(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Кабель - один або кілька провідників чи оптичних волокон, захищених багатошаровою ізоляцією: електричною, електромагнітною, механічною або кліматичною. Зверху кабель захищений загальної ізолюючою оболонкою. Оболонки сучасних кабелів складаються з одинарного або множинних зміцнювальних і герметизуючих шарів. Шари прийнято класифікувати на такі види: тканинні, пластмасові, металеві, гумові і т.д.
Кабелі розрізняють за матеріалом і кількості жил, за наявністю і виду ізоляції і екрану, а також по гнучкості: для динамічного і статичного з'єднання. Кабелі можуть продаватися вже в готовому вигляді фіксованої довжини з коннекторами на кінцях, або в бухтах, що знижує їх вартість і дозволяє вибирати кабель будь-якої довжини.
Особливості будови кабельної продукції
За будовою і способу передачі даних виділяють наступні основні типи кабелів:
• кручена пара,
• коаксіальні кабелі з мідним провідником,
• волоконно-оптичні кабелі.
Провід кручений пари скручені для зниження впливу перешкод на сигнал. Екранування може бути присутнім чи ні.
Коаксіальний кабель містить один провідник, який захищений екраном, що складається з великої кількості металевих жил. Сигнал передається у вигляді електричного струму. Даний тип кабелю забезпечує мінімальні втрати при проводці слаботочного сигналу.
Оптичний кабель - це шнур, що складається з одного або декількох оптичних волокон. Кожне волокно - це шар пластику з індивідуальним покриттям. Передача даних відбувається у вигляді світлових сигналів. Даний вид кабелю забезпечує хорошу передачу звуку без затихання сигналу.
Залежно від виду і сфери призначення кабелю, провідники бувають алюмінієвими, сталевими, золотими, срібною, мідними, зі сплавів і надпровідних матеріалів.
Види і застосування кабелів в бухтах в музичному світі
Серед музикантів існує поділ кабелів на:
• інструментальні;
• з'єднувальні;
• для динаміків;
• мікрофонні.
Також, в бухтах можна придбати Мультикорн кабелі. Даний тип акустичних кабелів містить кілька одиночних кабелів під ізоляцією, і механічно укріплений додатковим шнуром. Поодинокі дроти в мультикори бувають одножильними і крученими парами. Мала погонне ємність і висока стійкість забезпечують передачу слабких сигналів на значну відстань. Для полегшення роботи з мультикори, їх дроти, або пронумеровані, або різного кольору.
Невірно підібраний кабель може звести нанівець всі переваги вашого обладнання. Вирішуючи, який кабель купити, уважно вивчіть технічні вимоги вашого обладнання.
За допомогою подібного товару можна в лічені хвилини забезпечити собі високоякісний подовжувач, виготовлений власними руками. Різний метраж мідного або коаксіальногокабелю дозволяє регулювати необхідну довжину, виходячи з індивідуальних переваг і запитів. Фото, докладні описи, а також відгуки реальних покупців сприяють більш точному вибору і придбання відповідного товару для виготовлення подовжувачів на акустику, бас або синтезатор.