з використанням всіляких тембрів інструментів.

Переваги, якими володіє електронне піаніно

Створене з максимальною наближеністю до оригіналу, таке фортепіано видає звук тим же способом, що і класичний рояль - за допомогою молоточків. Сучасні моделі мають звукопередачі високої якості і мало нагадують синтезатори. Купити цифрове піаніно можна і за доступною для кожного ціною.

До плюсів сучасних фортепіано такого типу відносять:

 • Відносну компактність приладу, малу вагу, легкість транспортування. Навіть професійні корпусні механізми можна пересувати по приміщенню без побоювання, що налаштування зіб'ються;
 • Виконавець може самостійно, без чужої допомоги, переносити піаніно, виїжджаючи на концерти;
 • Відсутність проблем, пов'язаних з профілактичним налаштуванням, яке потрібне оригінальному фортепіано або роялю в обов'язковому порядку раз в 3-4 місяці;
 • Регулювання гучності звуку і можливість його відтворення в навушниках без перешкоди навколишнім і сусідам;
 • Доступна, в порівнянні з ціною класичного інструменту, вартість.
 • Простота при запису музики - цифровому інструменту не потрібні студійні умови з мікрофонами і спеціальною системою звукоізоляції;
 • Можливість відтворення звучання різних моделей фортепіано, роялів та інших груп інструментів (функціонал недоступний деяким групам моделей).
 • Можливість виконувати аранжування мелодії, додавати звукових спецефектів або грати соло в оркестровому звучанні (характерно не для всіх моделей).

Основна зручність електронного пристрою в тому, що його не потрібно налаштовувати. Але, в процесі експлуатації від користувача вимагається дотримання звичайних запобіжних заходів по роботі з електроприладами.

Як вибрати і купити цифрове піаніно: поради на замітку

Стандартне цифрове піаніно відтворює рояльні звуки, вібрафон, електрозвуки, іноді - семпли органу і звуки, що видаються струнними інструментами. Кращі моделі цифрового піаніно оснащені великим набором патчів, що збільшує функціонал інструменту в декілька разів.

Всі цифрові піаніно можна розділити на 2 групи за цільовим критерієм: призначених для навчання і використовуваних для аранжування. У другому випадку функціонал інструменту набагато ширший і більший вибір звуків, додаткових функцій, стилів.

Якщо ж говорити про бренди, то ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію від компаній  Yamaha, Casio, Roland, Korg, DEXIBELL, KAWAI, Kurzweil. Ці виробники зарекомендували себе як творців функціональних та надійних інструментів, пропонуючи варіанти на вибір як любителів так і професіоналів.

Хороші моделі цифрового піаніно мають сьогодні поліфонію 128 нот. Поліфонія 64 ноти вже не відповідає вимогам часу і вважається застарілою, хоча при обмежених фінансових можливостях і такі моделі купуються.

Важливим критерієм вибору є потужність динаміків, які зумовлюють підсумкову якість звучання. Динаміки на 8 Ватт добре підійдуть для приміщень невеликої площі. Динаміки потужністю 25 - 30 Ватт використовуються у великих приміщеннях. Вони відрізняються тим, що навіть при гучному звучанні якість залишається високою.

Важливе значення має і матеріал, з якого виготовлений інструмент. Існує два варіанти: пластик або дерево. Фортепіано з дерев'яним корпусом володіє більш насиченим і натуральним звуком. Це обумовлено і більш якісними динаміками (потужні і великі динаміки не вдається встановити в пластиковий корпус) і особливим резонансом.

Також, дерев'яні моделі мають цільним корпусом, точніше стійка, задня стінка або потрійні педалі вже йдуть в комплекті з інструментом і їх не потрібно докуповувати окремо. Однак моделі з пластиковим корпусом більш компактні і однозначно зручні в транспортуванні завдяки своїм розмірам і вазі.

Купити сучасне цифрове піаніно можна з цілим набором стандартних функцій, серед яких є:

 • Метроном. Допомагає в тренуванні відчуття ритму і постановці мелодій;
 • 2-4 класичних фортепіанних звучання;
 • 5-10 звучань різних інструментів, зазвичай - скрипка, орган, флейта, гобой, ударні;
 • 2 звукозаписні доріжки, для зручності розучування партій правої і лівої руки;
 • Стандартні демо-композиції, в комплекті зі збірниками нот;
 • Регулятор гучності;
 • Пара роз'ємів для підключення навушників.

Деякі моделі мають "просунутий" функціональний набір, наприклад, збільшена кількість звукозаписних доріжок, великий монітор, функція акомпанементу.

Цифрове піаніно - відмінний вибір для тих, хто хотів би мати вдома акустичний клавішний інструмент, але не може дозволити собі це через його великі габарити. Таке фортепіано чудово підійде як для дітей або початківців, так і для професійних музикантів. Необхідно тільки вибрати відповідну модель. На сайті у великому асортименті представлені цифрові піаніно бренду Yamaha. Також у нас можна купити музичні інструменти таких виробників, як Casio, Roland, Korg, Kawai, Dexibell та Kurzweil. Вони користуються популярністю у музикантів з різних країн світу завдяки своєму неперевершеному звучанню.    

Здійснити замовлення ви без проблем зможете в нашому інтернет-магазині по справді вигідній ціні і з доставкою в будь-яке місто України – не тільки Київ, але й всі інші населені пункти.