Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • Студійні монітори YAMAHA HS50M

Студійні монітори YAMAHA HS50M

Код товару: 00-00019029

  • 6 342 грн.

  • Доступність: Немає в наявності

Чи працюєте Ви в стерео або 5.1, добре звучить мікс на HS моніторах, буде також добре звучати на більшості акустичних систем. Це основне завдання референсних моніторів. Ця серія не тільки звучить, але і виглядає відмінно. Елегантні білі дифузори, знайомі по серії NS видають чудове звучання, яке доповнює спеціально сконструйована система підвісу. Комбінація гвинтів і спеціального посадкового кільця зменшує паразитні вібрації і резонанси, дозволяючи гучномовцю виявити свій повний потенціал. Спеціально підібраний магніт підвищує відгук з низькочастотної області, дозволяючи отримати щільний і цілісний низ. Твітер має поліпшений гладкоконтурная дизайн, що мінімізує втрати в ВЧ випромінювачі. Екстра щільний матеріал мембрани зменшує резонанси, які впливають на читаність звуку в ВЧ області. В результаті - надзвичайно гладке, чітке звучання у всьому робочому діапазоні.


Монітори з вбудованими підсилювачами потужності для кожного випромінювача стали вибором професіоналів по всьому світу для систем моніторингу ближнього і середнього поля. На додаток до того, що в даному рішенні не потрібні додаткові підсилювачі потужності, той факт що підсилювач і гучномовець можуть бути ідеально підібрані за характеристиками системи в цілому говорить про те, що Ви отримуєте постійно якісне звучання в будь-яких умовах прослуховування. Бі-амплінг означає, що окремі підсилювачі живлять НЧ і ВЧ гучномовці. Це рішення позбавляє від проблем взаємодії між гучномовцями, а так само фазових аномалій, що вносяться пасивними фільтрами.


HS-серія моніторів оснащена екстра великими магнітами зі збільшеним магнітним потоком. У комбінації з поліпшеною конструкцією магнітного ланцюга магніти забезпечують потужний, однорідний і щільний магнітний потік, який в результаті забезпечує надзвичайно гладке і динамічне звучання в широкому частотному діапазоні.


Хоча стерео залишається основним форматом звукових програм, об'ємний 5.1 звук став обов'язковим аудіо форматом у багатьох завданнях. Для правильного мікшування й виробництва об'ємного звуку необхідна 5.1 моніторна система. HS-серія - це ідеальне рішення для об'ємного моніторингу: наприклад 5 систем HS50M з сабвуфером HS10W.


Робота системи багато в чому залежить від розміру, форми і акустичних властивостей приміщення, в якому вони використовуються. HS50M дають більший вибір при розрахунку кімнати й положення моніторів в ній за допомогою ROOM CONTROL, MID EQ і HIGH TRIM перемикачів. ROOM CONTROL може бути як компенсатор в разі низькочастотного гулу, що виникає, коли системи розміщені близько до стін або в кутах. MID EQ - регулювання посилення / ослаблення в середньочастотному діапазоні, HIGH TRIM злегка «підрізає» верхи.


Управління Level control для контролю вхідного рівня, MID EQ, ROOM CONTROL, HIGH TRIM перемикачі, LOW CUT перемикач

виробництво Китай

Додатково Повне магнітне екранування

Потужність 70 Вт BiAmp (45 НЧ + 25 ВЧ)

Комплектація 5 "НЧ і 3/4" купольний ВЧ драйвер

Розміри 165 x 222 x 268 мм

Вага 5.8 кг

Написати відгук
Ваша оцінка