Синтезатори Yamaha: огляд популярних моделей

Компанія Yamaha займає позицію світового лідера з виробництва музичних інструментів і користується популярністю серед музикантів усього світу. Пріоритетною сферою для компанії є виробництво синтезаторів "Ямаха".

рекомендовані товари
Синтезатор YAMAHA PORTATONE PSR-F51

Доступний синтезатор початкового рівняПри розробці цієї моделі основну увагу ми приділили зручності ..

4 099 грн. Без НДС: 4 099 грн.

Синтезатор YAMAHA PORTATONE PSR-E263

Ось уже багато десятиліть компанія Yamaha створює різноманітні музичні інструменти. Тому відтворення..

5 862 грн. Без НДС: 5 862 грн.

Синтезатор YAMAHA PORTATONE PSR-E363

Клавіатура 61 динамічна клавішаТон-генератор AWM Stereo SamplingПоліфонія 48 нотТембри 574: 197 осно..

7 386 грн. Без НДС: 7 386 грн.

Синтезатор YAMAHA PORTATONE YPT260

Ідеальний інструмент для натхнення музикантів-початківців з контрольною панеллю російською мовою!Баг..

5 658 грн. Без НДС: 5 658 грн.

Компанія Yamaha займає позицію світового лідера з виробництва музичних інструментів і користується популярністю серед музикантів усього світу. Пріоритетною сферою для компанії є виробництво синтезаторів "Ямаха".

Ці музичні інструменти відповідають всім стандартам якості, які необхідні для створення музичних творів, а також для виконання різної музики. Купити синтезатор Yamaha можуть навіть новачки, оскільки інструмент має простий і зрозумілий інтерфейс, оснащений навчальними програмами для різних рівнів, а також має широкий вибір корисних функцій.

Всі синтезатори Yamaha мають 32-нотну поліфонію, входи для педалей сустейна, Midi-вхід, виходи для навушників. Система передбачає можливість оновлення вбудованого програмного забезпечення за допомогою офіційного сайту Yamaha. Синтезатор "Ямаха" може використовуватися як Midi-клавіатура при роботі в музичних редакторах.

Синтезатори Yamaha представлені широким рядом моделей, які відрізняються один від одного за деякими критеріями. Розглянемо найбільш популярні клавішні інструменти і їхні основні характеристики.

Синтезатор Yamaha Portatone PSR-E263

Синтезатор Yamaha Portatone PSR-E263

Синтезатор Yamaha PSR-E263 є портативним клавішним інструментом початкового рівня, який оснащений широким функціоналом і різноманітністю тембрів. Він ідеально підійде для новачків, які тільки почали освоєння світу синтезаторів. Синтезатор Yamaha PSR-E263 має 400 вбудованих високоякісних тембрів, а також 130 стилів для автоматичного акомпанементу.

Ця модель оснащена 61 пасивною клавішею зі стандартним розміром для синтезаторів. Подібна конфігурація відмінно вписується в концепцію інструменту, оскільки він використовується не для навчання грі на фортепіано, а для надбання базових навичок аранжування.

У цьому синтезаторі "Ямаха" є вбудована покрокова навчальна система, робота з якою відбувається в кілька етапів:

  1. Прослуховування і запам'ятовування мелодії.
  2. Відтворення пісні з використанням підказок на дисплеї. У разі, якщо буде зіграна неправильна нота, на екрані буде відображатися правильний варіант.
  3. Гра композиції з акомпанементом. Клавіші при цьому підлаштовуються під темп гри, а в разі збою — мелодія зупиняється і акомпанемент очікує, поки буде зіграна правильна нота для продовження.

Синтезатор Yamaha PSR-E263 має 112 вбудованих композицій для навчання, які можна завантажити на комп'ютер у форматі PDF і роздрукувати в паперовому варіанті для навчання.

Клавіатура синтезатора "Ямаха" може бути розділена на дві частини для виконання музичних творів у чотири руки з напарником. А можливість підключення плеєра до клавіш дозволяють уявити виконання улюбленої композиції в складі ансамблю.

Синтезатор Yamaha Portatone PSR-F51

Синтезатор Yamaha Portatone PSR-F51

Розробляючи модель синтезатора Yamaha PSR-F51, виробник прагнув створити зручний і раціональний інструмент, який був би максимально простим у застосуванні. Щоб почати грати на цьому синтезаторі "Ямаха", достатньо лише вказати на панелі управління відповідний тембр і ритм.

Професійний синтезатор Yamaha PSR-F51 має невелику вагу і компактні розміри, але оснащений клавішами стандартного розміру, а також 114 ритмами і 120 тембрами, за допомогою яких можна відтворити музичні композиції різних жанрів.

Синтезатор "Ямаха" може працювати не тільки від мережі, але і від акумуляторів, тому добре підходить для гри у вуличних умовах. У нього вбудований стереопідсилювач потужністю 2,5 Вт, що забезпечує якісний звук для електронних, акустичних та етнічних інструментів.

Оснащений роз'ємом для навушників, синтезатор Yamaha PSR-F51 дозволяє проводити заняття в будь-якому місці і в будь-який час, не створюючи незручностей для навколишніх. В роз'єм також можна підключити підсилювач звуку, що дає можливість виступати з цим клавішним інструментом на сцені.

Синтезатор Yamaha Portatone YPT-260

Синтезатор Yamaha Portatone YPT-260

Портативний розважальний синтезатор Yamaha YPT-260 підходить для початківців. Він оснащений широким розмаїттям тембрів, а також навчальною програмою, яка допоможе молодим музикантам освоїти роботу з клавішами. В системі закладено 400 тембрів високої якості, автоаккомпанемент на 130 стилів, а також велика кількість ефектів тощо.

У розпорядженні виконавця є широкий набір музичних інструментів, починаючи від класичного фортепіано і закінчуючи органами й хорами. 32-голосова поліфонія забезпечує відтворення кожної з нот при одному натисканні. Вбудована навчальна програма надає цілу низку уроків, починаючи з найпростіших, які допоможуть вам освоїти клавішний інструмент з допомогою 112 закладених в систему пісень.

Yamaha YPT-260 оснащений вбудованою парою звукопідсилювачів по 2,5 Вт, а також лінійним входом AUX. До нього можна під'єднати портативний плеєр для прослуховування музики за допомогою 12-сантиметрових динаміків, встановлених в корпусі синтезатора "Ямаха". Це дозволяє грати на клавішному інструменті одночасно з відтворенням композиції.

Yamaha Portatone PSR-E363

Yamaha Portatone PSR-E363

Синтезатор Yamaha PSR-E363 оснащений динамічною клавіатурою, яка видає звук хорошої якості, а також має можливість розширювати функціонал з використанням мобільних додатків. Клавіатура має чутливість до сили натискання, яку можна відключити за допомогою панелі управління.

Клавішний інструмент є легким і зручним у транспортуванні, що дозволяє брати його з собою на репетиції або для гостьових виступів. 48-нотна поліфонія забезпечує хорошу можливість навчитися виконанню музичних композицій і аранжуванню.

Цей професійний синтезатор Yamaha має понад 500 тембрів, що дозволяє відтворювати мелодії кантрі, класичні вальси, танцювальну музику і рок-балади. Навчальна програма дозволяє відточувати навички гри на клавішному інструменті за допомогою однієї з 154 вбудованих композицій. Завдяки гнучким налаштуванням, синтезатор "Ямаха" дозволяє освоювати партії для лівої, правої і обох рук одночасно.

Крім вбудованих композицій, синтезатор Yamaha PSR-E363 також підтримує запис власних мелодій. Для цього в пам'яті інструменту закладено 5 вільних осередків.

Yamaha PSR-E363 оснащений виходом під плеєр AUX, лінійним виходом для навушників, портом USB-to-Host, гніздом для мережевого адаптера і входом для сустейн-педалі. Вбудована акустика представлена ​​парою динаміків з потужністю 2,5 Вт на кожній. Займатися можна як з використанням акустичної системи, так і в навушниках.

На ринку України синтезатори сьогодні представлені великою кількістю виробників. Але якщо мова заходить про клавішні інструменти, купити які можуть як новачки, так і професіонали, то синтезатори Yamaha є беззаперечними лідерами.

Ціна на синтезатори "Ямаха" залежить від призначення, функцій і класу пристрою. Тому перед тим, як купити синтезатор Yamaha в Києві, необхідно ознайомитися з характеристиками і перевагами тієї чи іншої моделі, щоб зробити обґрунтований вибір.

Схожі статті
Написати відгук
Рейтинг