Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)

JBL PRX815W Акустична система

Код товару: ЦР-00006499

  • 36 114 грн.

  • Виробник: JBL
  • Доступність: На складі

Основні особливості і переваги JBL PRX815W: Вбудований Wi-Fi для бездротового управління системою з будь-якого місця. Безкоштовний мобільний додаток Free PRX Connect для контролю параметрів з iOS і Android пристроїв. Вбудований цифровий підсилювач потужності на 1500 Вт. JBL Differential Drive® перетворювач для більш високого SPL в полегшеної конструкції. Компресійний драйвер нового покоління на неодимовому магніті. Повністю перероблена інженерами Crown вхідна секція. Міцний дерев'яний кабінет з зносостійким покриттям DuraFlex ™ і міцнимт сталевими гратами. Універсальне джерело живлення для використання в будь-якій точці світу. Обмежувач dbx Type IV ™ забезпечує чіткий і точний звук при високій гучності.


JBL PRX815W - це компактна акустична система з дистанційним Wi-Fi управлінням і вбудованими DSP EQ параметрами. Розроблено для забезпечення максимальної продуктивності при невеликій вазі і розмірах. Завдяки особливостям конструкції корпусу, дана модель може легко використовуватися в якості сценічного монітора або основного блоку PA системи. Оптимізуйте PRX815W для застосування в будь-яких умовах за допомогою двох налаштувань еквалайзера. Наявність роз'єму для вертикальної стійки дозволяє встановлювати цю акустичну систему в якості топа сабвуфера, отримавши в результаті високопродуктивну sub / sat систему з автономним живленням.

PRX815W включає 15-дюймовий низькочастотний динамік Differential Drive®, а також 1,5-дюймовий неодимовий компресійний драйвер, встановлений в 90 ° х 50 ° рупор. Все це працює під управлінням цифрового підсилювача Class-D з потужністю 1500 Вт. Складний DSP формує ядро ​​повнофункціональної вхідної секції, забезпечуючи зручну систему еквалізації, захист, вибір вхідної чутливості, кросовер, динамічне обмеження і дискретну оптимізацію компонентів.

Кабінети всіх моделей лінійки PRX800 побудовані з багатошарової фанери тополі. Поверхня кожної акустичної системи наділена зносостійким покриттям DuraFlex ™. Захисна решітка на фронтальній панелі виготовлена ​​з стійкої до прогину сталі. Для простоти і зручності транспортування передбачена лита ручка підвищеної міцності. Всі сталеві точки підвісу M10 були ретельно протестовані для гарантії надійності використання.

Вхідна панель підсилювача надає комбіновані XLR - 1/4 "Jack роз'єми, а також перемикач чутливості для додаткової гнучкості використання, що робить можливим підключення практично будь-якого джерела звуку без використання мікшера. Світлодіодна індикація статусу і обмежувача вказують на стан системи і сприяють встановленню оптимального рівня за допомогою окремого регулятора.

Характеристики JBL PRX815W Акустична система

Тип: Концертна

Вид: Активні

Розмір широкосмугового дифузор: 15 "

Роз'єм: RCA

Мікрофонний вхід: Немає

Bluetooth: Немає

Вбудований акумулятор: Немає

Кількість смуг: 2

Потужність: до 2000 Вт

Колір чорний

Розмір ВЧ ": 1,5"

Розмір НЧ ": 15"

Частотний діапазон: 50 Гц - 20 кГц (-10 дБ), 56 Гц - 20 кГц (± 3 дБ)

Звуковий тиск: 137 дБ

Частота кроссовера: 2 кГц

Входи: 2 x балансні XLR / 1/4 "Jack (Mic / Line), 2 x небалансні RCA (стерео)

Виходи: 1 x XLR

Розміри: 70,1 x 44,6 x 35,9 см

Вага: 21,6 кг

Матеріал корпусу: Береза ​​/ Тополь

Комплектність: Штука

Гарантія: 12 місяців

Додатково: Модуль Wi-Fi: дистанційне керування (через додаток PRX Connect)

Виробництво: Китай

Написати відгук
Ваша оцінка