гурт ZABAVA GROUP


  • Від 0 грн.

ZABAVA GROUP - проект творчої команди у сфері музичних послуг

ХТО МИ Є ?

Бренд “ZABAVA GROUP” – це досвідчена музична команда, до складу якої входять музиканти-професіонали з вищою музичною освітою та багаторічним досвідом роботи, як на теренах України, так і за її межами! Команда бренду веде активну діяльність у сфері надання послуг: музичного оформлення весілль, ювілеїв, випускних вечорів, програми ведучого та організації свята, DJ, послуги студії звукозапису, концертні виступи, прокат звуку та світлового обладнання а також блогерська рубрика.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС ?

Замовивши послуги нашого бренду, Ви отримаєте шалений драйв та енергетику від нашого гурту! Наш досвід і професіоналізм дозволить Вам повністю відпочити і сповна насолодитися Вашим святом! Звучання “живих” інструментів не залишить нікого байдужим! Проведемо Ваше свято цензурним розмовним жанром та сучасними конкурсами, флеш-мобами – українською, польською та англійською мовами!

ПОСЛУГИ БРЕНДУ

Широкий спектр різноманітного репертуару народних пісень, світових хітів 80-х, та сучасних хітів сьогодення – українською, англійською, польською, італійською мовами! Якісна інструментальна музика саксофону, акордеону та гітари. Послуги студії звукозапису (аранжування оркестровок, запис мінусових фонограм, “живих” інструментів, вокалу та ін.) Можливість записати пісню першого танцю у власному виконанні молодої пари! Блогерська рубрика  – огляд різного музичного обладнання, весільних залів, тощо…


детальніше за  тут

Написати відгук
Ваша оцінка
Captcha