Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • Аудіоінтерфейс IK MULTIMEDIA iRIG 2

Аудіоінтерфейс IK MULTIMEDIA iRIG 2

Код товару: ЦР-00002050

  • 1 383 грн.

  • Виробник: IK MULTIMEDIA
  • Доступність: Немає в наявності

У 2010 році гітаристи і басиста вперше змогли підключати свої інструменти до iPhone і використовувати мобільний пристрій для виступів, репетицій і запису свого виконання, використовуючи додатки IK Multimedia AmpliTube, Apple GarageBand і багато інших. Все це стало можливим, завдяки маленькому пристрою під назвою iRig.

iRig 2 заснований на своєму неймовірно успішному попереднику, але може похвалитися абсолютно новими функціями, такими як регульована вхідна чутливість (Gain), кросплатформова сумісність і окремий 1/4 "вихід для підключення до гітарного підсилювача - відкриваючи абсолютно нові можливості створення музики" на ходу " .

Тепер будь-який музикант може підключити гітару, бас-гітару, або будь-який інший інструмент і насолоджуватися прекрасним звучанням, використовуючи iPhone, iPad, iPod touch, Mac або навіть Android смартфон, що підтримує технологію Samsung Professional Audio.

Якщо вам подобалася універсальність iRig, ви однозначно оціните можливість регулювання гейна, що дозволяє домогтися правильного рівня сигналу, незалежно від того, підключаєтеся ви до iPhone, iPad, iPod touch, Mac або Android смартфону.

Рівень гучності різних інструментів і різних мобільних пристроїв можуть помітно відрізнятися. І, незважаючи на те, що оригінальний iRig забезпечував відмінну якість звуку, він все ж мав одне прикре обмеження - неможливість регулювання гейна. iRig 2 оснащений коліщатком регулювання рівня вхідної чутливості, дозволяючи домогтися коректного високоякісного звучання в будь-якій ситуації.

Іншими словами - неважливо, підключаєте ви  електрогітару з активними "злими" EMG до Samsung Galaxy Note 4, або ж вінтажну джазову "банку" до iPhone 6 - якісний звук гарантовано!

І звичайно ж не потрібно шукати перехідники для підключення гітари - роз'єм 1/4 "дозволяє використовувати стандартний гітарний кабель.

Хочете використовувати iRig 2 на сцені - жодних проблем! Завдяки наявності стандартного 1/4 "джек виходу ви можете підключити iRig 2 до підсилювача або використовувати його в своєму педалборд без спеціальних кабелів або перехідників.

Ще більше можливостей ви отримуєте використовуючи iRig 2 з програмним забезпеченням AmpliTube для iOS і AmpliTube для Samsung Pro Audio. AmpliTube - це потужний віртуальний мультиефект процесор для гітари і бас-гітари, від IK Multimedia. Колекція скрупульозно модельованих педалей ефектів, підсилювачів і кабінетів - і все це ви без проблем можете використовувати спільно зі своїм "залізним" педалбордом під час виступів, репетицій і запису в студії. А якщо на годиннику ніч і сусіди невдоволено стукають по батареї - просто підключіть навушники до стандартного 3,5 мм виходу вашого iRig 2 і насолоджуйтеся прекрасним звучанням не турбуючи оточуючих.

Але і це ще не все. iRig 2 оснащений спеціальним перемикачем FX / THRU, що дозволяє подавати на вихід оброблений або ж чистий сигнал. Це означає, що ви можете використовувати свій гаджет в якості тюнера або рекордера, зберігаючи на виході всю чистоту 100% аналогового звучання.


iRig 2 створений для того, щоб максимально полегшити процес репетиції або виступи. Він оснащений спеціальним пазом і Velcro "липучкою", що дозволяє прикріпити його до мікрофонної стійці. Ця опція особливо зручна, якщо ви встановлюєте на мікрофонну стійку свій iPhone або iPad, використовуючи тримач iKlip.

Тепер і для Android!

Крім традиційної роботи з iPhone, iPad, iPod touch і Mac, iRig 2 також сумісний з лінійкою Android пристроїв, що підтримують технологію Samsung Professional Audio. Це означає що ви можете насолодитися всіма можливостями AmpliTube, використовуючи смартфони Galaxy Note 3, Note 4, Galaxy Edge, Galaxy S5 і Galaxy S6.

Крім того, iRig 2 тепер сумісний з пристроями, що працюють під управлінням Android-5 (Lollipop), дозволяючи музикантам використовувати сотні доступних додатків для налаштування і записи гітари, а в самий найближчий час планується вихід додатка IK Multimedia UltraTuner для Android.


Переваги iRig2:

Друге покоління легендарного гітарного і інструментального інтерфейсу iRig

Сумісний з iPhone / iPod touch / iPad / Mac / Samsung Professional Audio

Інструментальний адаптер-інтерфейс + мобільне програмне забезпечення гітарного і бас звучання

1/4 "інструментальний вхід

1/4 "вихід для підключення до гітарного підсилювача або активної акустичної системи

3,5мм вихід для навушників

Підходить для електро- і бас-гітари

Також працює з сигналами лінійного рівня від синтезаторів, клавішних і мікшерів

Два перемикаються режими роботи: FX і THRU

Регулювання вхідної чутливості (Gain)

Velcro "липучка" для кріплення на мікрофонну стійку в комплекті

AmpliTube FREE для iOS, Mac і Android в комплекті (безкоштовне завантаження з App Store або Google Play)

Написати відгук
Ваша оцінка