(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)

Рояль Essex EGP-155C Classic

Код товару: ЦР-00008319

  • 0 грн.


  • Доступність: Немає в наявності

Незважаючи на довжину 155 см, цей рояль забезпечує чудові звукові характеристики завдяки дизайну Steinway.

ДЕТАЛІ ТА ПЕРЕВАГИ


Розроблений компанією Steinway & Sons у співпраці з відомим дизайнером меблів Вільямом Фабером, Essex був створений як данина ідеї про те, що красиві фортепіанні стилі та вироби можуть бути доступними в кожному ціновому діапазоні. З елегантним традиційним стилем та музейною якістю обробки, Essex буде приголомшливим доповненням до інтер'єру вашого будинку. 

Компанія Essex включає в себе найновіші розробки та вдосконалення техніки від команди, присвяченої дослідженню та розробці Steinway. Використовуючи спеціально розроблені матеріали, широкомасштабні виробничі технології та ретельно відібрані виробничі середовища, компанія Essex здатна домогтися рівня музичної продуктивності, яка раніше була недосяжною за ціновим діапазоном.

Купуючи  фортепіано "Essex" ви отримуєте більше, ніж могли б уявити за ваші гроші. Ви також користуватиметеся  повною гарантією інвестицій, оскільки кожне фортепіано "Essex" підтримується "Steinway & Sons" та обслуговується технічними фахівцями, що навчаються у Steinway. 

Завдяки створеній у формі штаму  обвід, велике піаніно Essex ширше у хвості, ніж більшість інших  з такою ж довжиною. Це дозволяє збільшити площу звукосховища, створюючи багатший звук. Клавіатура, розроблена компанією Steinway, конічна, а не рівномірно густа, вібрує вільніше та забезпечує більший тональний звук. Піаніно "Essex" має розроблений "Steinway", усі дії з деревини (без пластику) для доведеної довговічності та підвищеної чутливості та контролю. Крім того, у всіх піаніно "Essex" входять пістолети, стрічки, пластини та мости, розроблені компанією Steinway, а також багато визначених Steinway деталей та процедур виробництва. В результаті це просто найкраще фортепіано доступне у своєму ціновому діапазоні сьогодні.


Технічні характеристики

РОЗМІРИ:

Ширина: 151 см

Вага: 289 кг

Довжина: 155 см

Написати відгук

Ваша оцінка