(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)

Студійні монітори M-AUDIO BX5 D2 PAIR

Код товару: ЦР-00008337

  • 9 082 грн.


  • Доступність: Немає в наявності

Студійні монітори M-AUDIO BX5 D2 PAIR

Головним інструментом для контролю, запису й обробки звуку є студійні монітори. Студійним моніторам бренду M-Auido довіряє велика кількість музикантів і звукоінженерів. Це не дивно, з огляду на якість продукту, що виробляється даної марки. З 2009-го по 2010 рік студійні монітори M-Audio серії BX були найбільш продаваними. Модель BX5 D2 є доказом того, що серія BX досі залишається на висоті. Більш природний і рівний звук, а також розширений діапазон частот стали можливими завдяки застосуванню передових технологій, які зазвичай застосовуються для створення студійних моніторів високого класу.

динаміки:

Щоб запобігти появи дзвону, який виникає під час роботи дешевших моніторів, обладнаних металевими матеріалами низької якості, високочастотні динаміки BX5 D2 були виготовлені з натурального шовку. Нові хвилеводи, вбудовані в високочастотний драйвер, забезпечують правильне відтворення високих частот.

Для максимально тривалого часу використання низькочастотні динаміки були виготовлені з тканого кевлара, що має температурну і механічну стійкість. Спеціальна високотемпературна обмотка зменшує споживану потужність, що дає гарантію правильної роботи, незалежно від тривалості безперервного користування. Варто ще згадати вигнутий дизайн драйвера, який сприяє кращому поширенню звуку в приміщенні.

Конструкція корпусу:

Конструкція корпусу спеціально розроблялася таким чином, щоб розташування портів знаходилося позаду. Це знижує турбулентність, яка створює спотворення. Корпус має закруглені кути для зменшення спотворення звуку.

Решта переваг:

Приголомшливий рівень звуку зберігається навіть в найгучніших треках, завдяки окремим підсилювачам для високочастотного і низькочастотного динаміків, а точно налаштований кросовер розподіляє частоти між динаміками для того, щоб отримати цілісний і реалістичний звук на всіх частотних рівнях.

Також монітори M-Auido BX5 D2 Pair мають світлодіодний індикатор, який допоможе вам визначити правильну позицію під час моніторингу. Все дуже просто: світлодіоди будуть горіти яскравіше, якщо слухач перебуває в правильному положенні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Студійні монітори;

Кількість в наборі: 2 шт .;

Тип: Двополосні;

Вид: Активні;

Потужність: 70 Вт;

Діапазон відтворюваних частот: 56 - 22000 Гц;

Потужність ВЧ: 30 Вт;

Розмір ВЧ: 1 ";

Матеріал ВЧ: Шовк;

Потужність НЧ: 40 Вт;

Розмір НЧ: 5 ";

Матеріал НЧ: Кевлар;

Частота кросовера: 3 кГц;

Максимальний звуковий тиск: 90 дБ;

Роз'єми 1 x jack (1/4 "), 1 x XLR;

Матеріали корпусу: вініл-ламінований МДФ;

Магнітний захист;

Розміри: 19.5 x 17.6 x 25.2 см;

Вага: 5 кг;

Гарантія 12 місяців.

Написати відгук

Ваша оцінка