• Мікшерний пульт 2+2 YAMAHA MG06X с DSP

Мікшерний пульт 2+2 YAMAHA MG06X с DSP

Код товару: 00-00024426

 • 5 202 грн.

 • Виробник: Yamaha
 • Доступність: На складі
 • Доставка по Украине

  Доставка по Украине осуществляется сервисом "Новая Почта".

  Бесплатная доставка по Украине за заказ от 1000 грн.

  Товар доставляется на выбранное Вами отделение "Новая Почта" в Вашем городе.

 • Доставка курьером

  Доставка товара на сумму от 1000 грн осуществляется бесплатно нашей курьерской службой в пределах города Львов и окрестностей.

 • Оплата наличными

  Оплата наличными при получении товара возможна во всех населенных пунктах на территории Украины в помещениях "Новой почты". Оплата производится исключительно в национальной валюте.

 • Оплата платежными картами Visa и MasterCard

  Оплата платежными картами Visa и MasterCard осуществляется непосредственно на сайте.

  Возможен перевод на карту ПриватБанка через систему Приват24 или через терминал.

 • Безналичный расчет:

  После оформления заказа менеджер магазина свяжется с Вами в телефонном режиме и обсудит форму доставки счета-фактуры. После этого Вы сможете оплатить его через расчетный счет Вашей фирмы или в отделении любого банка.

Мікшерні пульти нової серії MG оснащуються високоякісними дискретними преампами D-PRE студійного рівня типу Class A, розробленими Yamaha.

Преампи працюють по інверсній схемі Дарлінгтона, що складається з двох транзисторів в послідовному включенні, і забезпечує в підсумку збільшений рівень сигналу при більш низькому імпедансі. Передаючи натуральний «жирний» бас і гладкі відкриті верхи з дуже малим коефіцієнтом спотворень, преампи D-PRE здатні працювати в надзвичайно широкому діапазоні частот. Тим самим це говорить про здатність легко «переварити» сигнал від будь-якого джерела без надмірного його «фарбування» і зберігаючи всі нюанси його оригінальної хвильової форми.

Володіння такою «чистою» лінійною звуковою платформою заощадить ваш час, виключить зайву еквалізацію і обробку ефектами, часто необхідну для того, щоб «вилікувати» мікс.

Мікшерні пульти серії MG оснащені новим високоякісним операційним підсилювачем MG01, розробленим спільно з виробником напівпровідникових приладів спеціально для консолей цієї серії.

У той час як більшість операційних підсилювачів орієнтовані на електричний дизайн і ефективність, ми з виробником фокусувалися насамперед на якості звучання.

Оснащені можливістю фантомного живлення, пульти MG-серії дозволяють в повній мірі насолодитися збільшеним частотним діапазоном і високою чутливістю конденсаторних мікрофонів. Вхідні канали пультів дозволяють підключати джерела як мікрофонного, так і лінійного рівнів. А перемикач PAD знижує чутливість входу для сигналів великої рівня, що часто зустрічається при роботі з подзвученнимі інструментами під час виступу. Ця функція дозволить уникнути кліппінга і спотворень звуку.

Грамотна обробка ефектами завжди надає міксу лиск і професіоналізм, незалежно музичний чи це матеріал чи ні. Моделі пультів MG з абревіатурою X / XU оснащуються цифровими мультіеффект процесорами Yamaha SPX, пропонуючи різнобічну колекцію ефектів.

SPX допоможе розфарбувати ваш мікс, додавши глибину в мовні програми та атмосферу в виступ живої групи. Зокрема якісний «реверб» і затримка розширюють просторові рамки звуку з непідробним реалізмом і натуралізмом.

Зручна індикація рівня дозволяє оперативно моніторити рівні сигналів.

З надійними, удароміцними сталевими корпусами з порошковим напиленням, консолі MG пропонують неперевершений рівень надійності.

Корпус і основна панель, виконані в лаконічному контуріровани дизайні для оптимального теплообміну, рознесені з джерелом живлення. Це допомагає знизити шуми для аналогових схем і підвищити термін служби компонентів.

Розміщення контрольних ручок управління над поверхнею корпусу гарантує, що будь-який вплив або тиск на ручки не торкнеться плату або компоненти всередині.Аналогові входи 2 моно (XLR combo), 2 стерео входу (1/4 "Jack)

Аналогові виходи 2 Stereo Out (2 x XLR + 2 x 1/4 "TRS Jack), Вихід для навушників (1/4" Jack)

Еквалайзер 2-смуговий (ВЧ - 10кГц + 15дБ / -15дБ, НЧ - 100Гц + 15дБ / -15дБ). Тільки на моно каналах

Ефекти SPX algorithm: 6 програм (Ревербератор - 3 типу, Ділей - 3 типу)

Частотний діапазон 20 Гц - 20 кГц

Розміри 149 х 62 х 202 мм

вага 0.9кг

Вага 900 г

Додатково Напруга живлення +48 В, ФНЧ - 80Гц, Зниження чутливості -26дБ

Написати відгук
Ваша оцінка
Схожі товари
Мікшерний пульт YAMAHA MG10
Мікшерний пульт YAMAHA MG10

6 048 грн.

FENDER CD-60 V3 WN BLACK
FENDER CD-60 V3 WN BLACK

5 000 грн.

Класична гітара YAMAHA C80
Класична гітара YAMAHA C80

5 931 грн.

FENDER CD-60 V3 WN NATURAL
FENDER CD-60 V3 WN NATURAL

5 000 грн.

Синтезатор YAMAHA PORTATONE PSR-E263
2
Синтезатор YAMAHA PORTATONE PSR-E263

5 748 грн.