(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
ROCKCABLE RCL30383 D6F BA

ROCKCABLE RCL30383 D6F BA

135 грн.

Показано 1 по 20 з 103 (Всього сторінок 6)

Мікрофонний кабель - найважливіша складова кожного мікрофона. Загальновідомо, що якість підсумкового звучання залежить не тільки від акустичної системи. Тому що навіть дорога апаратура може видавати звук з перешкодами, якщо між джерелом і колонками буде перебувати «слабкий» кабель.
Особливо важливий цей момент для вокалістів, адже за допомогою мікрофона вони намагаються досягти максимально гармонійного і красивого звучання, яке надійде по мікрофонному кабелю на акустику і потрапить до слухача. І багато в чому те, що почують гості заходу, залежить від якості мікрофонного кабелю. Готовий мікрофонний кабель - річ дуже поширена в сучасних музичних магазинах, тому заплутатися в різноманітті і зробити неправильний вибір - дуже легко.
Кабель для мікрофона і відповідні штекери і роз'єми можна купити окремо, щоб все зібрати самостійно. Але якщо немає часу або ви не впевнені в своїх силах - то краще довіритися досвідченим брендам, які в процесі заводської збірки використовують новітні технології для якісного з'єднання контактів. Серед відомих фірм-виробників слід виділити:
   KAIFAT;
    KLOTZ;
    CONN.
Мікрофонний кабель може бути симетричним і несиметричним, в залежності від рівня самої апаратури: в моделях аматорського рівня найчастіше зустрічаються дроти несиметричного типу. У професійній техніці в основному використовують коаксіальні кабелі, які складаються з безпосередньо металевого дроту, діелектрика, що екранує оболонки та ізоляції. Зверніть увагу на наявність якісного захисного екрану, який запобіжить вплив електромагнітних полів на мікрофон, тим самим підвищивши якість підсумкового звучання.