Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • YAMAHA EMX5

YAMAHA EMX5

Код товару: ЦР-00003034

  • 21 288 грн.

  • Виробник: Yamaha
  • Доступність: Немає в наявності

Потужний і високоефективний підсилювач Class-D

EMX5 оснащений високоефективним підсилювачем потужністю 5х500Вт (4Ом). Володіючи високим ККД і малою вагою, цей підсилювач допомагає акустичним системам досягати високих рівнів звукового тиску. Підсилювач, крім цього, оснащений захистом від перевантаження, для підвищення надійності та живучості всієї системи.

преміальна портативність

Незважаючи на багатий функціонал і вбудований підсилювач, EMX5 відрізняється компактними розмірами, дозволяючи легко розмістити його разом з акустичними системами навіть в багажнику автомобіля. А мала вага і зручні ручки роблять цю модель ідеальної для подорожуючих музикантів.

гнучка комутація

EMX5 дозволяє одночасно використовувати до 8 мікрофонів для співу під акомпанемент музичних інструментів або оголошень під фонову музику з портативного плеєра. Крім цього мікшер оснащений вбудованим джерелом фантомного живлення і інструментальними входами, дозволяючи вам використовувати конденсаторні мікрофони або підключати гітари без необхідності в додатковому устаткуванні.

Придушення зворотного зв'язку

Немає більш неприємної речі під час живого виступу, ніж зворотний зв'язок (feedback). На щастя, EMX5 оснащений функцією Feedback Suppressor, заснованої на унікальній цифрової технології Yamaha. Одне натискання кнопки - і ви забули, що таке фідбек.

Налаштуйте ваше звучання

Регулятор 1-Knob Master EQ ™ дозволяє відкоригувати звучання вашого міксу, оптимізуючи настройки еквалайзера. Режим SPEECH прекрасно підійде для проведення семінарів і конференцій. Режим MUSIC забезпечує більш збалансоване звучання, яке ідеально підходить для живих виступів. А якщо необхідно прокачати зал і запалити танцпол - виберіть режим BASS BOOST.

Компресор 1-knob COMP

Компресори відіграють визначальну роль в практично будь-якому завданні запису або звукопідсилення, регулюючи динаміку аудіосигналу, щоб «оживити» гітари, ущільнити басові партії, зробити звучання малого барабана більш затиснутим, вирівняти по гучності вокал. При цьому, можуть піти години на те, щоб змусити ефективно працювати виносні річки з компресорами

EMX5 оснащується тими ж компресорами з однією ручкою управління 1-knob COMP, що і в мікшерах Yamaha MG і MGP серій, які вже стали індустріальним стандартом. Ці інтелектуальні компресори додають оптимальну компресію для різних вхідних джерел за допомогою всього одного регулятора.

Вбудований процесор ефектів рівня SPX

Грамотна обробка ефектами завжди надає міксу лиск і професіоналізм, незалежно музичний це матеріал чи ні. Мікшерний пульт EMX5 оснащується цифровим мультиефектним процесором Yamaha, пропонуючи різнобічну колекцію з 24 ефектів.

SPX допоможе розфарбувати ваш мікс, додавши глибину в мовні програми та атмосферу в виступ живої групи. Зокрема якісний «реверб» і затримка розширюють просторові рамки звуку з непідробним реалізмом і натуралізмом.

Вбудований універсальне джерело живлення

Завдяки високоефективним внутрішнім універсальним джерел живлення ви можете підключитися і впевнено працювати в будь-якій точці планети. І навіть там, де можливі потенційно небезпечні скачки напруги! Вбудований блок живлення також спрощує монтаж в Реков стійку при інсталяціях, виключаючи громіздкий виносної адаптер і додаткову комутацію

Аналогові входи 12 каналів (1-4 мікрофонні XLR / Combo + 48B, 1-Knob компресор, вхід 4 c Hi-Z перемикачем)

Еквалайзер 1-Knob майстер-еквалайзер, 3-смугові еквалайзери в кожному каналі: ВЧ - 10 кГц, СЧ - 2.5 кГц і НЧ - 100 Гц

Ефекти Компресори 1-Knob Comp в каналах 1-4, процесор ефектів SPX (24 програми), пригнічувач зворотного зв'язку

Потужність 2x 500Вт (4Ом), 2 x 370Вт (8Ом), режими вбудованого підсилювача - Main + Main; Main + Monitor

Розміри 465 x 308 x 325 мм

Вага 9.5 кг

Додатково 2 х AUX (1 монітор, 1еффект), вхід для футсвіч педалі (опція) - вкл. / Викл. еффектa, опція - RK-EMX7 (Реков кріплення)

Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

виробництво Індонезія

Написати відгук
Ваша оцінка