(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Аксесуари для клавішних інструментів можуть бути життєво важливими або просто надавати музиканту додатковий комфорт. Чим більше у Вас під рукою справних допоміжних пристосувань для роботи з клавішним інструментом, тим більш легким і безтурботним буде Ваше професійне життя.

Блок живлення — те, без чого синтезатор в принципі не зможе працювати. Хороший блок не тільки забезпечує подачу електрики до інструменту, але і надає йому захист від різких перепадів електроенергії в мережі. Справний блок живлення від хорошого виробника — запорука здоров'я Вашого музичного інструменту.

Клавішна стійка і підставка — пристосування, яке дає можливість комфортної роботи з синтезатором на концертах і в студії. Якісна стійка не тільки надійно утримує клавішний інструмент в одному фіксованому положенні, але і дає можливість змінювати його в залежності від кожного конкретного випадку.

Спеціальні стільці і банкетки зручні для тих, хто щодня присвячує величезну кількість часу грі на фортепіано, відточуванню своїх професійних навичок музиканта і т. п. Зручний стілець знижує втому музиканта, допомагає йому уникнути дискомфорту і болю після кількох годин, проведених близько клавішних.

Для того, щоб клавішний інструмент було зручно зберігати і піддавати транспортуванні, використовуються різноманітні чохли та кейси. Упакувавши в них синтезатор, можна бути впевненим у тому, що він надійно захищений від пилу, механічних пошкоджень, вологи і температурних впливів

Педаль сустейна для синтезатора або блок з педалями дають можливість домогтися від інструменту більш глибокого та приємного вуха звучання. Допоміжні педалі дають можливість виконувати улюблені етюди і п'єси з комфортом.

Комбопідсилювачі та динаміки для озвучування клавішного інструмента дають можливість із зручністю репетирувати в домашніх умовах, працювати на малих майданчиках без підключення до мікшерний пульт і т. п.

Численні плати розширення дають можливість розширити функціонал синтезаторів. З допомогою таких плат до інструменту додаються нові семпли, додаткові модулі синтезу звуку і багато іншого.