Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)

навушники MARSHALL MAJOR MK.II BLACK BLUETOOTH

Код товару: ЦР-00006788

  • 3 945 грн.

  • Виробник: Marshall
  • Доступність: Немає в наявності

Навушники MARSHALL MAJOR MK.II BLACK BLUETOOTH нового покоління працюють по Bluetooth, накладні, динамічні, закритого типу, активне шумозаглушення, двосторонній кабель, чутливість 99 дБ, опір - 64 Ом, 3,5 мм з'єднання, м'яке наголов'я, можливість складати, колір чорний .

Навушники MARSHALL традиційно виділяються самобутнім стилем, роблячи референс в сторону дизайну своїх підсилювачів, завдяки яким компанія і прославилася. Квадратні чорні навушники з характерною текстурованою поверхнею і білим логотипом Marshall виглядають без надмірностей і виконані в ретро-стилістиці.

Навушники MARSHALL MAJOR MK.II BLACK BLUETOOTH фіксуються товстими дротовими дужками і з'єднуються з гнучким оббитих оголів'ям, покритим шкіряною текстурою. На кінцях присутні лаконічні латунні вставки.

MARSHALL MAJOR MK.II BLACK BLUETOOTH являють собою повноцінні накладні навушники. Невеликі квадратні амбушюри швидше притискаються до ваших вух, ніж покривають їх, тому навушники сидять досить впевнено. При цьому вони практично не відчуваються, поки ви займаєтеся своєю діяльністю протягом дня. Коли в них немає необхідності, вони можуть трохи складатися, проте повністю скласти їх не можна, що робить їх не дуже зручними для подорожей. Вони також виглядають досить міцно, що явно говорить про їх довговічноті.

Підключення до пристрою для прослуховування відбувається завдяки Bluetooth APTX технології з можливістю більш 30 годин прослуховування музики. Ви можете не тільки прослуховувати ваші улюблені мелодії як CD, APTX також зводить до мінімуму проблеми при синхронізації аудіо / відео, що дозволяє дивитися фільми.

Шнур в комплекті має стандартний вхід 3.5 мм і може бути сумісний з будь-якими пристроями. При прослуховуванні музики через бездротову мережу, ви можете використовувати порожнє гніздо 3.5 мм для обміну аудіо з кимось іншим.

Функціональність телефону також включена, так що ви можете відповісти, відхилити або завершити виклик з кількома простими кліками. Батарея Major II в 680 мА відпрацювала в цілому 37 годин при високому рівні гучності.

Технічні характеристики MARSHALL MAJOR MK.II BLACK BLUETOOTH:
Тип навушників: закриті
Тип підключення: бездротове
Інтерфейс проводового підключення: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм), 1 x USB
Кабель: двосторонній
Діапазон частот навушників: 10 Гц - 20 кГц
Опір навушників: 64 Ом
Чутливість навушників: 99 дБ / мВт
Конструкція мікрофона: розміщений на дроті
Довжина шнура: 1.2 м
Вага: 220 г
Колір: Black
Гарантія: 24 місяці

Написати відгук
Ваша оцінка