Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • Звукова карта ROLAND UA-55 Quad-Capture

Звукова карта ROLAND UA-55 Quad-Capture

Код товару: 00-00019049

  • 8 661 грн.


  • Виробник: Roland
  • Доступність: Немає в наявності

Вам потрібна невелика звукова карта з високоякісним звуком, «розумними» параметрами, міцною конструкцією і доступною ціною? Тоді давайте разом протестуємо новий аудіо інтерфейс Roland Quad Capture UA-55. Компанія Roland приготувала для Вас дійсно щось цікаве!

Справжня цінність аудіо інтерфейсу - це, перш за все, якість звуку. Аналоговий вхідний каскад звукової карти QUAD-CAPTURE оснащений двома VS- передпідсилювачами; ці підсилювачі, доступні також в аудіо інтерфейсі OCTA-CAPTURE від Roland, отримали схвальні відгуки від користувачів з усього світу. Розраховані на високу продуктивність, вони засновані на мікрофонному преампі преміум-класу, якими забезпечені серії комерційних консолей V-Mixer від компанії Roland і високотехнологічна DAW-система V-STUDIO 700. Виняткова чистота і чіткість звуку VS-підсилювачів, які наочно демонструються в дивовижному еквівалентному рівні шуму в -123 dBu, роблять їх одними з найкращих в цьому класі аудіо інтерфейсів. Вони дають користувачеві можливість вловити найменші темброві нюанси акустичних інструментів. На додаток, завдяки максимальному рівню вхідного сигналу +8 dBu, можна легко відобразити динамічні, складні для запису інструменти такі, як перкусія і бас, без спотворення.

Великі характеристики, що виходять далеко за рамки стандартних. Підтримка широкого спектру застосувань, від створення музики до живих виступів.

Моніторинг в навушниках дуже важливий під час запису, а також для кінцевих перевірок під час мікшування і мастерингу. У схемі навушників QUAD-CAPTURE, стандартний рівень вихідного сигналу було піднято до +10 dBu, а схема була покращена для досягнення високої якості звуку. Це надало можливість точно управляти аудіо і вибудовувати потрібний рівень гучності, навіть під час живого виступу (коли навколишній рівень звуку може бути дуже високим).

Серед доступних функцій є також перемикач роз'єднання заземлення (основна функція для уникнення паразитарних контурів при живих застосуваннях).

Компактний алюмінієвий корпус звукової карти QUAD-CAPTURE робить її міцною, легкою і зручною для будь-яких портативних застосувань.

Вбудований 16-канальний вхід / вихід MIDI дозволяє під'єднуватися до клавіатури, контролера або інших зовнішніх пристроїв MIDI.

У комплект з QUAD-CAPTURE входить і програма звукозапису SONAR LE, заснована на SONAR X1 - останньому професійному програмному забезпеченні DAW від Cakewalk. З інтуїтивно простим у використанні інтерфейсом і потужними параметрами запису і мікшування, SONAR LE надає все необхідне для створення музики на комп'ютері з ОС Windows.

VS Streaming драйвери доступні для ОС Windows і Mac, тому можна використовувати QUAD-CAPTURE з широким спектром популярних програм DAW.

USB 2.0 аудіо інтерфейс з 4 входами, 4 виходами і MIDI входом / виходом

Виключна якість звуку з можливістю запису і відтворення з частотою дискретизації аж до 192 кГц (цифровий вхід / вихід підтримує до 96 кГц)

Два високоефективних мікрофонних преампи (VS попередні) з фантомним режимом живлення

Функція AUTO-SENS для автоматичного вибудовування ідеального рівня вхідного сигналу натисненням всього однієї кнопки

Звукові професійні характеристики в пристрої з живленням від USB

Новітній VS Streaming / потоковий драйвер для понад низькою затримки і стабільності звуку

Легкість і компактність завдяки міцному алюмінієвому корпусу

Підсумок: Ця звукова карта добре побудована і пропонує MIDI-і цифрове з'єднання, низький час затримки і вищу якість звуку за доступною ціною - цілком гідна нагороди в категорії «Якість за гроші».


Основні переваги Quad Capture UA-55:

Конструкція і вигляд

звуковий якість

Дивовижна функція Auto-Sens з заземленням

Немає потреби в додатковому джерелі живлення

Вигідна ціна

Написати відгук
Ваша оцінка