Кларнет YAMAHA YCL-255
- На складі
- Виробник: YAMAHA
- Код товару: ЦР-00004938
- Доставка по Україні
-
Доставка кур'єром i
Доставка сервісом "Нова Пошта" або службою таксі за рахунок отримувача
-
Оплата готівкою i
Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України в приміщеннях "Нової пошти". Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
-
Безготівковий розрахунок: i
Після оформлення замовлення менеджер магазину зв'яжеться з Вами в телефонному режимі і обговорить форму доставки рахунку-фактури. Після цього Ви зможете оплатити його через розрахунковий рахунок Вашої фірми або у відділенні будь-якого банку.
-
Оплата платіжними картами Visa і MasterCard i
ООплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється безпосередньо на сайті.
Можливий переклад на картку ПриватБанку через систему Приват24 або через термінал.
Кларнет YCL-255-прекрасний інструмент для початківців музикантів
Виготовлений з ABS смоли, він неймовірно надійний, не вимагає спеціального догляду і стійкий до змін клімату. Регульований упор великого пальця і поліпшене кільце для кріплення ременя збільшують комфорт при грі. Відмовившись від використання металевого кільця на розтрубі ми зменшили вагу інструмента, але при цьому зберегли його надійність. Крім цього спеціальні подушки "V Pads" виготовлені з синтетичного матеріалу стійкі до вогкості або маслу, прості в обслуговуванні і відрізняються збільшеним терміном служби. Точне інтонування та чудовий швидкий відгук допомагають початківцям музикантам добитися округлого звучання.
нікельовані клавіші
Клавіші на цій моделі виготовлені з довговічного сплаву - нейзильберу і покриті нікелем. Це не тільки сприяє збільшенню надійності і стійкості до впливу погодних умов, але і забезпечує чисте, сфокусоване звучання.
Новий регульований упор великого пальця
Новий регульований упор великого пальця дозволяє підлаштувати інструмент під потреби музиканта, для того щоб виробити коректну техніку гри. Спеціальне кільце дозволяє легко підвісити інструмент, а міцні гвинти і надійна пайка надає кларнету чудову надійність.
оновлений розтруб
Оновлений розтруб виготовлений виключно з цільного ABS пластику, що відрізняється міцністю і легкістю. Результат - зменшився вага інструменту і прекрасний відгук. Резонансна порожнина в розтрубі покращує інтонування і звучання низьких нот.
Особливий дизайн бочки
Форма бочки заснована на професійних моделях кларнетів Yamaha і забезпечує сфокусоване звучання.
матове покриття
Витончене матове покриття корпусу імітує структуру дерева, зберігаючи при цьому надійність ABS пластику.
Основні характеристики:
Кларнет, лад Bb
Бочка: 65 мм
17 клавіш, 6 кілець
Система Бема (Boehm system)
Корпус з ABS пластику
Мундштук: CL4С
подушки Valentino
Новий регульований упор великого пальця
новий розтруб
Нікелювання клавіші з нейзильберу
матове покриття
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування