Трембіта та Орфей - 00000001

Купити гітару в Києві – яку вибрати?

Гітара – найпопулярніший музичний інструмент у всьому світі. Без неї не проходить жоден live-концерт.

рекомендовані товари
Гітара електроакустична Cort AD810E OP

Опис Гітара  електроакустична Cort AD810E OPЕлектроакустична гітара AD810E належить до гру..

7 002 грн. Без НДС: 7 002 грн.

Бас гітара Cort C4H EB12-4 MBA4 BlackSatin

Бас-гітари серії С - це поєднання агресивності і витонченості. Потужні хамбакери, гнучка електроніка..

10 209 грн. Без НДС: 10 209 грн.

Гітара електроакустична APPLAUSE Mid Cutaway Black AB24II-5

Серія гітар Applause Balladeer володіє основними особливостями класичного звуку і стилю Ovation. Топ..

18 877 грн. Без НДС: 18 877 грн.

Акустична гітара Sun City D/as (Dreadnought, all sapele)

Дредноут вирізняється великим корпусом і відносно широкою талією. Тобто, верхня та нижня частини гіт..

4 440 грн. Без НДС: 4 440 грн.

Акустична гітара SUN CITY 3/4 Nomad

Гітара 3/4 це повноцінна гітара трішки зменшена у розмірах. Nomad підійде будь кому, ця компактна гі..

4 890 грн. Без НДС: 4 890 грн.

Гітара – найпопулярніший музичний інструмент у всьому світі. Без неї не проходить жоден live-концерт. Вона добре звучить як в складі бенду, оркестру або музичного гурту, так і в імпровізаціях в домашній обстановці. На гітарі грають новачки, які роблять перші кроки в музиці, аматори-самоучки і професіонали. При цьому кожен з них отримує неймовірне задоволення від гри навіть наодинці з самим собою. Свій шлях кожен музикант починає з вибору інструменту. Сьогодні купити гітару в Києві, як і будь-якому іншому місті України, може кожен. У продажу представлені моделі для різних стилів гри, рівня майстерності. Є як дорогі інструменти преміумкласу, так і бюджетні гітари для новачків, які тільки планують вчитися цьому ремеслу. Далі ми розберемося, яким буває інструмент, і за якими критеріями його вибирати.

Класичні гітари: особливості та переваги

Якщо ви новачок і плануєте навчатися гри на цьому інструменті, багато фахівців рекомендують зупинитися на класиці. Цей вид має довгу історію. Раніше на такій гітарі виконували переважно класичні композиції, проте сьогодні сфера її застосування істотно збільшилася. В такому інструменті використовуються нейлонові струни, які забезпечують теплий і м'який звук. Завдяки цьому класична гітара зручна для навчання. Вона зручніша для пальців, запобігає утворенню мозолів, тому її використовують в музичних школах. Роздумуючи над тим, щоб купити в Києві класичну гітару, врахуйте такі її особливості:

 • широкий гриф – приблизно 52 мм біля верхнього поріжка. Завдяки цьому новачкові простіше затискати струни і вчитися мистецтву гри на класичній гітарі;
 • зручна конструкція – дозволяє освоїти техніку правильного положення пальців, а також спрощує взяття акордів;
 • м'який збалансований звук і виражені баси;
 • підходить для виконання широкого репертуару, в тому числі класичних композицій, іспанських музичних творів.


Під час опановування навичок гри на класичній гітарі, ви зможете спробувати іншу модель, відповідну до ваших вподобань. Популярні інструменти, доступні для купівлі в Києві, – Yamaha C70, Yamaha C40, Cort Ac100 OP.

Які акустичні гітари можна придбати в Києві?

Цей інструмент став популярним в американській культурі на початку минулого століття. Звучить акустична гітара дзвінкіше і голосніше, ніж класична. Подібний ефект забезпечується завдяки металевим струнам і великому розміру корпусу. Акустичну гітару також називають естрадною, вона дає можливість відтворювати високі ноти. Також інструмент має такі характерні особливості:

 • вузький гриф (43-45 мм у верхнього поріжка) – спрощує гру і дозволяє залучити великий палець;
 • металеві струни – забезпечують яскраве оксамитове звучання на високих частотах. Однак потрібно бути готовим до того, що на початковому етапі існує ймовірність травмування пальців;
 • можливість підтягування струн;
 • гра не тільки пальцями, але і за допомогою медіатора.

Ті, хто вирішує купити в Києві акустичну гітару, використовують її як сольний інструмент або в ансамблі для виконання музики в стилі рок, джаз, поп, кантрі, блюз і інших напрямів. Корпус буває таких типів:

 1. Дредноут. Акустична гітара цього виду має збільшену прямокутну форму. Відрізняється універсальністю, надійністю і довговічністю. Підходить для відтворення різних мелодій.
 2. Джамбо. Це акустична гітара з великим корпусом і оригінальними округлими формами. Вона видає сильний звук, який потрібен під час концертів, свят і масових заходів.
 3. Фолк. Свого роду гібрид дредноута. Така акустична гітара виглядає витончено, має оригінальну форму грифа.

Серед популярних моделей, які широко відомі в Києві і інших містах України, можна виділити Yamaha F310, Epiphone DR-100, Fender CD-60 NAT, Takamine G220 Trembita L-03.


Електрогітара – ефектний дизайн і різноманітний звук

Ця гітара яскраво вирізняється з-поміж інших видів. Вона має цілісний корпус без пустот, тонкий гриф і порівняно м'які струни. Зважаючи на таку конструкції, звук практично не видає, тому потребує підключення до звукопідсилювального обладнання. Електрогітари легко змінюють звуки, тому їх можна модифікувати зручним для себе способом. Їх використовують як сольний інструмент або акомпанування, для виконання музики в стилі джаз, рок, регі, поп, фанк тощо. Звук знімається за допомогою таких підсилювачів на корпусі, як хамбакери і сингли. Плануючи купити електрогітару в Києві, вам слід визначити, який вибрати тип інструменту залежно від способу використання. Це може бути:

 1. Ритм-гітара. Вона призначена для виконання ритм-секцій. Видає насичений і густий звук в нижньому регістрі. Підходить для концертів.
 2. Соло-гітара. Інструмент має густе і різке звучання, добре себе проявляє в швидкісному виконанні композицій.
 3. Напівакустична електрогітара. У ній передбачено внутрішній резонатор. Вона легка, надійна, довговічна, займає особливе місце в таких жанрах, як блюз або джаз.

Популярними моделями є Cort X1 BKS, Squier by Fender Bullit Stratocaster, Ibanez GRG170DX BKN, Yamaha ERG121U BLK.

Бас-гітара – невід'ємний “учасник” сучасного ансамблю

Це відмінний варіант для виконання музики нижнього регістра. Бас-гітара добре поєднується з усіма інструментами, особливо з ударними, і володіє низьким звуком. Вона може мати 4 або 5 товстих струни і використовується для створення ритму в композиції. Стиль гри на бас-гітарі залежить від характеру самого музичного твору. Головна особливість моделі – відтворення широкого діапазону звуків на низьких частотах. Однак важливо пам'ятати, що знадобиться також дорога апаратура для обробки, щоб на виході вийшло якісне звучання. В процесі вибору бас-гітари звертайте увагу на такі параметри, як:

 • серія і модель інструменту;
 • якість збірки;
 • зовнішній вигляд і особливості звучання;
 • ціна.

Найчастіше хочуть купити в Києві бас-гітару таких марок, як Fender Squier Affinity Jazz Bass RW BK, Ibanez GSR180 B, Cort Action AS.


Які властивості має мати хороша гітара?

Збираючись відвідати онлайн-магазин гітар в Києві і придбати бажану обновку, пам'ятайте про кілька характеристик, які повинен мати інструмент. Зокрема, це:

 • зручність – значення має розмір і форма грифа, тип, товщина і розташування струн. Якщо ви тільки вчитеся грати, вибирайте в одному з вебмагазинів Києва гітару з нейлоновими тонкими струнами;
 • гарне звучання – не варто дуже економити в цьому питанні. Дешеві гітари звучать плоско і тьмяно. У дорожчих моделей більше гармонік, що робить звук приємним на слух;
 • чистота на всіх ладах – в цьому випадку говорять, що гітара "будує". Цього не відбувається, якщо струни розташовані занадто високо (налаштування виправить цей недолік), відбулася деформація через старіння або неякісне виготовлення;
 • зовнішня привабливість – якою б гарною не була гітара, важливо, щоб вона вам подобалася. Цей фактор, як не дивно, також впливає на процес навчання і опановування майстерності. Грати на красивій, стильній і ефектній гітарі вдвічі приємно.

Перед тим, як придбати гітару в Києві, зверніть увагу також на матеріал корпусу. Тут значення має деревина верхньої деки, бо саме вона передає основний характер звучання. Верхня дека може бути виготовлена ​​з цільного куска або декількох спресованих (ламінат). У першому випадку гітара більш яскраво передає тембральне забарвлення і звучання інструменту. Може використовуватись:

 • ялина – серед переваг мала вага, висока міцність, дзвінке звучання;
 • кедр – ця м'яка деревина забезпечує тепле і глибоке звучання. Тут менше верху, а на перший план виступає насичена середина;
 • махаон – його використовують для виготовлення нижньої деки і обичайки. Матеріал передає клацання від атаки, підсилює звучання низьких і середніх частот;
 • палісандр – в Києві ви зможете придбати акустичну гітару з цього виду деревини;
 • коа – це гавайське дерево золотистого відтінку добре передає звучання середніх частот і при цьому зберігає баланс. Застосовується для виготовлення дорогих інструментів.

У світі немає двох гітар, які звучать абсолютно однаково. Адже значення має порода дерева, ступінь його просушування і навіть місце виготовлення. Враховуйте це перед вибором свого інструменту.

Схожі статті
Акустична гітара SUN CITY 3/4 Nomad

Якщо ви ще не вирішили купити електронну гітару, то зараз саме час зробити це. Це інструмент, який дасть вам максимальну свободу творчості та можливість створювати музику в будь-яких жанрах: рок, блюз, метал чи поп.

Акустична гітара SUN CITY 3/4 Nomad

Шукаєте недорогу та якісну гітару? Пропонуємо вам хороші моделі, виготовлені в Україні. Бренд Sun City є результатом ребрендингу колекції гітар від українського виробника музичних інструментів "Трембіта" та повного переосмислення виробничих процесів та конструктиву, при цьому зберігаючи традиції в гітаробудуванні.

Написати відгук
Рейтинг