Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • MIDI-клавіатура 61 клавіш. + 16 педів ALESIS VI61 PC / Mac

MIDI-клавіатура 61 клавіш. + 16 педів ALESIS VI61 PC / Mac

Код товару: ЦР-00002906

  • 8 802 грн.

  • Виробник: ALESIS
  • Доступність: Немає в наявності

Alesis VI61 це потужний інтуїтивний MIDI контролер, що дозволяє управляти вашими музичними програмами за допомогою великого набору педів, енкодерів і кнопок. А завдяки повнорозмірній  динамічній клавіатурі на 61 клавішу з aftertouch і кнопок зміни октави ви можете використовувати розширений музичний діапазон і грати як мелодії і акорди, так і басові лінії.

Крім цього VI61 має на борту 16 програмованих енкодерів і 48 кнопок для максимально повного контролю над віртуальними інструментами і плагінами: активувати і налаштовувати фільтри, регулювати рівні гучності, включати ефекти, керувати практично будь-якими параметрами і т.д. Шістнадцять динамічних педів з RGB підсвічуванням дозволяють легко створювати унікальні барабанні партії або ж для запускати / зупиняти відтворення лупов, а колеса Pitch і Modulation допоможуть зробити ваше виконання ще більш експресивним.

VI61 був розроблений для швидкої і простої інтеграції з вашим улюбленим музичним програмним забезпеченням. Просто підключіть його до комп'ютера, використовуючи комплектний USB кабель - і ви готові створювати музику. А завдяки живленню по шині USB вам не доведеться купувати мережевий адаптер. Використовуючи стандартний 5-pin MIDI вихід ви можете управляти улюбленими "залізними" синтезаторами і тон-генераторами. Світлодіодний дисплей відображає важливу системну інформацію, а кожен енкодер, пед або кнопка оснащені підсвічуванням для максимально зручного і інтуїтивно зрозумілого використання.

Ableton Live і XPAND! 2 в комплекті

Ableton Live - програмне забезпечення для музикантів підходяще як для студійної роботи (аранжування, зведення), так і для живої гри (імпровізація, DJ-інг), і має два режими: "Arrangement View" і "Session View". У режимі "Arrangement" створення композиції відбувається шляхом розстановки музичних фрагментів ( «кліпів») на часовій шкалі, як у багатьох традиційних секвенсорах, наприклад, Steinberg Cubase. Режим «Session» дозволяє відтворювати кліпи в довільному Непрописані заздалегідь порядку і складати композицію в режимі реального часу.

Live підтримує різні технології виведення звуку (ASIO, Core Audio), звукових плагінів (VST, Audio Units) і технологію Rewire. Також програма має кілька власних інструментів, необхідний набір аудіоефектів і бібліотеку пресетів для них.

Xpand! 2 - функціональний віртуальний інструмент з великою бібліотекою високоякісних тембрів: від акустичних інструментів до футуристичних синтезаторів. Використовуючи його поєднанні з Ableton Live Lite 9 ви отримуєте потужну музичну платформу для створення музики або живих виступів.

Клавіатура 61 повнорозмірна динамічна клавіша з aftertouch

Контролери Кнопки Octave Up / Down, колеса Pitch Bend і Modulation, 16 програмованих енкодерів + 48 призначаються кнопки, 16 динамічних педів з RGB підсвічуванням

MIDI Midi Out, USB

Додатково Сумісність з Win / Mac

виробництво Китай

Гарантія 12 місяців

Написати відгук
Ваша оцінка