Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • Мікшерний Пульт YAMAHA MG12

Мікшерний Пульт YAMAHA MG12

Код товару: ЦР-00004094

  • 10 827 грн.

  • Виробник: Yamaha
  • Доступність: Немає в наявності

Мікшерні пульти нової серії MG оснащуються високоякісними дискретними преампами D-PRE студійного рівня типу Class A, розробленими Yamaha. 

Преампи працюють по інверсній схемі Дарлінгтона, що складається з двох транзисторів в послідовному включенні, і забезпечує в підсумку збільшений рівень сигналу при більш низькому імпедансі. Передаючи натуральний «жирний» бас і гладкі відкриті верха з дуже малим коефіцієнтом спотворень, преампи D-PRE здатні працювати в надзвичайно широкому діапазоні частот. Тим самим це говорить про здатність легко «переварити» сигнал від будь-якого джерела без надмірного його «фарбування» і зберігаючи всі нюанси його оригінальної хвильової форми.

Володіння такою «чистою» лінійною звуковою платформою заощадить ваш час, виключить зайву еквалізацію і обробку ефектами, часто необхідну для того, щоб «вилікувати» мікс.

Високоякісні операційні підсилювачі

Мікшерні пульти серії MG оснащені новим високоякісним операційним підсилювачем MG01, розробленим спільно з виробником напівпровідникових приладів спеціально для консолей цієї серії.

У той час як більшість операційних підсилювачів орієнтовані на електричний дизайн і ефективність, ми з виробником фокусувалися насамперед на якості звучання.

MG01 характеризується переробленою електричною схемою, в якій оптимізовані внутрішні компоненти і комутація з використанням високоякісної кремнієвої підкладки і мідної проводки для максимальної деталізації звучання.

Фантомне живлення і дискретне пониження чутливості

Оснащені можливістю фантомного живлення, пульти MG-серії дозволяють в повній мірі насолодитися збільшеним частотним діапазоном і високою чутливістю конденсаторних мікрофонів.

Вхідні канали пультів дозволяють підключати джерела як мікрофонного, так і лінійного рівнів. А перемикач PAD знижує чутливість входу для сигналів великої рівня, що часто зустрічається при роботі з підзвученими інструментами під час виступу. Ця функція дозволить уникнути кліппінга і спотворень звуку.

Аналогові входи 4 (6) моно (XLR combo), 4 (2) стерео входу (1/4 "Jack + RCA)

Аналогові виходи 2 Stereo Out (2 x XLR + 2 x 1/4 "TRS Jack), Вихід для навушників (1/4" Jack), Моніторний вихід (1/4 "Jack x 2), 2 Aux Send (1/4 "Jack х 2), Group Out 1-2 (1/4" Jack x 2)

Еквалайзер Канали 1-7 / 8: 3-смуговий. Канали 9 / 10-11 / 12: 2-смуговий

Частотний діапазон 20Гц - 20 кГц

Фейдери Повзункові фейдери

Розміри 308 x 118 x 422 мм

Вага 4 кг

Додатково Напруга живлення +48 В, ФВЧ - 80Гц, Зниження чутливості -26дБ, вбудований компресор (канали 1-4)

Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

Написати відгук
Ваша оцінка