(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
QUIK LOK CS535BK

QUIK LOK CS535BK

50 грн.

Показано 1 по 20 з 156 (Всього сторінок 8)

Добре налаштована гітара - це ще не все, що потрібно для ідеальної гри. Незалежно від того, наскільки хороший ваш музичний інструмент, який ваш професійний досвід, як музиканта, без такого елементарного пристосування, як інструментальний кабель, грати на електрогітарі неможливо. Саме цей шнур передає електричний заряд від інструменту до апаратури. І купити його необхідно кожному музиканту. Як серед величезного розмаїття такої продукції не загубитися і вибрати інструментальний кабель, відповідний за ціною і параметрами? Всього кілька простих порад щодо вибору інструментального кабелю полегшать вам життя.

Що потрібно знати всім, хто хоче купити інструментальний кабель
    Незважаючи на те, що багато досвідчених музиканти не надають особливого значення тому, що якісний інструментальний шнур повинен передавати мінімум фонових ефектів і шумів, даний критерій є дуже важливим при виборі гітарного кабелю. Адже добротний гітарний кабель дасть вам можливість почути свої помилки. Так, такий кабель апріорі не може коштувати підозріло дешево. Так, під час концертного виступу всі зайві шуми і небажані ефекти компенсуються за рахунок акустичних характеристик приміщення, але покупка хорошого інструментального кабелю виправдає себе вже протягом декількох тижнів після покупки. Перевірено на досвіді!
    Поверхня кабелю завжди виконується з гуми, рідше з тканинної опліткою. Оболонка повинна бути досить товстою, але для вдалої покупки краще шукати «золоту середину» між м'якістю гуми і її товщиною. Тільки такий інструментальний кабель прослужить вам довгий час.
    Електричні характеристики інструментального кабелю - не єдині показники якості такого виробу. Так, при покупці інструментального кабелю слід приділити належну увагу і з'єднувачам. Вони повинні бути якісними. Адже це теж впливає на якість звучання. Такі з'єднувачі можуть бути виготовленими зі сталі, срібла і навіть золота.
Найчастіше необхідність заміни інструментального кабелю виникає через його неприйнятну довжину. Саме тому рекомендуємо спочатку визначитися з потрібною вам довжиною. В даному випадку про покупку такого аксесуара «із запасом» не може бути й мови. Адже чим довше шнур, тим більше буде перешкод і шуму в сигналі на виході.