Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • Мікшерний пульт BEHRINGER XENYX QX1202USB

Мікшерний пульт BEHRINGER XENYX QX1202USB

Код товару: ЦР-00008759

  • 3 777 грн.


  • Виробник: Behringer
  • Доступність: Немає в наявності

Мікшерний пульт BEHRINGER XENYX QX1202USB

QX1202USB ймовірно, найбільш функціональний і професійний мікшер з тих, що можна віднести до портативних. Інженери Behringer постаралися вмістити в невеликий корпус всю ту електроніку, яка зазвичай дістається «повноцінним» студійним микшерам: і фільтри паразитарних частот, якісний ефект-процесор, і перехідники, що дозволяють розширювати функціонал підключенням додаткових пристроїв.

Основні характеристики QX1202USB
Мікшер має 4 монофонічних входа, 4 стереофонічних роз'ємів і 4 мікрофонних роз'ємов з підсилювачами і відключається фантомним живленням. Мікрофонні входи обладнані фільтрами низьких частот, які найчастіше спрацьовують у виникненні посторонніх технічних шумів. Монофонічні канали мають компресори для нормалізації сигналів з великим динамічним діапазоном і досягнення яскравого, «соковитого» звучання. Крім основних каналів є два ALT-стереоканали, використання яких корисно при складній маршрутизації сигналу і накладення великої кількості ефектів.

Кожен канал можна налаштовувати за допомогою трьохполосних еквалайзерів і логарифмічних фейдерів гучності. Крім постфейдерних посилів на FX send канали оснащені регуляторами префейдерного посилу на шину для контролю хорошого звука. Канали можна перемикати в режими mute / alt 3-4 і solo, при цьому орієнтуватися в поточному стані каналу допоможе світлова індикація.

Опції і обробка звуку
QX1202USB підходить як для організації концертів та виступів, так і для студійної роботи. Для обробки звуку «в польових умовах» стане в нагоді використання мікшера спільно зі спеціальним передавачем для бездротових мікрофонів, а також застосування окремих для правого і лівого каналу фейдерів гучності основного міксу і ALT-шини, що дозволяють врахувати особливості акустику приміщення. Для зведення звуку під запис або трансляцію будуть корисні вбудовані ефект-процесори KLARK TEKNIK з LCD-дисплеєм для зручного налаштування програм обробки і USB-інтерфейс для підключення мікшера до комп'ютера.

Вихідна секція мікшера представлена ​​балансними позолоченими роз'ємами головних виходів для двох підгруп каналів, 2-Track входом і виходом для гнучкої маршрутизації сигналу, роз'ємом FX send і виходом під навушники. Джерелом живлення для мікшера може служити будь-яка мережа напруги 100 - 240 V - заземлений імпульсний блок живлення ефективно перетворює струм, не породжуючи при цьому низькочастотних технічних шумів.

Модель:QX1202USB
Кількість каналів:8
Моно входи:4
Стерео входи:4
USB для комп'ютера:Так
Кількість мікрофонних передпідсилювачів:4
Фантомне живлення:Так
Еквалайзери моно каналів:3-х смуговий
Кількість компресорів:4
Еквалайзери стерео каналів:3-х смуговий
Індикатор рівня гучності:8 світлодіодів
Шини посилу / повернення:1/1
Шина повернення ефектів:2 стерео
Модель процесора ефектів:Klark Teknik
Підгрупи:2
Додаткові можливості:60мм фейдери
Вага:
  • в упаковці 3.744 кг
  • без упаковки 3.12 кг
Розміри:
  • Д 370,0 мм
  • Ш 410,0 мм
  • В 110,0 мм
Колір:Сірий

Написати відгук
Ваша оцінка