(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)

Рояль YAMAHA C3X (PE)

Код товару: ЦР-00008322

  • 0 грн.


  • Виробник: Yamaha
  • Доступність: Немає в наявності

Роялі Yamaha серії CX мають посилений футор, що забезпечує надійну опору інструменту. За рахунок цього звучання рояля набуває глибину і насиченість.


Одним з факторів, що впливають на якість звучання рояля, є фізична міцність його складових. Так, при грі форте на інструмент виявляється значний фізичний вплив, велика частина якого припадає на корпус. Як живі організми мають підтримку у вигляді скелета, так і рояль повинен мати міцну опору - його футор, шпрейци та інші елементи повинні витримувати натяг струн і інші навантаження. Футор рояля C6X на 20% товстіші, ніж раніше, завдяки чому інструменти отримали додаткову опору, а їх звук придбав міць і виразність.

Удосконалена дека розширює виражальні можливості


Химерні вигини і вишукані форми скрипки - це не данина дизайну, а секрет її неповторного звучання. Аналогічно і ступінь вигину резонансної деки рояля (корони) грає ключову роль в процесі виготовлення інструменту. Тому першочерговим завданням виробника фортепіано є виготовити якісну деку, яка "пожвавить" рояль і втілить коливання струн в багатий звук.

Результати, досягнуті майстрами Yamaha і втілилися в серії роялів CХ. Неодмінне поєднання традицій та інновацій - ось відмінна риса роялів Yamaha.

При створенні серії CX багато в чому використовувався досвід роботи над CFX, флагманом концертних роялів Yamaha. З особливою ретельністю виготовляється і встановлюється не тільки дека, але і ріпки, штеген і всі інші елементи. Кожен з роялів CX пройшов через скрупульозний процес установки деталей інструменту, на кожному етапі складання проходячи скрупульозну оцінку якості. Тому роялі CX по праву прирівнюються до концертних інструментів, здатних догодити навіть найвибагливішому виконавцю.

Бездоганне звучання завдяки новим струнах

Струни грають найважливішу роль в створенні звучання рояля. На моделях CX струни виконані з матеріалів найвищої якості, щоб при контакті з молотками вони утворювали вишуканий, соковитий звук з безліччю обертонів в середньому і верхньому регістрах.

Рама рояля: якість, яку видно і чутно


До рами сучасного фортепіано пред'являються особливі вимоги - вона повинна витримувати натяг струн, яке створює навантаження в (!) двадцять тонн. При цьому функція рами, як і футору зовсім не зводиться до ролі фізичної опори - якість цього елемента є критично важливим для звучання. У роялях CX використовуються виключно рами, виготовлені Yamaha методом вакуумного лиття. Цей метод використовується при створенні кращих в світі концертних роялів. Величезна теоретична база, накопичена за роки практичної роботи, стала запорукою високого рівня виконання робіт. Так, при литті враховується все: температурний режим і склад для лиття, покриття самої рами - все це впливає на звукові характеристики інструменту. Саме завдяки настільки детальному підходу Yamaha може гарантувати незрівнянну якість своїх роялів.

Молоточки від серії CFX


Якість молоточків - це один з ключових чинників в освіті глибокого соковитого звуку рояля. У роялях CX використовуються тільки спеціально виготовлені молоточки Yamaha. Багаторічний досвід створення інструментів забезпечив неперевершені властивості роялів CX. Дуже високі вимоги до фільц молоточків: моделі CX мають фільц, за якістю аналогічний фільц молоточків концертного рояля CFX, а його товщина ретельно прорахована відповідно до регістру і розміру конкретного рояля. За рахунок уваги до деталей кожен з інструментів серії CX може по праву стояти в одному ряду з кращими концертними роялями.

Жива виразність інструменту


Можливості піаніста обмежені технічними властивостями інструменту. Три педалі і 88 клавіш з ходом всього в 10 мм - це все, що є в розпорядженні музиканта. Але навіть в таких, здавалося б, обмежених умовах, варіюючи ступінь і тривалість натискань а також техніку виконання, можливо витягувати настільки різноманітне кількість за характером і емоційної наповненості звуків. Так що жоден сучасний цифровий інструмент не зможе відтворити їх в повній мірі. Це неповторне різноманіття і є душа інструменту, що дозволяє піаністу, використовуючи лише 88 клавіш і педалі, створювати справжні шедеври.

Різноманіття звукової палітри інструменту багато в чому залежить від інтонування, і на цей етап Yamaha не шкодує часу, адже без нього виразність інструменти не буде на належній висоті. Що стосується механіки, то до регулювання також підхід самий ретельний - точність руху кожного молотка означає точність передачі нюансів. В процесі настройки молотки, які власне і відповідають за витяг звуку, вручну регулюються, щоб отримати чистий тембр. Навіть зараз, в еру розвитку технологій, ця функція залишається ручною роботою майстрів, і кожен рояль можна по праву назвати унікальним творінням.

Вишуканий дизайн. Інструмент утворює єдине ціле з виконавцем.


Роялі серії CX мають оновлений дизайн. Слідуючи по стопах знаменитих CF, ці інструменти змодельовані в елегантних лініях і формах. Дизайн інструменту не має надмірностей, таких як химерні форми і декоративні елементи. Елегантність образу гармонійно поєднується з масивною педальною лірою, яка гарантує комфортні відчуття навіть при дуже сильному натисканні педалей. Це одне з втілень "функціонального дизайну", який дозволяє піаністу злитися з інструментом. Клавіші CX мають покриття з матеріалу Ivorite, який має текстуру, практично ідентичну натуральній слонової кістки. Чорні клавіші зроблені з чорного дерева.

Рояль Yamaha - в гармонії з навколишнім простором


Моделі CX оснащені обмежувачем штіца кришки, який запобігає падінню кришки рояля при випадковому впливі на штіц. При закритті кришка безшумно і плавно опускається, виключаючи ймовірність травм. Клап клавіатури оснащений мікроліфтом, що дозволяє йому закриватися плавно.


Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

виробництво Японія

Розміри 186 х 149 х 101 см

Колір Поліроване чорне дерево (Polished Ebony)

Вага 320 кг

Написати відгук

Ваша оцінка